Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sukienki
Autor Wiadomość
daniel4437878
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,598
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Sukienki
Na pewno dużo kobiet skorzysta z https://donomoda.pl/kategoria-produktu/sukienki/ . Jestem tego pewny na 100 procent.

Moje poprzednie tematy:
03-06-2023 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,324
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Sukienki
Jednym z rewelacyjnych butików z ubraniami który mogę szczerze polecić każdej z Was jest https://glowup-butik.pl/ Posiadają wiele modnych propozycji w wielu kolorach i krojach. Ich asortyment to piękne sukienki, topy, komplety, spodnie, spódniczki i wiele więcej. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje ich jakość a cena jest bardzo konkurencyjna. Z łatwością wybierzesz coś dla siebie i zamówisz wygodnie prosto do domu.

Moje poprzednie tematy:
16-06-2023 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Sukienki
Gorąco mogę polecić w temacie mody markę hibou - czy szukasz czegoś na prezent czy dla siebie. Znajdziesz tam spory asortyment tshirtów, piżam, sukienek czy spodni. Dla mnie to jedna z lepszych polskich marek Smile

Moje poprzednie tematy:
19-06-2023 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
katarzynakow
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Sukienki
Jeżeli ktoś szuka pięknych sukienek polecam sklep sklep.bbstudio.eu oprócz tego, że posiadają piękne kroje sukienek to dodatkowo szyją je w Polsce i szybko dostarczają. Tym bardziej polecam jeśli ktoś szuka sukienki na wesele jako świadkowa czy mama Pani młodej. Naprawdę ciekawe kroje i warto sprawdzić.

Moje poprzednie tematy:
21-06-2023 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Sukienki
Według mnie moda powinna być przede wszystkim użytkowa czyli spełniać jakąś funkcję. Nie dla flabanek i głupich dodatków któte tylko tworzą chaos. Lubię ubrania proste, w podstawowych kolorach i z prostym krojem. Takie ubrania tworzy między innymi polska marka modowa Hibou - zobaczcie sobie bo wyróżniają się na tle innych marek

28-06-2023 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #6
RE: Sukienki
Cześć! Zastanawiam się, jakie są wasze ulubione marki odzieży damskiej. Chciałabym poszerzyć swoją szafę o nowe, modowe ubrania, więc z chęcią wysłucham waszych rekomendacji. Dzielcie się swoimi ulubionymi markami! Z tego co widzę, to tutaj https://flawless.pl/tag/sukienki-za-kolano/ mają spory wybór sukienek. Może jakieś rady? Propozycje? Wskazówki?

Moje poprzednie tematy:
28-06-2023 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Sukienki
sukienki to u mnie obowiązkowy element mojej garderoby, zwłaszcza teraz latem Smile ogólnie interesuje się modą i zawsze staram się być na bieżąco w kwestii aktualnych trendów. jeśli macie podobnie to koniecznie zerknijcie sobie na blog Modowy Zakątek https://modowyzakatek.pl/. To taka skarbnica wiedzy i źródło inspiracji.

Moje poprzednie tematy:
29-06-2023 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sukienki daniel4437878 1 98 30-08-2023 07:58
Ostatni post: dajuber
  dobre sukienki daniel4437878 1 116 30-08-2023 07:17
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS