Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca
Autor Wiadomość
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #121
RE: praca
Jeśli pracujesz za granicą, to warto mieć znaną stronę, na której można wykonać tanie przelewy do polski. W ostatnim czasie zacząłem korzystać z tej https://tanieprzelewy.com/ i jest naprawdę spoko.

Moje poprzednie tematy:
03-11-2021 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #122
RE: praca
Ja długo szukałam pracy w DE. Wiedziałam, ze nie chcę już pracować w Polsce. Zdecydowałam się na pracę w firmie Promedica24 i mogę szczerze powiedziec, że to był świetny wybór! Praca jest dobrze płatna, cały wyjazd organizuje Promedica, ja niczym się nie martwię. Oczywiście to nie jest lekka praca, bo opieka nad seniorami bywa ciężka, ale moim zdaniem warto.
Moje poprzednie tematy:


jaka mata piankowa dla niemowlaka
16-11-2021 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #123
RE: praca
Na tę stronę https://jobllegro.com/kandydaci/wroclaw warto sobie zerknąć. Jest to ciekawy i praktyczny portal nie tylko dla pracowników, ale również dla pracodawców. Kandydaci mogą się tam zarejestrować i czekać na kontakt ze strony pracodawcy. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie i zobaczcie jak to wszystko działa.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2021 01:45 przez śliwa.)
01-12-2021 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #124
RE: praca
Jeśli potrzebna jest praca Częstochowa to w takim razie koniecznie zajrzeć trzeba na hitpraca bo to jeden z większych serwisów z ogłoszeniami o pracę. Polecam z mojej strony

Moje poprzednie tematy:
03-12-2021 03:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agusiek55
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #125
RE: praca
Dobra praca to dobre zarobki, jak dla mnie to jest najważniejszeSmile No ale jak uda się wam przy okazji znaleźć też pracę, która sprawia wam przyjemność to już wgl super sprawa. Korzystaliście już z kalkulatora wynagrodzeń? Dokładny kalkulator wynagrodzeń, z aktualnymi przeliczeniami podatkowymi można znaleźć na portalu Fach Praca.

Moje poprzednie tematy:
09-12-2021 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #126
RE: praca
Posiadam swój własny salon kosmetyczny, z którego jest bardzo zadowolona, nie spodziewałam się, że to wszystko tak dobrze się rozwinie. Ostatnio zmieniłam kosmetyki na linie kosmetyczne https://www.monduniq.pl/pl i nie żałuję, było warto, chociaż na początku tego się obawiałam.

Moje poprzednie tematy:
15-12-2021 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tesska11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #127
RE: praca
A praca dla osób niepełnosprawnych? Ze specjalnymi potrzebami? Jest taka? Okazuje się, że jest coraz więcej inicjatyw. Tutaj przykład wsparcia dla osób z Aspergerem: https://realnie.pl/projekt-asperit-czyli...aspergera/ . Sprawdźcie, na co mogą liczyć.

Moje poprzednie tematy:
    17-12-2021 10:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Karina
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 721
    Dołączył: Jan 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #128
    RE: praca
    Wiecie, że ergonomia a zadowolenie z pracy, są ze sobą związane? Albo raczej warto je połączyć Wink Można to zrobić za pomocą odpowiedniego sprzętu w biurze. Bardzo ważne jest biurko oraz urządzania na których będziemy pracować. W sumie to na nich spędzamy większość dnia. Dlatego zadbajcie o to, by był jak najbardziej dopasowane.

    rzeczywiście nauka języka też pozwoli wam zdobyć nową pracę, tego bym się trzymała. Taka dobra szkoła językowa https://www.warszawa.oei.org.pl/imprezy-...-jezykowa/ pozwoli wam dokształcić się w wybranym języku w kilka dobrych tygodni, może właśnie warto wziąć to pod uwagę w 2022 roku ?

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2021 11:08 przez Karina.)
    28-12-2021 10:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    biddu
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 443
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #129
    RE: praca
    Wiecie może czy gdzieś jest dostępna praca za granicą dla par , czy słyszeliście o takich ogłoszeniach? Bo wyjechać sama nie chcę, koniecznie z chłopakiem i chcemy pracować wspólnie. Jeśli macie jakieś namiary to będę wdzięczna Smile

    Moje poprzednie tematy:
    07-01-2022 02:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Praca pawelpruski 5 483 21-12-2023 15:09
    Ostatni post: barto776
      Praca opiekunki w Holandii kejszek 5 2,712 26-11-2023 20:09
    Ostatni post: Aldonka88

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS