Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modny salon.
Autor Wiadomość
ninnka
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Modny salon.
Bardzo modny się stał ostatnio beton architektoniczny: http://betonnadom.pl/zanim-kupisz/faq/be...stosowanie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Ma różne kolory i faktury dlatego pomyślałam o jego zastosowaniu w salonie. Zastanawiam się jednak jakie są tego koszty?Może ktoś z Was się orientuje w temacie bo np. też u siebie robił podobną aranżację.

Moje poprzednie tematy:
04-02-2018 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Modny salon.
kosztów nie znam ale zakładam że duże bo robocizna... ale dlaczego beton? dla mnie jest zbyt surowy. jeśli lubisz takie nowoczesne wykończenia ścian to postaw na farby z matowym wykonczeniem dulux easy care przykładowo. możesz sobie wziąć szary kolor albo nawet kilka i ze sobą połączyć.

Moje poprzednie tematy:
28-03-2018 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Modny salon.
Jeśli chodzi o aranżację domu, jaki mamy zamiar postawić, to powiem Wam, że większość zostawiam w rękach fachowców, jednak ogród z koszami na śmieci sama pragnę zaaranżować. Mam już pomysł. Kupię takie kosze https://koszenasmieci.pl/kosz-do-segrega...n-50l-2x25 , które mogą stać w jednym kącie blisko wejścia i nie będą ujmą dla pięknego, zielonego ogrodu, o jakim marzę ;d . Myślę, że się dopasują, a Wy?
[Obrazek: 500_500_productGfx_c57957d697c5191905121ca5fb384404.jpg]

Moje poprzednie tematy:
29-03-2018 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  salon tatuażu gdańsk maminka 5 2,012 25-10-2023 13:05
Ostatni post: albatros
  Salon kosmetyczny Areni 0 167 30-06-2023 10:57
Ostatni post: Areni

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS