Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawki dla dzieci
Autor Wiadomość
wojtek88
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Zabawki dla dzieci
(27-09-2018 15:01)ilonaw2 napisał(a):  
(26-09-2018 16:04)anka88 napisał(a):  
(05-09-2018 16:26)ilonaw2 napisał(a):  Mój chrześniak za dwa tygodnie kończy 7 lat i zastanawiam się nad prezentem. Na pewno kupię mu książkę bo je uwielbia, ale chcę też żeby się poczuł wyjątkowy. Może takie urządzenie do pasów by się sprawdziło? Pomocne dla mojej siostry, a chrześniak się poczuje jak dorosły nie musząc siedzieć na foteliku.

Mówiąc urządzenie do pasów to chodzi ci o ten regulator pasów smartkid belet? Bo w sumie gdzieś już kiedyś słyszałam o tym, jednak ostatnio znowu jakaś afera była z tym urządzeniem i portalem fotelik.info. W sumie nie wiem czy ich badania mogą być wiarygodne, ale już sama nie wiem.

Tak zainteresowałam się bardzo tym adapterem smart kid belt i poszukałam o tym co mówisz. Nawet z filmiku producenta na youtubie https://www.youtube.com/watch?v=Q8g4eoruO-c widać że po prostu portal boi się konkurencji. Bardzo fajnie że odpowiedzieli kulturalnie z argumentami i dowodami na wszystkie zarzuty w przeciwieństwie do portalu co ukrywał fakty..

Słyszałem o tym i też mi się wydaje że portal przesadził. Bez żadnych rzeczywistych dowodów i w sumie powodów zaatakowały. Rozumiem ze konkurencja to konkurencja, ale że nawet w takiej branży? Usuwanie wypowiedzi czy negatywne komentowanie to czysta manipulacja, która nie powinna mieć miejsce u profesjonalistów.

Moje poprzednie tematy:
    27-09-2018 15:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    anka88
    Junior Member
    **

Liczba postów: 4
    Dzięki że podzieliliście się informacjami. Widać gołym okiem że to jednak manipulacja. A skoro już macie urządzenie to jak wam się sprawdza? Długo z niego korzystacie?

Moje poprzednie tematy:
      09-10-2018 14:47
      mamakaroliny
      Senior Member

Liczba postów: 423
      Jeśli chodzi o kupowanie zabawek dla dzieci, to ja wolę kupować przez internet, niż jechać od razu do sklepu i kupować. Bardzo często zdarza się, że gdy pojedziemy to nie ma żadnych promocji ani rabatów. Syn jest wielkim fanem lego i w internecie zawsze uda mi sie wychaczyć fajną promocje. Tym razem chce zamówic lego aquaman 76095 https://planetaklockow.pl/lego-super-her...lack-manty Znajdziesz w nim łódź podwodną Black Manty z otwieranym kokpitem z miejscem na minifigurkę, dwoma sprężynowymi działkami, szybkostrzelnym miotaczem na sześć klocków i dwoma silnikami.

Moje poprzednie tematy:
      10-10-2018 14:00
      zosienka
      Posting Freak

Liczba postów: 1,209
      Ja uważam, że warto inwestować w zabawki edukacyjne. Mam na myśli na przykład gry planszowe. Na rynku dostępne są gry planszowe dla najmłodszych - nawet dla dwulatków! Zajrzyjcie więc tutaj i zapoznajcie się z nimi bliżej: https://bebito.pl/dla-najmlodszych.

Moje poprzednie tematy:
      11-10-2018 16:52
      xxTonixx
      Junior Member
      **

Liczba postów: 4
      Ja mojemu Antosiowi kupuje co roku nową grę na PS Vita i jest bardzo zadowolony

Moje poprzednie tematy:
        11-10-2018 21:43
        kajteeek
        Posting Freak

Liczba postów: 1,286
        Zakup zabawki dla dziecka wcale nie jest taki łatwy niestety, bo dzieci bywają różne. Przekonałem się niestety o tym dość boleśnie już kilka razy przy paru nietrafionych prezentach.

Moje poprzednie tematy:
          12-10-2018 10:48
          patisia78
          Senior Member

Liczba postów: 452
          Też właśnie zastanawiam się nad jakimiś zabawkami, mogą być edukacyjne, dla swojego malucha. Może powiecie mi co sądzicie o klockach? Według was to dobry pomysł aby je kupować? Czy wasze dzieci bawią sie takimi zabawkami? Bo ja widziałam tutaj https://minimen.pl/ i nie wiem jakie edukacyjne wybrać dla 2-latka

Moje poprzednie tematy:
          18-11-2018 12:42
          Maziaja
          Posting Freak

Liczba postów: 1,626
          Ja wybiorę pewnie klocki z tej strony https://klocki.edu.pl/pol_m_Klocki-wg-ro...n-208.html Jest to kreatywne zajęcie dla maluchów i starszych dzieci. Klocki rozwijają mocno kreatywność. I tak dzieci teraz mają w swoim życiu za dużo elektroniki. Trzeba to ograniczyć niecoSmile

Moje poprzednie tematy:
          26-11-2018 21:12
          Werox963
          Member

Liczba postów: 180
          Jak nie macie pomysłu na prezent dla Waszych pociech to idealnym miejscem gdzie znajdziecie przeróżne gadżety jest https://nastrychu.pl/. Przeróżne maszynki do wykrojników i folderów czy farby czy mazaki czy świetne formy do guillingu. Polecam w 100%

Moje poprzednie tematy:
          27-11-2018 15:38
          piotr.lukacz
          Junior Member
          **

Liczba postów: 2
          Hmm, ja kupuję dla chrześniaka samochodziki, które są dość drogie, ale fajne jest to, że można je kolekcjonować - dzięki czemu zawsze jest pomysł na prezent (obie strony zadowolone!). A sobie chyba sprezentuje jakąś część do wózka widłowego, na którym pracuję, właśnie tak to mniej więcej się prezentuje http://ddbelchatow.pl/artykuly/rozmaitos...87332.html

Moje poprzednie tematy:
            (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2018 10:57 przez piotr.lukacz.)
            27-11-2018 16:29
            Odpowiedz