Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy psychiczne
Autor Wiadomość
natkawal76
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Reputacja: 0
Status: Offline
Problemy psychiczne
Coraz więcej osób z nas ma problemy nie tylko zdrowotne ale również natury psychicznej. Jednak ciężko nam się do tego przyznać lub otaczające nas osoby uważają, ze to nie jest choroba tylko nasze gorsze dni. Kobiety muszą same radzić sobie z depresją poporodową i we własnym domu często przezywają koszmar. Ostatnim czasem problemy psychiczne nie są już tematem tabu, a wręcz przeciwnie, mówią o nich w telewizji itd. Dlatego jeżeli chcecie uzyskać pomoc polecam psychiatra Wrocław Doskonały specjalista, kameralna atmosfera spotkań i godziny dopasowane do nas. Bardzo dużo zawdzięczam temu lekarzowi, miałam poważną depresję i wiem jak ciężko jest z niej wyjść. Dlatego nie czekajcie ze swoimi problemami, aż was przerosną tylko udajcie się do specjalisty. Psychiatra Wrocław, ktoś powie, duże miasto dużo specjalistów i co z tego jak musimy znaleźć osobę która nam pomoże, a nie tylko na nas zarobi. Dlatego właśnie piszę o dobrym gabinecie i swoich problemach. Warto wiedzieć gdzie dzwonić w trudnych momentach naszego życia. Może Wam osobiście nie jest potrzebna pomoc, ale osobie Wam bliskiej tak pomóżcie a nie patrzcie bezradnie.

Moje poprzednie tematy:
28-11-2017 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Frikof22
Junior Member
**

Liczba postów: 1
RE: Problemy psychiczne
Czy taki lekarz przyjmuje w ramach NFZ?
Moje poprzednie tematy:

warszawa skup aut
    29-11-2017 10:25
    śliwa
    Senior Member

Liczba postów: 289
    RE: Problemy psychiczne
    Moim zdanie w takim przypadku warto skontaktować się z dobrym psychiatrą. Tą https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa klinikę, warto sobie sprawdzić. Mają świetnych specjalistów. Poza tym opinie są o nich naprawdę świetne.

Moje poprzednie tematy:
    02-02-2018 02:52
    Odpowiedz 

111 222