Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strony internetowe, którą agencje wybrać
Autor Wiadomość
natkawal76
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Strony internetowe, którą agencje wybrać
Coraz więcej osób poszukuje agencji, która wykona dla na lub naszej firmy stronę internetową. Jednak którą wybrać przecież jest ich tak wiele na rynku. Na pewno należy zacząć od portfolio danej firmy i obejrzeć realizacje. Jeśli nam się spodobają możemy śmiało poprosić o wycenę strony dla nas. Jednak jest wiele aspektów które przemawiają za wyborem dobrej agencji. Przede wszystkim dyspozycyjność i podejście do klienta. Wyczerpująca rozmowa i wyjaśnienie wszystkiego potencjalnemu klientowi to bardzo istotna sprawa. Ja osobiście wybrałam agencje która oferuje tanie strony internetowe warszawa i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Na samym początku pogadał realizacje i niektóre mi się spodobały. Kolejną rzeczą była wyjaśnieni mi za co płace i kiedy, cena zaoferowana przez firmę była również bardzo atrakcyjna. Wykonali dla mnie stronę i zaczęły się kolejne rozmowy o reklamie w sieci.

Moje poprzednie tematy:
11-12-2017 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Asik31
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Strony internetowe, którą agencje wybrać
Hmm osobiście jestem z Opola i też ostatnio miałem projektowaną stronę internetową Smile Zajęli się tym http://opole.stronywww-24.pl/ i jestem naprawdę zadowolony z tej współpracy. Strona jest bardzo nowoczesna i świetnie się prezentuje!

Moje poprzednie tematy:
    19-01-2018 21:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Co wybrać na taras natkawal76 60 26,595 29-03-2024 11:35
    Ostatni post: dajuber
      Brama garażowa jaką wybrać ? maminka 14 2,154 17-03-2024 18:57
    Ostatni post: jowitta41

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS