Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble
Autor Wiadomość
ignorantka
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Meble
Złożyłam już zamówienie na szafę w INDECO Trójmiasto. Najbardziej u niech spodobało mi się to, że pracownik salonu sam zaproponował odwiedziny i wykonał pomiary na miejscu, w moim domu. Teraz jestem pewna, że mebel będzie pasował idealnie! Panu Pawłowi bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do tematu!

Moje poprzednie tematy:
22-01-2018 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidka
Senior Member
****

Liczba postów: 357
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Meble
W Internecie kupi się najtaniej. Kiedyś porównywałam dla siebie różne opcje zakupu i najkorzystniej wyszło mi kupno w sklepie internetowym.
Bardzo dużo ludzi w ten sposób kupuje meble, jeden ze sklepów to http://www.mikomal.pl/ z meblami do biura, pokoju pracy etc

Moje poprzednie tematy:
25-01-2018 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Meble
Wybor mebli musi byc przemyslany, bo jednak troche kosztuja. Ja stawiam przede wszystkim na funkcjonalność mebli a takie szafki nocne https://www.urokdrewna.pl/szafki-nocne to dla mnie must have. Można w nich schować wiele niezbędnych przedmiotów bo są pojemne a przy tym niewielkie.

Moje poprzednie tematy:
30-01-2018 00:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolina1918
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Meble
Ja zawsze wszystko zamawiam przez internet, jest to dużo wygodniejsze. Ostatnio zamawiałam ławę do salonu z Meblowiec.pl. Mają fajną ofertę, szeroki wachlarz wyboru, a najbardziej podoba mi się nowoczesny styl mebli z ich kolekcji. Sprawdź sobie, może też ci się coś spodoba: http://meblowiec.pl/lawy-i-stoliki,c38.html

Moje poprzednie tematy:
31-01-2018 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tajemniczy_Don_Pedro
Senior Member
****

Liczba postów: 621
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Meble
Wnętrza można ożywić czymś stylowym, na przykład meblami marmurowymi. Tego typu stoliki, o których można przeczytać na http://forwoman.pl/marmurowy-stolik-kawo...ie-marmur/, chyba dobrze się sprawdzą w tej roli.

Moje poprzednie tematy:
    21-12-2018 11:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    trynut
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 376
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Meble
    Ja zawse mam problem ze znalezieniem dobryhc mebli, na szzęście dzisiaj są firmy takie jak Wiór Płyt z Wyszkowa, które robią meble na zamówienie klienta, dzięki temu nie ma problemów ze znalezieniem fajnych mebli.

    Moje poprzednie tematy:
      23-12-2018 17:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Meble
      Mnie się ogólnie podobają białe meble, dodają one elegancji pomieszczeniom. Wyróżniają się na tle ciemniejszych ścian. No, ale to wszystko już kwestia gustu i stylu wnętrza. Ostatnio nawet widziałam całkiem atrakcyjne meble na stronie http://www.forte.com.pl i tak zastanawiam się nad zastosowaniem taki nowoczesnych mebli. Myślę, że warto... Dzięki nim możemy efektywnie zaaranżować nasze wnętrze.

      Moje poprzednie tematy:
      12-03-2019 13:15
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Myszka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 615
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Meble
      Białe meble są świetne, obecnie można też zamówić odnowianie starych mebli i czesto właśnie są one białe wtedy. Jednak zabytkowe meble to w ogóle coś cudownego w domu. Na https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/4 można zobaczyć ofertę sklepu z antykami online, takie meble to jest klasa, moja babcia kiedyś miała takie w salonie.

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2019 18:16 przez Myszka.)
      12-03-2019 18:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Manianna
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 911
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Meble
      Faktycznie teraz biały kolor jest bardzo popularny. Sporo osób przerabia stare meble tzn poddaje je renowacji i wtedy wyglądają naprawdę fajnie. Ja własnie tak odnowiłam stół ale niestety nie udało mi się już uratować krzeseł. Lata zrobiły swoje więc musiałam się z nimi pożegnać. Szukam teraz jakiś ciekawych krzeseł do salonu. Tu znalazłam fajne propozycje krzeseł z obiciem skórzanym. Jak myślicie - warto na takie postawić?

      Moje poprzednie tematy:
      21-03-2019 13:43
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      veronaa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 466
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Meble
      bardzo dużo mebli, praktycznie do każdego pomieszczenia znajdziecie też w ofercie polskiego producenta George Azzar. Kupowałam u nich stolik kawowy, stół z krzesłami do jadalni i szafki nocne. Rewelacyjna jakość, sam producent daje na te meble aż 100 lat gwarancji Smile Wszystkie meble to połączenie litegro drewna dobrego gatunku i białego metalu ( idealne do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim).

      Moje poprzednie tematy:
      25-03-2019 15:11
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Meble pawelpruski 10 1,355 08-04-2024 19:14
      Ostatni post: dajuber
        Meble przez internet niemenka 254 162,809 10-01-2024 12:52
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS