Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hobby
Autor Wiadomość
Kierowca8
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #151
RE: hobby
Moim hobby jest bieganie górskie. Smile Na szczęście mieszkam w naszej zimowej stolicy, także daleko w góry nie mam i mogę spełniać swoją pasję Smile
Moje poprzednie tematy:


    sklep meblowy zielona góra
    07-01-2018 15:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #152
    RE: hobby
    Ja interesuje się modą, dlatego pilnie śledzę wszystkie modowe portale, jednak ostatnio najwięcej przesiaduje na http://www.szafamamy.pl/modne-ubrania-meskie/

    Moje poprzednie tematy:
    07-01-2018 20:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Hozbi
    Member
    ***

    Liczba postów: 55
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #153
    RE: hobby
    Moim największym hobby jest ASG i ogólnie wojsko. Mam sporo sprzętu, odzieży, ekwipunku. W sumie wszystko co w tych klimatach można kupić w militaria to biorę Big Grin może to troche pod uzależnienie podlatuje, ale to już jest styl życia Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
    09-01-2018 17:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    diksi
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #154
    RE: hobby
    (09-01-2018 17:38)Hozbi napisał(a):  Moim największym hobby jest ASG i ogólnie wojsko. Mam sporo sprzętu, odzieży, ekwipunku. W sumie wszystko co w tych klimatach można kupić w militaria to biorę Big Grin może to troche pod uzależnienie podlatuje, ale to już jest styl życia Big Grin
    co masz takiego z ich sprzętu ? asg pierwsze słyszę

    Moje poprzednie tematy:
      09-01-2018 22:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Polariw
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 48
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #155
      RE: hobby
      Moim hobby jest jazda na rowerze i dbanie o zdrowy wygląd i samopoczucie. Często biegam i aktywnie spędzam czas na świeżym powietrzu. Mam teraz postanowienie noworoczne żeby nie codziennie biegać po jakieś 10-15 km dziennie , ale niestety poranny mrozik daje mi w kość i moje dresy mi nie wystarczają :C więc chyba będę zmuszona przełożyć moje postanowienia o kilka miesięcy az zrobi się ciepło :C


      (09-01-2018 17:38)Hozbi napisał(a):  Moim największym hobby jest ASG i ogólnie wojsko. Mam sporo sprzętu, odzieży, ekwipunku. W sumie wszystko co w tych klimatach można kupić w militaria to biorę Big Grin może to troche pod uzależnienie podlatuje, ale to już jest styl życia Big Grin

      O kurczę, ale masz ekstremalne i niespotykane hobby, szacun za odwagę, ja bym się chyba bała tak biegać z bronią Tongue masz jakiś specjalny kombinezon kamuflaż ? Big Grin

      Moje poprzednie tematy:
        11-01-2018 00:12
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        MeMeMe
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 4
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #156
        RE: hobby
        Moim największym hobby jest zdecydowanie historia. Najlepiej, jeśli jest to historia w przystępnym wydaniu, czyli taka jaka jest przedstawiana w HistoryLand. To jest najbardziej atrakcyjne miejsce w całym Krakowie, bez dwóch zdań!

        Moje poprzednie tematy:
          11-01-2018 16:32
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Hozbi
          Member
          ***

          Liczba postów: 55
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #157
          RE: hobby
          (09-01-2018 22:16)diksi napisał(a):  co masz takiego z ich sprzętu ? asg pierwsze słyszę
          Mam sporo, tak jak napisałem. Krzesiwa, leathermany, namiot, śpiwór, optyka - wszystko co potrzebuje Smile asg to jest ogólnie taki sport w którym inscenizuje się warunki prawdziwego pola walki Smile tylko broni nie masz prawdziwej a repliki
          (11-01-2018 00:12)Polariw napisał(a):  Moim hobby jest jazda na rowerze i dbanie o zdrowy wygląd i samopoczucie. Często biegam i aktywnie spędzam czas na świeżym powietrzu. Mam teraz postanowienie noworoczne żeby nie codziennie biegać po jakieś 10-15 km dziennie , ale niestety poranny mrozik daje mi w kość i moje dresy mi nie wystarczają :C więc chyba będę zmuszona przełożyć moje postanowienia o kilka miesięcy az zrobi się ciepło :C
          Dlaczego chcesz to odkładać? Wystarczy kupić sobie odzież termo i bluzę. Nie ma czegoś takiego jak złe warunki, są tylko źle przygotowani sportowcy Smile
          (11-01-2018 00:12)Polariw napisał(a):  O kurczę, ale masz ekstremalne i niespotykane hobby, szacun za odwagę, ja bym się chyba bała tak biegać z bronią Tongue masz jakiś specjalny kombinezon kamuflaż ? Big Grin
          Czego tu się bać to repliki action sport game wiec w sumie bezpieczny sprzet Smile Mam mundur w zależności od terenu w jakim gramy taki ubieram np. woodland

          11-01-2018 19:09
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          diksi
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 47
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #158
          RE: hobby
          (11-01-2018 19:09)Hozbi napisał(a):  Mam sporo, tak jak napisałem. Krzesiwa, leathermany, namiot, śpiwór, optyka - wszystko co potrzebuje Smile asg to jest ogólnie taki sport w którym inscenizuje się warunki prawdziwego pola walki Smile tylko broni nie masz prawdziwej a repliki
          a taką replikę można normalnie kupić w sklepie ? nie trzeba na nią pozwolenia ?


          (11-01-2018 19:09)Hozbi napisał(a):  Dlaczego chcesz to odkładać? Wystarczy kupić sobie odzież termo i bluzę. Nie ma czegoś takiego jak złe warunki, są tylko źle przygotowani sportowcy Smile
          taka odzież termo np z lidla dobrze się sprwadzi ? korzystasz ?


          (11-01-2018 19:09)Hozbi napisał(a):  Czego tu się bać to repliki action sport game wiec w sumie bezpieczny sprzet Smile Mam mundur w zależności od terenu w jakim gramy taki ubieram np. woodland
          i w militaria można u nich wszystko kupić do tego ?

          11-01-2018 22:08
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          beta66
          Senior Member
          ****

          Liczba postów: 665
          Dołączył: Oct 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #159
          RE: hobby
          Lubicie sporty zimowe? Świetny jest snowboard. Można się fajnie bawić, spędzić czas na powietrzu i mieć wielką frajdę. Trzeba tylko mieć odpowiedni sprzęt. Bardzo dobry kupicie tutaj https://letsboard.pl/ A później pozostaje tylko jazda. To super forma rozrywki.

          Moje poprzednie tematy:
          12-01-2018 18:23
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          kossako
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 1
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #160
          RE: hobby
          moje hobyy to obserwacja nieba !
          Moje poprzednie tematy:


            Kiedy się wymeldować przy sprzedaży mieszkania?
            14-01-2018 15:12
            Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS