Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakościowe ubrania
Autor Wiadomość
roksanaszczep
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Jakościowe ubrania
od siebie mogę polecić sklep z ubraniami http://bimodo.pl/hurtownia-i-sklep-z-koszulkami/. Kupuję w tym sklepie ubrania już od kilku lat i zawsze są to dobrej jakości ubrania.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2018 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hozbi
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Jakościowe ubrania
(25-01-2018 21:33)Polariw napisał(a):  Ale mówimy o m65 od Brandita, Texara, czy Helikona xD? bo wszyscy CI producenci mają ten model u siebie w ofercie Tongue
Dobre pytanie Big Grin ale chyba Helikon i Brandit do mnie przemawiają najbardziej. Texar to jakoś z plecakami mi się kojarzy...

(25-01-2018 21:33)Polariw napisał(a):  Helikon ma damskie spodnie --> [...] Wydają się być fajnie skrojone i ładnie leżeć: P
Dokładnie, nie trzeba szukać mniejszych rozmiarów skoro są damskie. Mają je w niezłej gamie kolorystycznej więc chyba każda pani dobierze spodnie pod kolor paznokci Cool
(25-01-2018 21:33)Polariw napisał(a):  A w ogóle co sądzicie o mechanixach ? Kumpela mi poleciła je jakos usper extra wow, ale jak spojrzałam na cenę to trochę mój entuzjazm opadł. Macie? Używacie? Co sądzicie ?

Po pierwsz powiedz do czego szukasz rękawiczek. Mechanixy to rękawiczki taktycznie, nie każdemu potrzebne Smile Ogólnie to mają swoją renomę i dobrą jakość.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 15:23 przez Hozbi.)
18-04-2018 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
joaska
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Jakościowe ubrania
Tak czy inaczej - najlepiej szukać w internetach. Nie raz się przekonałam, że tak da się upolować coś w rozsądnych cenach.

Moje poprzednie tematy:
18-04-2018 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polariw
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Jakościowe ubrania
(18-04-2018 15:23)Hozbi napisał(a):  Dobre pytanie Big Grin ale chyba Helikon i Brandit do mnie przemawiają najbardziej. Texar to jakoś z plecakami mi się kojarzy...

To fakt, Texar tez mi się bardziej z plecakami kojarzy na 1 myśl Big Grin Apropos plecaków, macie jakieś godne polecenia na wycieczki 2-3 dniowe?

(18-04-2018 15:23)Hozbi napisał(a):  Dokładnie, nie trzeba szukać mniejszych rozmiarów skoro są damskie. Mają je w niezłej gamie kolorystycznej więc chyba każda pani dobierze spodnie pod kolor paznokci Cool

coś w tym jest Big Grin Btw, macie może na oku jakieś szorty na lato? Coraz cieplej się już robi i powoli coraz krótsze ciuchy zakładamy Big Grin

(18-04-2018 15:23)Hozbi napisał(a):  Po pierwsz powiedz do czego szukasz rękawiczek. Mechanixy to rękawiczki taktycznie, nie każdemu potrzebne Smile Ogólnie to mają swoją renomę i dobrą jakość.

Ogólnie to szukam rękawic do paintballa, i może też asg od czasu do czasu [ dopiero zaczynam się w to zagłębiać] Czy do takich aktywności mechanixy sie nadadzą?

Moje poprzednie tematy:
    23-04-2018 22:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mamakaroliny
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 422
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Jakościowe ubrania
    Jeżli chodzi o wybór ubrań dla dzieci, t stawiam na najwyższą jakość. Jeśli masz podobnie jak ja to popatrz tutaj https://kochanyurwis.pl/ - to nowy sklep z ubrankami dla niemowląt i starszych dzieciaczków. Kochany Urwis ma w mojej ocenie świetny asortyment - bardzo na czasie. Ubranka są modne i stylowe. Do tego ceny - jak dla mnie zachęcające. Mam porównanie z innymi sklepami i tutaj wygląda to bardzo fajnie.

    Moje poprzednie tematy:
    25-04-2018 22:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    somapolmg
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 7
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Jakościowe ubrania
    (23-04-2018 22:41)Polariw napisał(a):  
    (18-04-2018 15:23)Hozbi napisał(a):  Dobre pytanie Big Grin ale chyba Helikon i Brandit do mnie przemawiają najbardziej. Texar to jakoś z plecakami mi się kojarzy...

