Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklepik
Autor Wiadomość
sandrak
Member
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
sklepik
Czy wasze dzieci dostają pieniądze do szkoły? Mają sklepiki?

Moje poprzednie tematy:
01-12-2015 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beata222
Member
***

Liczba postów: 170
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: sklepik
U nas jest sklepik ale same zdrowe jedzenie w nim. Rodzice są zadowoleni, dzieci nie zawsze ale mają tłumaczone dlaczego. Otyłość wśród dzieci rośnie o czym można przeczytać np tu http://www.tatento.pl/a/932/rodzice/niez...h-szkolnym Także mogę spokojnie dać dziecku parę groszy. Na tym portalu co podałam można wiele przeczytać na temat zdrowia dzieci, rozwoju czy edukacji. Jest też wiele fajnych zabaw kreatywnych.

Moje poprzednie tematy:
02-12-2015 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jamira10
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: sklepik
Sklepiku szkolnego u nas nie ma i uważam to za duuuży błąd :/ Nie zawsze jest czas iść do sklepu przed lekcjami a opuszczanie terenu szkoły w czasie przerw nie kończy się za dobrze. Mam nadzieję, że się to jeszcze zmieni
Moje poprzednie tematy:


W człowieku spotykają się niebo i ziemia.
04-01-2016 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macia
Member
***

Liczba postów: 81
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: sklepik
Tak Smile

Moje poprzednie tematy:
20-04-2016 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olsiaa
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: sklepik
Najlepszym rozwiązaniem jest, jak dzieci zabierają jedzenie z domu. Można wtedy przypilnować co faktycznie jedzą. Sama niedawno odkryłam sklep http://organicmarket.pl/stale-w-niskiej-cenie/ i wiem, że można naprawdę zdrowe przekąski przygotować w domu.

Moje poprzednie tematy:
12-05-2017 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: sklepik
Wpływ na posiłki jedzone przez dzieci w szkole to rzeczywiście czasem jest dość spory problem. Nie ma nad nimi pełnej kontroli i często wykorzystują tą okazję do zjedzenia różnych mniej lub bardziej niezdrowych przekąsek. Ja wraz z innymi rodzicami jakiś czas temu zdecydowaliśmy, że w sklepiku szkolnym powinny być zdrowe przekąski i zgodziliśmy się razem z dyrekcją na współpracę z firmą Bakalland. Zachęcam do zajrzenia na ofertę https://ebakalland.pl/edukacja.html . Myślę, że będzie to zarówno dla Was rodziców jak i dzieciaków bardzo fajny wybór, bo zdrowego odżywiania powinno się uczyć już od samych podstaw. My z perspektywy czasu jestesmy bardzo zadowoleni i śmiało możemy polecić takie rozwiązanie, na początku było trochę narzekania z ich strony, jednak po pewnym czasie się po prostu przyzwyczaili. Mam cichą nadzieję, że powoli takie podejście zostanie dość mocno rozpowszechnione i korzystać z niego będzie wiele innych szkół i placówek oświatowych. Zdrowie to najważniejsza rzecz! Wink

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2019 18:14 przez Inżynier Mamoń.)
08-07-2019 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS