Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak reklamować e-sklep?
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #51
RE: Jak reklamować e-sklep?
Na pewno trzeba go pozycjonować stale aby był wysoko widoczny w wyszukiwarkach internetowych. Dodatkowo trzeba działać w social mediach. Ja takie działania chcę zlecić firmie http://quality-factor.pl/ bo wiem że dobrze to robią i rekomendowało mi ich już parę osób.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2019 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #52
RE: Jak reklamować e-sklep?
Niektóre platformy sklepowe jak Prestashop bardzo ciężko się pozycjonuje. Wiem to bo mój chłopak zajmuje się pozycjonowaniem stron i gdy otwierałam swój sklep ze smyczami dla psów to doradził mi bardziej Wordpress. Jeśli mam też Wam coś doradzić to warto w kwestiach szybkich płatności zdecydować się np. na Przelewy24. Na https://www.przelewy24.pl/metody-platnos...zy-bankowe możecie o tym poczytać. Przelewy24 to chyba najpopularniejsza forma płatności przez internet. Ja długo nie mogłam się przekonać do niej ale teraz żałuję, że tak długo zwlekałam. Wielu klientów korzysta z tej formy płatności, chyba że ktoś decyduje się zapłacić za smycze za pobraniem. Pomyślcie o tym jeśli jeszcze nie macie w swoim sklepie takiej formy płatności.

Moje poprzednie tematy:
25-04-2019 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #53
RE: Jak reklamować e-sklep?
Czy firma lokalna czy branża online każdy wie, że dodawanie strony do wyszukiwarek jest ważne do zdobycia jak największej jej oglądalności. Najlepiej postawić na pozycjonowanie stron, bo dzięki treściom z linkami na odpowiednich platformach można trafić nie tylko do większej ilości przeglądających, ale i podwyższyć swój poziom w popularnych wyszukiwarkach.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2019 10:31 przez jjusti18.)
27-04-2019 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,430
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #54
RE: Jak reklamować e-sklep?
Najlepiej reklamować w sieci, a pozycjonowanie stron wydaje się najsensowniejszym wyborem. Trzeba tylko wiedzieć jak, a możliwości jest przecież wiele. Jedną z nich jest content marketing, gdzie także wyróżnia się kilka jego form. Jakich, zobacz tutaj co na ten temat piszą i które z form są obecnie najpopularniejsze. Każdy sposób jest dobry, oczywiście pod warunkiem, że właściwie się go wykorzysta.

Moje poprzednie tematy:
    17-05-2019 13:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lirk
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,362
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #55
    RE: Jak reklamować e-sklep?
    Jeśli chodzi o e-sklep najlepiej reklamować go przez marketing internetowy, ja korzystałam z usług https://solv.pl/uslugi/ i cieszyłam się liczbą klientów, jaka do mnie docierała

    Moje poprzednie tematy:
    22-05-2019 14:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #56
    RE: Jak reklamować e-sklep?
    Chyba usługa jaką jest Pozycjonowanie Katowice może być odpowiednia do tego, aby wybić swój e-sklep w sieci. Na pewno będziecie zainteresowani takimi usługami, bo mają wpływ one na liczbę klientów w firmie.

    Moje poprzednie tematy:
    23-05-2019 19:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    keszek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,243
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #57
    RE: Jak reklamować e-sklep?
    Agencja interaktywna https://solv.pl zajmuje się reklamą od kilku lat, ich usługi są znane wielu osobom, korzystam z marketingu internetowego już ponad roku i jestem zadowolona z efektów jakie on daje

    Moje poprzednie tematy:
    22-06-2019 12:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #58
    RE: Jak reklamować e-sklep?
    W dzisiejszym świecie świetny e-commerence to podstawa. Nie wiem czy komukolwiek udało się bez tego osiągnąć sukces. Dlatego my w firmie od dawna stawiamy właśnie na handel internetowy Smile Na początku mieliśmy jednak szereg problemów technicznych. Musiałam zatrudniać kilku specjalistów z IT w celu przygotowywania plików produktowych, które byłyby dostosowane też do takich portali jak na przykład Facebook czy Ceneo. W końcu jak zamkniemy się tylko do własnego sklepu internetowego i nie będziemy wychodzić z towarami poza jego ramy, to raczej mamy marne szanse na sukces... Natomiast "zabawa" z plikami produktowymi była bardzo czasochłonna i kosztowna. Dlatego też zaczęłam szukać alternatyw! Znalazłam na https://feedink.com/pl/ ofertę firmy, która zajmuje się właśnie przygotowywaniem plików produktowych w jakichkolwiek rozszerzeniach! I to właśnie tego szukałam, tego mi było trzeba Smile Teraz jest to tak zautomatyzowany proces, że w firmie wszystko działa szybciej i sprawniej. No a sprzedaż wciąż rośnie!

    Moje poprzednie tematy:
    27-06-2019 00:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wigzi
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,036
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #59
    RE: Jak reklamować e-sklep?
    Najlepiej e-sklepy reklamować w sieci, reklama internetowa https://www.lartweb.pl/ którą wykonuje ta agencja interaktywna jest najskuteczniejsza, wiele raz korzystałam z ich usług i ciesze się z efektów, dzięki którym moja firma się rozrasta.

    Moje poprzednie tematy:
    10-07-2019 19:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Katarzyna88
    Member
    ***

    Liczba postów: 176
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #60
    RE: Jak reklamować e-sklep?
    No a jak inaczej być chciał z reklamowaniem e sklepów ?Tongue Tylko i wyłącznie za pomocą sieci. Są agencje które bardzo pomagają i są nimi np Proformat z Wroclawia. https://www.proformat.pl

    Moje poprzednie tematy:
    01-09-2019 22:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Ścieżki rowerowe - jak z tym u Was? Kitin 10 6,573 28-02-2023 20:24
    Ostatni post: magda676
      Sklep z płytkami ceramicznymi Emma 1 600 23-09-2022 14:40
    Ostatni post: pieknyolek

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS