Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMS !!
Autor Wiadomość
magda1990
Member
***

Liczba postów: 150
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
PMS !!
Po ostatnim wilczym napadzie głodu stwierdziłam, że mam już dosyć walki z wagą i PMS, za dużo jego skutki mnie kosztują. ☹ Po pierwsze, od następnego miesiąca już na 2 tygodnie przed okresem będę uważać, co jem – same lekkie, zdrowe posiłki, dużo wody, no i leki. Znalazłam takie, na bazie naturalnych składników: http://www.castagnus.pl/. Czy możecie je polecić?

Moje poprzednie tematy:
19-01-2018 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
butyr
Member
***

Liczba postów: 96
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: PMS !!
pms to chyba najgorsze co może kobietę spotkać... nie dość,że dla niej to jest uciążliwe to jeszcze uwala zycie innym ludziom wokół niej, ja poki nie stosowałam pigułek vines, to pamiętam,że mój facet i rodzina ogólnie mieli dość moich humorków i napadów głodu, złości itp...wszystko jednak sie zmieniło, wiec czasami hormony sa zbawienne Smile

Moje poprzednie tematy:
21-02-2018 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyszunia
Senior Member
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: PMS !!
Łącze sie w bolu kobitki Big Grin Tez walczylam z pms przez wiele lat.. w sumie to walczylam ja i moja rodzina ktora musiala mnie znosic Big Grin teraz juz mam spokoj bo biore tabletki belara ale jak sobie czasem przypomne tamte czasy to nie wiem czy sie smiac czy plakac Big Grin

Moje poprzednie tematy:
07-03-2018 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gooosia
Member
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: PMS !!
No dobra, a jak poradzić sobie z bólem brzucha już w trakcie okresu? Czytałam ostatnio o Nimesilu (tutaj skład: https://ktomalek.pl/nimesil-interakcje-u...ub-8082503), że podobno przepisuje się przy mocnych bólach menstruacyjnych, ale może jest coś mniej inwazyjnego i równie skutecznego? Czasem nie daję już rady Angry

Moje poprzednie tematy:
29-04-2018 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tesska11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: PMS !!
Rób wszystko tak żebyś czuła się dobrze.

Moje poprzednie tematy:
    30-04-2018 16:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS