Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tatuaż
Autor Wiadomość
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: tatuaż
Podobają mi się tatuaże nawiązujące do mistycznych znaków, lub sytuacji z naszego życia. OD jakiegoś czasu sporo czytam materiałów Marii Bucardi, ale również zamierzam skorzystać z jednej z jej ceremonii https://mariabucardi.pl/pl/c/Ceremonie-ONLINE/68, aby głębiej wdrożyć się w tematykę ezoteryki.

Moje poprzednie tematy:
07-12-2019 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kazmin55
Member
***

Liczba postów: 153
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: tatuaż
Jeśli interesują was tatuaże i jesteście z okolic Szczecina, lub właśnie interesuje was aby znaleźć jakieś dobre i profesjonalne studio tatuażu w Szczecinie, warto moim zdaniem zajrzeć do Sky Tattoo. Gościli tu nie raz znani celebryci i inne gwiazdy, a sami tatuażyści na prawdę znają się na tym co robią więc na pewno będziecie zadowoleni z ich usług

Moje poprzednie tematy:
26-01-2020 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: tatuaż
ja robię i tatuaże i piercing Smile wszystko w jednym Jah Love Tattoo w Warszawie. Kolczyki robi tu Ania, osoba z dużym doświadczeniem i podejściem do klienta ( który często jest jednak nieco zestresowany). Potrafi rozładować atmosferę, zabiegi robi sprawnie i bezbolesnie Smile

Moje poprzednie tematy:
26-10-2020 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: tatuaż
ninjaa też znam to miejsce ale właśnie pod kątem tatuaży, te robi mi zawsze Kinga, jest specjalistką jeśli chodzi o kolorowe dziarki Smile

Moje poprzednie tematy:
26-10-2020 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: tatuaż
Jak masz świeży tatuaż to skorzystaj z leku o nazwie Octenicare. Jest idealny do stosowania na świeżym tatuażu. Idealnie sprawdza się też na oparzenie słoneczne lub zwykłe i znajdziesz go w każdej aptece. Koszt zakupu niewielki więc jak najbardziej opłacalny zakup.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2020 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: tatuaż
Moim zdaniem tatuaże prezentują się bardzo oryginalnie. Mi zawsze bardzo się podobały dlatego mam kilka tatuaży na swoim ciele. Przy okazji Wam polecam bardzo ciekawy artykuł odnośnie tatuaży: https://infowire.pl/generic/release/5917...e-i-odwage .

Moje poprzednie tematy:
    08-12-2020 17:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,452
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: tatuaż
    Widziałam na stronie symbolika tatuaży bardzo ciekawy artykuł który polecam wam poczytać. Mnóstwo informacji o symbolach i popularnych wzorach tatuaży. To oczywiście luźny blog gdzie macie inne wpisy na tematy z życia wzięte. Zerknijcie w wolnej chwili. Polecam.

    Moje poprzednie tematy:
    04-01-2021 13:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    elenka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 637
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: tatuaż
    jah love tattoo cieszy się świetną opinią i to nie bez powodu Smile ja sama robię sobie tatuaże u Michała https://www.facebook.com/pg/studio.tatua...5271611226. Ma doświadczenie, wiedzę, potrafi nawiązać super kontakt z klientem. Ja zawsze wychodzę na 100% zadowolona Smile

    Moje poprzednie tematy:
    06-04-2021 12:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiona11
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 822
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: tatuaż
    no widzę, ze sporo osób poleca studio Jah Love Tattoo, wcale mnie to nie dziwi Smile jesli chodzi o kolorowe tatuaże to moim mistrzem jest Pomidor https://www.facebook.com/media/set/?vani...711601226. Jego prace wyglądają kapitalnie - pełne koloru, życia, w stylu kreskówkowym. Jest na co popatrzeć Smile

    Moje poprzednie tematy:
    09-11-2022 10:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #40
    RE: tatuaż
    Tak się składa, że ja też właśnie mam w planach odwiedzić sobie studio tatuażu i zrobić dziarkę. Właśnie dowiedziałam się o firmie Sky Tattoo, jakie świetne robi tatuaże i planuję się do nich zgłosić. Nie tylko ceny mają niewygórowane, ale również i wykonują tatuaże stosując bezpieczne barwniki.

    Moje poprzednie tematy:
    22-11-2022 06:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Tatuaż beta66 7 4,260 02-02-2020 11:20
    Ostatni post: Folijka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS