Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autoryzowany Dealer Forda Auto Plaza
Autor Wiadomość
jabe39
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Autoryzowany Dealer Forda Auto Plaza
Dział Sprzedaży Detalicznej w Salonie Forda Auto Plaza jest prowadzony przez doświadczonych Handlowców, którzy korzystając ze swojego długoletniego doświadczenia są w stanie udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dot. zakupu części do Forda, jak również wszelkich możliwości doposażenia swojego auta w dodatki ułatwiające i uprzyjemniające eksploatację samochodu. Takze jesli szukasz czesci do swojego Forda to polecam http://www.autoplaza.com.pl/pl/czesci-i-...iczna.html . Znajdziecie tutaj wszystko czego potrzebujecie .

Moje poprzednie tematy:
25-01-2018 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Autoryzowany Dealer Forda Auto Plaza
Ja rozglądam się za nowym autem, do którego przez długi czas nie musiałbym kupować części, które byłoby mało awaryjne i niezawodne w każdej trasie. Prawdopodobnie zdecyduję się na samochód prosto z salonu. Jest to możliwe mimo że nie posiadam żadnych konkretnych oszczędności. Otóż pojawiły się nowe, przyjazne dla portfela formy finansowania "jak abonament", dowiedziałem się o nich ze strony https://motoryzacja.interia.pl/artykul-s...Id,6214350 . W ramach niestandardowego leasingu oraz kredytu klient spłaca w ratach tylko przewidywaną utratę wartości pojazdu. Wybór marek i modeli jest przy tym imponujący (wszystkie należące do grupy Volkswagen).

Moje poprzednie tematy:
05-11-2022 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,454
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Autoryzowany Dealer Forda Auto Plaza
Czy według Was obecnie opłaca się zakupić samochód prosto z salonu?

sklep z odzieżą XXL

Moje poprzednie tematy:
09-12-2022 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wynajmij wymarzone auto na dużej zniżce ! fabbiann33 11 3,511 27-07-2023 09:40
Ostatni post: dajuber
  Jakie auto dla nastolatka? Troojnarr 1 1,431 16-01-2023 23:43
Ostatni post: ArekW

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS