Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narty
Autor Wiadomość
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Narty
My się wybieramy całą rodziną w góry na ferie. Właśnie zauważyłam, że jedyne, czego mi brakuje to pokrowiec na narty. Duży wybór znalazłam w internecie, a dokładniej na stronie https://pmproshop.pl/wyszukaj/wszystkie/...a-narty-pl. Zastanawiam się jednak nad tym, na jaki najlepiej się zdecydować. Doradzicie mi?

Moje poprzednie tematy:
23-01-2018 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AnnaLis
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Narty
jak ktoś nie był , to ja mogę polecić Białkę Smile super warunki na prawdę warto tam się wybrać
Moje poprzednie tematy:


Zobacz na Next-Jobs
23-01-2018 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Narty
Beskidy Śląskie to świetne miejsce na narty. Może mało popularne, ale to tylko zaleta. Tutaj http://hotelnabloniach.pl/blog/bielsko-b...rciarskie/ warto sobie zerknąć i poczytać. Na pewno Wam się spodoba! Sama uwielbiam jeździć na nartach...choć nie zawsze jest na to czas.

Moje poprzednie tematy:
24-01-2018 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polariw
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Narty
(22-01-2018 00:57)kajak napisał(a):  Wszystko zależy od pogody ale są też tacy co zakładają kombinezon na samą bieliznę termo. Mi osobiście by było chyba zbyt zimno Tongue

Mi pewnie też, ja jestem zmarzlak i najchętniej po 5 warstw bym zakładała Big Grin Swoją drogą ,znacie moze jakie godne polecenia, przede wsyzstkim ciepłe skarpety na zimowe wędrówki ? MOje zwykłe z ryneczku już nie wystarczają :c

(22-01-2018 00:57)kajak napisał(a):  Też szukam czegoś dla młodszej siostry. Te ogrzewacze benzynowe fajnie wyglądają ale czy to bezpieczne?

Pewnie sporo zależy od sposobu przechowywania i dbania o przedmiot, w gruncie rzeczy moze się coś wylewać albo cieknąć jak będziemy tym rzucać. Ale takto to raczej bezpieczne bo przeciez w przeciwnym razie nie dopuścili by tego do sprzedazy Tongue

Moje poprzednie tematy:
    25-01-2018 21:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Hozbi
    Member
    ***

    Liczba postów: 55
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Narty
    (11-01-2018 22:14)diksi napisał(a):  no oczywiście że nie, ale jakąś bluzę termoaktywną na to i myślę że będzie okej, fajne bluzy mają z under armour ale dość drogie niestety
    A polary? taki chciałem kupić, bedzie tez dobry militaria.pl/helikon/polar_helikon_alpha_tactical_shadow_grey_bl-alt-fg-35_h_p53971.xml ?
    (11-01-2018 22:15)Polariw napisał(a):  A tak blisko tematu nart to używacie może ogrzewaczy , takich wkładanych do rękawiczek? Niestety moje łapki ciągle marzną i już sama nie wiem czym się ratować..
    Może masz kiepskie rękawiczki skoro ci na nartach zjazdowych rece marzną? Ja do biegówek używam mechanixów impact pro i nie masz szans zeby mi rece marzły
    (22-01-2018 00:57)kajak napisał(a):  Też szukam czegoś dla młodszej siostry. Te ogrzewacze benzynowe fajnie wyglądają ale czy to bezpieczne?
    Gdyby nie było bezpieczne to nikt by tego nie sprzedawał. Masz nawet w militariach sporo takich ogrzewaczy a oni bublami nie handlują militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=ogrzewacze Smile

    Moje poprzednie tematy:
    27-01-2018 20:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajak
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 34
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Narty
    (27-01-2018 20:53)Hozbi napisał(a):  
    (11-01-2018 22:14)diksi napisał(a):  no oczywiście że nie, ale jakąś bluzę termoaktywną na to i myślę że będzie okej, fajne bluzy mają z under armour ale dość drogie niestety
    A polary? taki chciałem kupić, bedzie tez dobry militaria.pl/helikon/polar_helikon_alpha_tactical_shadow_grey_bl-alt-fg-35_h_p53971.xml ?
    Pewnie, że tak Smile jak masz jakąś koszulkę termoaktywną to załóż ją pod spód.