    To fakt, Texar tez mi się bardziej z plecakami kojarzy na 1 myśl Big Grin Apropos plecaków, macie jakieś godne polecenia na wycieczki 2-3 dniowe?
    Może texar urban 33 l?



    (23-04-2018 22:41)Polariw napisał(a):  
    (18-04-2018 15:23)Hozbi napisał(a):  Dokładnie, nie trzeba szukać mniejszych rozmiarów skoro są damskie. Mają je w niezłej gamie kolorystycznej więc chyba każda pani dobierze spodnie pod kolor paznokci Cool

    coś w tym jest Big Grin Btw, macie może na oku jakieś szorty na lato? Coraz cieplej się już robi i powoli coraz krótsze ciuchy zakładamy Big Grin
    ja mam swoje helikony kupione w zeszłym roku. Na militaria.pl dorwałem przy okazji jakichś zakupów



    (23-04-2018 22:41)Polariw napisał(a):  
    (18-04-2018 15:23)Hozbi napisał(a):  Po pierwsz powiedz do czego szukasz rękawiczek. Mechanixy to rękawiczki taktycznie, nie każdemu potrzebne Smile Ogólnie to mają swoją renomę i dobrą jakość.

    Ogólnie to szukam rękawic do paintballa, i może też asg od czasu do czasu [ dopiero zaczynam się w to zagłębiać] Czy do takich aktywności mechanixy sie nadadzą?
    pewnie, że tak. Mechanix to najlepszy możliwy wybór wg mnie

    Moje poprzednie tematy:
      07-05-2018 12:40
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      mamakaroliny
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 422
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Jakościowe ubrania
      Uwazam, ze jak najbardziej nalezy polować na tanie okazje, ale takze patrzec na jakośc ubrań. Dobrze wiem po sobie, jak nawet drobne zakupy potrafią odmienić mój dzien na lepsze. Pracuje w biurze, także sukienki na codzien https://ebutik.pl/pol_m_Sukienki-_Sukie ... -8401.html są dla mnie idealne. Ceny zachęcaja, wiec z pewnoscia zamówie kilka sztuk dla siebie.

      09-05-2018 05:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      anastazja4390
      Member
      ***

      Liczba postów: 211
      Dołączył: Jan 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Jakościowe ubrania
      Jakie bluzki wolicie - bluzki wizytowe czy może te mniej oficjalne? Tutaj https://blog.ebutik.pl/baza-w-garderobie-bluzki-basic czytałam, że bluzki basic też są dobrą opcją. Jak dla mnie to oba rodzaje potrafią zachwycić wyglądem, ale niedługo wybieram się na okrągłą rocznicę ślubu do teściów i nie mam pojęcia w co powinnam się ubrać, żeby nie czuć się głupio. Mam z nimi bardzo dobry kontakt, jednak może warto ubrać się bardziej elegancko, aby uczcić ich święto? Jak myślicie?

      Moje poprzednie tematy:
      15-05-2018 15:29
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      olka22
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 320
      Dołączył: Jul 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Jakościowe ubrania
      Ja ostatnio bardzo często kup[uje ubrania przez internet. Dzisiaj np trafiłam na http://na.ebutik.pl/af274uf101 Zastanawiam się nad zamówieniem stamtąd sukienki na wesele. Widziałam, że maja bardzo duzy wybór sukienek róznej długości i w różnych rozmiarach. Mam wesele w rodzinie za miesiąc i wypadałoby ładnie wyglądać Smile

      Moje poprzednie tematy:
      16-05-2018 16:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      diksi
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 47
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Jakościowe ubrania
      (07-05-2018 12:40)somapolmg napisał(a):  Może texar urban 33 l?
      duży wybór takich plecaków znajdziesz na militaria.pl ja przynajmniej tam swój znalazłam

      (07-05-2018 12:40)somapolmg napisał(a):  ja mam swoje helikony kupione w zeszłym roku. Na militaria.pl dorwałem przy okazji jakichś zakupów
      to prawda helikon ma bardzo dobre szorty, ale pentagon też ma super

      (07-05-2018 12:40)somapolmg napisał(a):  pewnie, że tak. Mechanix to najlepszy możliwy wybór wg mnie
      DO paintballa idealne, ale na zimę też się nadają, rękawice nie do zdarcia

      Moje poprzednie tematy:
        21-05-2018 15:26
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          ubrania daniel4437878 5 310 07-05-2023 20:30
        Ostatni post: magda676
          Jak wybielić białe ubrania? malgosiaczek 0 194 21-12-2022 14:09
        Ostatni post: malgosiaczek

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS