Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca za granicą
Autor Wiadomość
veronaa
Member

Liczba postów: 127
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Praca za granicą
Kilka osób wspominało o pracy w charakterze opiekunki osób starszych. Ja też mam doświadczenia w tym temacie, pracowałam tak prawie 2 lata. Wyjeżdzałam z agencją Dolce Vita i śmiało mogę ich polecić. Rzetelna i uczciwa firma, proponują dobre stawki, dbają o komfort i bezpieczeństwo swoich pracowników.

Moje poprzednie tematy:
13-03-2018 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Senior Member

Liczba postów: 416
Wiele osób decyduje się na pracę w Niemczech. Mężczyźni w budowlance, a kobiety najczęściej decydują się na opiekunkę osób starszych, bo jest w tej kwestii najwięcej ofert i to najlepiej płatna praca dla nich. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to agencja https://www.carework.pl/ cały czas prowadzi nabór.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2018 16:37
Folijka
Member

Liczba postów: 89
Przeprowadzki nie są niczym przyjemnym, całkowita zmiana otoczenia, brak znajomych, no i samo to przewiezienie całego dorobku wiąże się z niezłym stresem. Już nie raz się przeprowadzałam. Na początku trzeba się z tym wszystkim uporać, ale z czasem się człowiek przyzwyczaja do nowego miejsca. Jeżeli chodzi o sam moment, kiedy trzeba wszystko przewieźć do nowego domu, to warto zdać się na ekspertów w tej dziedzinie. Niesamowicie usprawnia to całe przedsięwzięcie i nam spada ciężar z barków. Niezastąpiona w tym jest TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/polskaniemcy.html Firma ta, profesjonalnie zajmuje się przeprowadzkami od wielu lat, więc z całą pewnością można się zdać na nich, tym bardziej, że działają bardzo elastycznie i dopasowują usługi do potrzeb klientów, no i działają międzynarodowo, więc transport do Niemiec nie będzie żadnym problemem.

Moje poprzednie tematy:
23-03-2018 21:01
franio223w
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Sam bym nigdy nie opuszczał rodziny w Polsce nawet jakbym miał zarabiać razy 5 niż w Polsce

Moje poprzednie tematy:
    28-04-2018 14:10
    marek33as
    Junior Member
    **

Liczba postów: 4
    To chyba jesteś bardzo dziwnym człowiekiem według mnie
    Moje poprzednie tematy:

rehabilitacja stawu skokowego
      27-06-2018 16:01
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 

111 222