    (27-01-2018 20:53)Hozbi napisał(a):  
    (11-01-2018 22:15)Polariw napisał(a):  A tak blisko tematu nart to używacie może ogrzewaczy , takich wkładanych do rękawiczek? Niestety moje łapki ciągle marzną i już sama nie wiem czym się ratować..
    Może masz kiepskie rękawiczki skoro ci na nartach zjazdowych rece marzną? Ja do biegówek używam mechanixów impact pro i nie masz szans zeby mi rece marzły
    dobre rękawiczki w zimę to podstawa tak samo jak buty. Ręce i dłonie marzną najszybciej
    (27-01-2018 20:53)Hozbi napisał(a):  
    (22-01-2018 00:57)kajak napisał(a):  Też szukam czegoś dla młodszej siostry. Te ogrzewacze benzynowe fajnie wyglądają ale czy to bezpieczne?
    Gdyby nie było bezpieczne to nikt by tego nie sprzedawał. Masz nawet w militariach sporo takich ogrzewaczy a oni bublami nie handlują militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=ogrzewacze Smile
    No wiem ale nie mam pojęcia jak to może być bezpieczne jak jest wypełnione benzyną, która pewnie się pali Tongue

    Moje poprzednie tematy:
      28-01-2018 22:00
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      diksi
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 47
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Narty
      (28-01-2018 22:00)kajak napisał(a):  Pewnie, że tak Smile jak masz jakąś koszulkę termoaktywną to załóż ją pod spód.
      jak z jakością materiału tego polaru ?


      (28-01-2018 22:00)kajak napisał(a):  dobre rękawiczki w zimę to podstawa tak samo jak buty. Ręce i dłonie marzną najszybciej
      niestety ale to prawda, ale co do ogrzewaczy to ja mam taki militaria pl/zippo/ogrzewacz_do_rak_zippo_-_czarny_zip-36-020529_g_p93638.xml działa długo i dobrze grzeje


      (28-01-2018 22:00)kajak napisał(a):  No wiem ale nie mam pojęcia jak to może być bezpieczne jak jest wypełnione benzyną, która pewnie się pali Tongue
      w sumie coś w tym jest, ale też można zapytać po co sprzedają broń skoro też jest niebezpieczna ?

      Moje poprzednie tematy:
        03-02-2018 23:56
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        malwinka
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 18
        Dołączył: Aug 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #28
        RE: Narty
        Wraz z rodziną co roku jeździmy na ferie i obowiązkowo w grę wchodzą narty. Tym razem postawiliśmy na hotel w Krynicy. Znalazłam interesującą ofertę na https://travelist.pl/czarny-potok-resort...iej-natury. Wielką zaletą jest to, że do hotel znajduje się bardzo blisko Jaworzyny Krynickiej Smile

        Moje poprzednie tematy:
          07-02-2018 23:57
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          lolek59
          Senior Member
          ****

          Liczba postów: 532
          Dołączył: Nov 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #29
          RE: Narty
          Na nartach jest zawsze tyle frajdy. Gdzie kupujecie sprzęt, gdy przygotowujecie się do sezonu? Widziałam tutaj https://www.brylano.com/pl/c/Gogle-narci...ardowe/325 fajne gogle. Co myślicie? Jakie wy wybraliście? Macie sprawdzone modele sprzętu?

          Moje poprzednie tematy:
          09-02-2018 20:20
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          bulbozaurus
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 1
          Dołączył: Feb 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #30
          RE: Narty
          Uwielbiam zimę i zawsze ubolewam gdy jest lekka i nie ma mrozu, muszę wtedy warunków sprzyjających narciarstwu szukać za granicą, np we Włoszech
          Moje poprzednie tematy:


            http://www.val-thorens-narty.pl/
            12-02-2018 00:58
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Podobne wątki
            Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
              Narty biegowe- gdzie kupić? Dżej-Dżej 40 30,741 17-10-2023 13:11
            Ostatni post: albatros
              Z kim na narty w Alpy olajamroz 7 1,798 05-10-2023 14:37
            Ostatni post: barto776

            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS