Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wigilia poza domem
Autor Wiadomość
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Wigilia poza domem
niektorzy wyjezdzaja na takie świąteczne wakacje i organizuja wigilie poza domem. Wedlug mnie to tez fajna opcja. Ja w tym roku choinke ubiore zancznie wczesniej bo jeszcze w tym tygodniu. Myslalam takie o przebraniach dla moich dzieci a takie stroje na mikołaja zauwazylam w wypozyczalni Morfeusz w Warszawie - one uwielbiaja takie przebrania. Wedlug mnie lepiej takie stroje wypozyczyc niz kupowac, bo dzieci szybko rosną no i to tylko na okreslony czas

Moje poprzednie tematy:
04-12-2019 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Wigilia poza domem
Bez względu na to, gdzie spędzacie wigilię, będzie trzeba jakoś ładnie udekorować świąteczne drzewko. Mi na przykład najbardziej podobają się złote bombki. A Wy w jakich kolorach lubicie takie dekoracje?

Moje poprzednie tematy:
04-11-2020 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Wigilia poza domem
Jasne, jest to jakiś sposób na spędzenie świąt. Co kto woli. Ja uwielbiam domowe święta z rodziną. Wspólne ubieranie choinki, gotowanie itd. Kiedy ubieramy choinke to zawsze jest dobra zabawa, a w tym roku będzie żywa, już zamówiona na https://hoho-choinka.pl/

Moje poprzednie tematy:
16-11-2020 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Witkarrek
Member
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Wigilia poza domem
U mnie by to nie przeszło. Jak święta to święta i zawsze muszą być w domu. Strojenie choinki, sianko pod stołem, wszystkie tradycje świąteczne muszą być zachowane. Zainteresowała mnie tak choinka różowa i zastanawiam się czy może nie sprawić sobie taką za rok.

Moje poprzednie tematy:
20-01-2022 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Wigilia poza domem
Dla mnie wigilia poza domem to już nie byłoby to. Wolę wigilię w domu, gdzie można mieć piękne dekoracje, elegancko zastawiony stół - http://k4design.pl/kolacja-wigilijna-jak...owac-stol/ itd. Okres świąt jest dla mnie bardzo ważny, w tym czasie można spotkać się z najbliższymi i celebrować ten czas.

Moje poprzednie tematy:
21-02-2022 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Wigilia poza domem
Organizacja wigilii firmowej to nie lada wyzwanie dla wielu właścicieli firm. Dlatego najlepszą opcją będzie organizacja takiego spotkania w restauracji, która oferuje tego typu usługi. Przed podjęciem ostatecznej decyzji co do miejsca, warto sprawdzić oferty restauracji gdzie taka wigilia firmowa może być zorganizowana. Wiele z restauracji posiada swoje strony internetowe, gdzie możemy zapoznać się z ich pełną ofertą.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2023 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sterowanie domem mart12345 16 4,993 05-03-2021 08:53
Ostatni post: trynut
  Konto poza zasięgiem polskiego komornika komini 10 5,201 06-03-2020 13:37
Ostatni post: betty36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS