Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odzyskiwanie zadłużenia
Autor Wiadomość
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 894
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: odzyskiwanie zadłużenia
U mnie w firmie też był spory problem z płynnością finansową... Było to głównie wynikiem tego, że wystawiłam naprawdę sporo faktur z odroczonym terminem płatności. Ale przy tym tak naprawdę musiałam to zrobić, żeby nie stracić kluczowych dla mnie klientów! Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że ta zamrożona gotówka (przez odroczony termin płatności) była mi naprawdę potrzebna... Moja firma, mimo wcześniejszej dobrej sytuacji finansowej, w krótkim czasie całkowicie straciła finansową płynność. Mój doradca finansowy stwierdził, że w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie faktoring! Jestem mikroprzedsiębiorcą, więc zajrzałam sobie na https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ żeby dowiedzieć się jak to wszystko wygląda w praktyce. Postanowiłam wypróbować to rozwiązanie i dziś mogę powiedzieć, że to naprawdę uratowało moją firmę! Teraz jak tylko wystawiam fakturę z odroczonym terminem płatności, to nie czekam na przykre konsekwencje finansowe, tylko od razu udaję się do faktora!

Moje poprzednie tematy:
23-12-2018 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
odzyskiwanie zadłużenia - garbro - 12-12-2017, 16:52
RE: odzyskiwanie zadłużenia - Eagle - 07-05-2018, 16:19
RE: odzyskiwanie zadłużenia - Grig - 03-09-2018, 16:14
RE: odzyskiwanie zadłużenia - adolescencia - 23-12-2018 21:12

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odzyskiwanie danych z dysków Rebciu 3 1,299 04-02-2021 13:17
Ostatni post: monikabert90
  Odzyskiwanie opłaty likwidacyjnej z polisolokaty lena007 7 3,437 19-09-2020 13:59
Ostatni post: betty36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS