Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca
Autor Wiadomość
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #31
RE: praca
Według mnie jeżeli chodzi o poszukiwanie pracy, warto przeglądać popularne portale ogłoszeniowe. Przy czym jeżeli ktoś chciałby pracować jako doradca klienta w prestiżowej firmie, ciekawą propozycję znajdzie w Probitas Finance https://www.pracuj.pl/praca/doradca-klie...ta,5330921 . Przy czym firma ta posiada ugruntowaną pozycję na naszym rynku, daje możliwość rozwoju jak i lepszego poznania tematyki finansowej.

Moje poprzednie tematy:
09-07-2017 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DanielaMT77
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: praca
Jeżeli jesteście miłośnikami zdrowia i odpowiedniego odżywiania się, na co obecnie jest moda, to polecam zainwestować w szkolenia dla dietetyków. Taka wiedza na pewno wam się przyda w życiu, a i możecie ją wykorzystać do celów zarobkowych. Po takim kursie on-line dostajcie oczywiście certyfikat i dyplom, więc możecie śmiało prowadzić swoich klientów przez odpowiednie dobrane przez was diety.

Moje poprzednie tematy:
    10-07-2017 09:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lucyowl
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 5
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #33
    RE: praca
    No, szkolenia bardzo pomagają. Ja sobie zrobiłam szkolenie z opieki nad osobami starszymi i dorwałam pracę przez http://www.eurocare.com.pl/. Nie każdy jest gotowy pojechać do pracy za granicę, ale mnie tu nic nie trzymało więc nie miałam czego żałować Smile Zresztą, potraktowałam to jako świetną okazję, żeby sobie nieco dorobić i wrócić do Polski z czymś na koncie Smile

    Moje poprzednie tematy:
    11-07-2017 21:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aniaola37
    Member
    ***

    Liczba postów: 116
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #34
    RE: praca
    Są tu osoby szukające pracy? Jeżeli tak to polecam zerknąć na te oferty z Warszawy http://status.pl/kariera-status/

    Moje poprzednie tematy:
    12-07-2017 09:50
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MacieX822
    Member
    ***

    Liczba postów: 83
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: praca
    Jeżeli nie macie pomyslu na siebie moze przekona was ten zawód https://www.cafesilesia.pl/barista-mistr...zenia-kawy ? Mysle ze warto zostac barista Smile

    Moje poprzednie tematy:
    12-07-2017 12:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    AnnaMaria
    Member
    ***

    Liczba postów: 204
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: praca
    Również się zgadzam, najlepiej jest po prostu pracować na siebie we własnej firmie. Jeśli mamy pomysł - ruszajmy. Co do założenia firmy, polecam zakup spółek z historią - o wiele łatwiej jest ruszyć, gotowe spółki mają historię, więc to zdecydowanie lepszy pomysł, niż startowanie z nową działalnością.

    Moje poprzednie tematy:
    13-07-2017 09:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Agusiek55
    Member
    ***

    Liczba postów: 143
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: praca
    Praca jest jaka jest, czesto wiele osob narzeka na swoja prace, no ale pracowac trzeba... Jednak moze nie warto sie meczyc czasami i znalezc sobie inne zrodlo utrzymania? Polecam spróbować zainteresować się tematem jakim jest zarabianie na blogu. Broń Boże nie rzucajcie pracy i zajmujcie się swoim blogiem tylko. Możecie spróbować po pracy usiaść godzinke, dwie i zobaczyć jak wam pójdzie. Na pewno wpadnie wam trochę dodatkowego grosza dzięki sieci afilacyjnej MyLead.

    Moje poprzednie tematy:
    14-07-2017 12:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    charlotte
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,281
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: praca
    Jeśli szukasz pracy za granicą zapoznaj się z tą ofertą http://workshop.pl/job/ciesla-szalunkowy...nbinder-3/
    Warunki umowy i wynagrodzenie są bardzo na plus. W polsce niby jest coraz więcej pracy a ludzi mimo to wyjeżdżają. W sumie się nie dziwię bo niestety zarobki w PL są niskie.

    Moje poprzednie tematy:
    01-08-2017 14:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Yayo
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 720
    Dołączył: Apr 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: praca
    Jest sporo stron w sieci, na których sa różne oferty pracy. Teraz chyba tylko tak szuka się etatu. Trzeba tylko wiedzieć, jak stworzyć dobre CV, które porwie z serce przyszłego pracodawce. Od tego zależy, czy w ogóle ktoś zechce z nami rozmawiać Smile Porady jak dobrze napisać CV możecie znaleźc na blogu Most Wanted. Jest tam sporo ciekawych artykułów, które mogą się przydać osobom szukającym pracy. Zachęcam do lektury Smile

    Moje poprzednie tematy:
    01-08-2017 15:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    promka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 5
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #40
    RE: praca
    Zgadzam się, rzeczywiście obecnie duża część ofert dot. zatrudnienia to właśnie praca online.
    Moje poprzednie tematy:


      https://pracuj-online.com/ praca przez internet
      22-08-2017 16:15
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Praca pawelpruski 5 484 21-12-2023 15:09
      Ostatni post: barto776
        Praca opiekunki w Holandii kejszek 5 2,716 26-11-2023 20:09
      Ostatni post: Aldonka88

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS