Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okropne paznokcie!
Autor Wiadomość
Maria Pe
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Okropne paznokcie!
Moja córka ma paznokcie w strasznym stanie, a do tego obgryza je cały czas. Popękana płytka, która się rozdwaja i wygląda dramatycznie, a do tego nieestetycznie pogryziona.
Czy mogę coś zrobić, kupić, doradzić jej, żeby uratować jej paznokcie i dłonie? Pomocy!

Moje poprzednie tematy:
16-12-2017 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anja
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Okropne paznokcie!
Jakbym czytała o sobie, tylko kilka lat temu! Też miałam podobny problem z nieestetycznie wyglądającymi dłońmi i paznokciami.

Teraz są różne odżywki: http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/...-rose.html , które pomagają wzmocnić płytkę paznokci, więc możesz jej zafundować taka terapię.

A czy próbowałaś z nią porozmawiać, czy to aby nie na tle nerwowym ona tak obgryza te paznokcie? Bo u mnie tak właśnie było! Nie dawałam sobie rady z kilkoma rzeczami i stąd taki odruch.

Moje poprzednie tematy:
16-12-2017 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dreamer_p
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Okropne paznokcie!
W zależności od tego w jakim wieku jest córka, może zadziała tutaj spryt? Dziewczyny w każdym wieku lubią mieć pomalowane i ładne paznokcie. Smile Istnieją różne lakiery, a także paznokcie hybrydowe, które mogą pomóc w odzwyczajeniu córki od obgryzania. Na stronie http://www.ateliermagnitica.pl/paznokcie-i-dlonie/ są opisane różne zabiegi, a także na czym polega przedłużanie paznokci. Mam nadzieję, że udało mi się pomóc. Smile

Moje poprzednie tematy:
16-02-2018 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Okropne paznokcie!
O paznokcie można dbać nawet samemu, nie trzeba wcale chodzić na żadne zabiegi, pozwoli na to blog http://www.nailsworld.pl/paznokcie-na-lato/ który nauczy Cię jak prawidłowo malować paznokcie.

Moje poprzednie tematy:
14-05-2018 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Okropne paznokcie!
Piękne paznokcie nie muszą być długie i umalowane. Ważne, aby były zadbane, dobrze odżywione, równej długości, z usuniętymi skórkami. W codziennym życiu zwracamy dużą uwagę na dłonie drugiego człowieka, dobrze, dlatego dbajmy o nie najlepiej, jak potrafimy. Ja sama chodzę czasem do kosmetyczki gdzie zrobią mi paznokcie hybrydowe Warszawa bo to jeden z moich ulubionych salonów.

Moje poprzednie tematy:
07-06-2018 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AnnaSobot
Member
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Okropne paznokcie!
Też wydaje mi się, że paznokcie hybrydowe mogą rozwiązać problem, oczywiście, jeśli córka jest starsza i może już takie paznokcie nosić. Jeśli kupicie sobie zestaw do manicure'u hybrydowego to pamiętaj, żeby przed nakładaniem bazy dobrze przetrzeć paznokcie cleanerem do paznokci, wtedy wszystko ładnie się ze sobą zwiąże, a manicure będzie się trzymał na pewno 2 tygodnie. W tym czasie córce odrosną paznokcie.

Moje poprzednie tematy:
22-06-2018 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #7
RE: Okropne paznokcie!
Moim zdaniem dobrym pomysłem będzie tutaj zainwestowanie w dobrą odżywkę. Potem warto sięgnąć po lakiery np. z https://www.cocolita.pl/lakiery . Są to produkty fajnej jakości i na pewno dodatkowo nie zniszczą nam płytki paznokcia i będzie można się pochwalić zadbanymi dłońmi. Oczywiście do tego krem nawilżający obowiązkowo.

Moje poprzednie tematy:
25-06-2018 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Okropne paznokcie!
Lepszej odżywki od Eveline Care & colour 6w1 nie ma, jest niedroga, dobrze dostępna, bo można ją kupić praktycznie w każdej drogerii. Miałam duży problem z łamliwością paznokci, ona mi pomogła. Do tego zostawia przepiękny i delikatny kolor na paznokciach.

[Obrazek: rose1.png]

Moje poprzednie tematy:
07-11-2021 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Okropne paznokcie!
Faceci też powinni dbać o swoje paznokcie. Na stronie https://easynails.pl/uslugi/pedicure/pedicure-meski/ znajdziecie więcej informacji na ten temat. Moim zdaniem facet powinien być zadbany i pamiętać o takich kwestiach jak pedicure.

Moje poprzednie tematy:
    18-11-2021 16:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiona11
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 822
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Okropne paznokcie!
    jeśli jeszcze nie próbowałaś to koniecznie sięgnij po odzywki z Eveline, ja polecam Diament, nie raz mi pomagała. działa szybko i skutrecznie i co ważne, nie podraznia i nie uczula więc nawet jeśli paznokcie są mocno zniszczone to można po nią śmiało sięgać Smile

    Moje poprzednie tematy:
    21-12-2021 09:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS