Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strój na rower
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Strój na rower
Zwracacie uwagę na to w jakim ubiorze wybieracie się na jazde na rowerze? Wydawało mi się to mało ważne jednak bardzo się myliłam. Im lepiej dostosowany strój tym lepiej dla naszego organizmu. Zobacz moze tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/pora..._na_rower, jak ważny jest wybór odpowiedniej koszulki.

Moje poprzednie tematy:
28-11-2017 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korn
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Strój na rower
Jeśli chcesz jeździć na rowerze też jesienią i zimą to na pewno dobrze by było żeby strój miał jakieś elementy odblaskowe. Ewentualnie możesz kupić też po prostu takie odblaski na rower: https://odblaski24.com.pl/odblaski-premi...,p71841811

Moje poprzednie tematy:
    13-12-2017 10:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Hozbi
    Member
    ***

    Liczba postów: 55
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Strój na rower
    Odblaski to na bank potrzebne do jazdy gdy szybko robi się ciepło, ale poza tym równie ważna jest sama odzież, żeby nie przemarznąć, a o to bardzo łatwo gdy się człowiek spoci i potem go zawieje. Dlatego najlepiej jeździć w odzieży termo. Poza tym dobrze jest mieć rękawiczki, bo przy dłuższych trasach i sporej częstotliwości odciski gwarantowane. Ja jeżdże w mechanixach i jest całkiem nieźle. Poza tym przydają się okulary i czapka termo.

    Moje poprzednie tematy:
    09-01-2018 18:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    diksi
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Strój na rower
    (09-01-2018 18:08)Hozbi napisał(a):  Odblaski to na bank potrzebne do jazdy gdy szybko robi się ciepło, ale poza tym równie ważna jest sama odzież, żeby nie przemarznąć, a o to bardzo łatwo gdy się człowiek spoci i potem go zawieje. Dlatego najlepiej jeździć w odzieży termo. Poza tym dobrze jest mieć rękawiczki, bo przy dłuższych trasach i sporej częstotliwości odciski gwarantowane. Ja jeżdże w mechanixach i jest całkiem nieźle. Poza tym przydają się okulary i czapka termo.

    mechanixy też się nadają na rower ? ;o masz w nich pewny chwyt ?

    Moje poprzednie tematy:
      09-01-2018 22:25
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Hozbi
      Member
      ***

      Liczba postów: 55
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Strój na rower
      (09-01-2018 22:25)diksi napisał(a):  mechanixy też się nadają na rower ? ;o masz w nich pewny chwyt ?
      Noo w rękawicach taktycznych ciężko nie mieć pewnego chwytu Tongue poza tym na rowerze nie jest potrzebna precyzja Wink Ale tak, są porządne i dobrze wykonane jak chodzi o trzymanie i przenoszenie różnych przedmiotów. Nie ważne czy śliskie czy o nierównych krawędziach.

      11-01-2018 19:37
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      diksi
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 47
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Strój na rower
      (11-01-2018 19:37)Hozbi napisał(a):  Noo w rękawicach taktycznych ciężko nie mieć pewnego chwytu Tongue poza tym na rowerze nie jest potrzebna precyzja Wink Ale tak, są porządne i dobrze wykonane jak chodzi o trzymanie i przenoszenie różnych przedmiotów. Nie ważne czy śliskie czy o nierównych krawędziach.
      a wiesz może czy są mechanixy bezpalcowe ? bo takie też mi się przydają

      11-01-2018 22:10
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Polariw
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 48
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Strój na rower
      Ja kiedyś jeździłam po prostu w dresie, ale od niedawna wskoczyłam własnie w koszulkę termoaktywną, i jest o niebo lepiej! Nieporównywalny komfort jazdy Big Grin Ba, znalażłam nawet top i szorty termoaktywne od Fjord Nansena nawet Big Grin teraz żadne temperatury mi nie straszne Big Grin

      Moje poprzednie tematy:
        11-01-2018 23:21
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Wrekortek
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 5
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #8
        RE: Strój na rower
        Ja raczej preferuję zwykłą dresową odzież na rower. Smile Nic specjalnego, jedynie co to rękawiczki typowe do roweru to rzecz warta inwestycji.
        Moje poprzednie tematy:


          aparat ortodontyczny Wrocław
          17-01-2018 13:39
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          kajak
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 34
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #9
          RE: Strój na rower
          (11-01-2018 23:21)Polariw napisał(a):  Ja kiedyś jeździłam po prostu w dresie, ale od niedawna wskoczyłam własnie w koszulkę termoaktywną, i jest o niebo lepiej! Nieporównywalny komfort jazdy Big Grin Ba, znalażłam nawet top i szorty termoaktywne od Fjord Nansena nawet Big Grin teraz żadne temperatury mi nie straszne Big Grin
          Na rowerze dobre odprowadzanie ciepła jest bardzo ważne bo można się zapocić i przewiać. Dlatego wręcz należy jeździć na rowerze w takiej odzieży jak Ty

          Moje poprzednie tematy:
            22-01-2018 00:44
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            fatyka
            Posting Freak
            *****

            Liczba postów: 2,293
            Dołączył: Jan 2017
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #10
            RE: Strój na rower
            ja sobie na wiosnę kupiłam już fajny rower miejski w Warszawie uwielbiam sport, ale wierzę,że rower pozwoli mi jeszcze zrzucić zbędne kilogramy Smile Z dodatkami na rower tylko bedzie problem, ale tuz przed wiosną zaopatrzę się w jakims sportowym sklepie w kilka rzeczy : )

            Moje poprzednie tematy:
            22-01-2018 00:51
            Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Podobne wątki
            Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
              Okulary sportowe na rower i bieganie magda1990 12 8,813 27-02-2024 13:04
            Ostatni post: Aligru
              Gdzie kupić rower miejski pawelpruski 7 1,354 27-10-2023 10:22
            Ostatni post: barto776

            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS