Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za gruba na ubrania ze sklepu
Autor Wiadomość
natkawal76
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Za gruba na ubrania ze sklepu
Myślę, ze to nie tylko mój problem ale i wielu innych osób. Ja zmagam się z nadwaga od kilku dobrych lat. Po pierwszej i drugiej ciąży doszłam w szybko do siebie, jednak po trzeciej już nie było tak prosto i nadal nie jest. Dlatego mam coraz większy problem ze znalezieniem dla siebie ubrań. Zaczęłam więc od oczywistego przeszukałam internet i znalazłam kilka fajnych sklepów dla siebie, jednak nie są to ubrania dość tanie, a jak pewnie przypuszczacie inaczej leżą na mnie, a inaczej wyglądają na osobie na zdjęciu. Dlatego zaczęłam poszukiwania sklepów z materiałami z których jestem sama w stanie uszyć ciuchy. Tak trafiłam na tkaniny dziecięce sklep internetowy https://ortodoncjakabaty.pl/aparat-ortod...ny-na-zeby i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Dlaczego sklep z tkaninami dla dzieci, a na pewno wiecie, że inne standardy są dla nas dorosłych, a inne dla maluszków. Kupując takie tkaniny w sklepie jestem pewna, że są bezpieczne. Od kliku miesięcy szyję ubrania dla siebie, co wiąże się z mniejszą ilością wydanych pieniędzy na ciuchy i zawsze leżą tak jak chcę. Zaczęłam nawet szyć dla sowich dzieci jak na razie sukienki na święta czy urodziny ale każdy mówi, że wyglądają pięknie na moich maluszkach. Dlatego jeżeli nie możecie znaleźć nic fajnego dla siebie zajrzyjcie na tkaniny dziecięce sklep i tam wybierzcie co Wam pasuje. Jasne szycia też się uczyłam ale przez You tuba i powiem, że długo nauka nie zajmuje. Polecam ubierajcie się tak, abyście wyglądały modnie i ładnie niezależnie od wagi.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2018 14:08 przez natkawal76.)
21-11-2017 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Za gruba na ubrania ze sklepu
Na pewno warto umieć szyć, niemniej jednak warto też schudnąć- nawet nie dla efektu wizualnego tylko dla zdrowia, którego serdecznie CI życzę. Fajnie natomiast że mając nadwagę wiesz że jedne żeczy Ci pasują a inne nie i starasz się dobierać odpowiednio ubrania, zamiast na siłę wciskać się w ciasne jeansy

Moje poprzednie tematy:
22-11-2017 01:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
agnieszka77430
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Za gruba na ubrania ze sklepu
To schudnij i tyle...

Moje poprzednie tematy:
22-11-2017 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Za gruba na ubrania ze sklepu
Są sklepy, w których bez problemu znajdziesz również ubrania w większych rozmiarach Smile Na przykład w sklepie internetowym https://mewa24.pl/462-bluzki-damskie-rozmiar-50 masz szeroki asortyment modnych, damskich bluzek w rozmiarze 50 Smile Jestem przekonana, że uda Ci się tam coś dla siebie wybrać Smile

Moje poprzednie tematy:
13-05-2020 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,433
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Za gruba na ubrania ze sklepu
To może wypadałoby przejść na dietę i zdrowszy tryb życia? Bycie grubą raczej szkodzi zdrowiu, ale z ubraniami nie powinno się mieć problemu, obecnie w sklepach same wielkie rozmiary. To ja przy moim XS mam większy problem ze znalezieniem czegoś pasującego, bo wszystko jest za duże. Na jedno ubranie XS przypada pięć XXL. To kurcze niesprawiedliwe.

Moje poprzednie tematy:
    13-05-2020 11:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dziewczynaszamana
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,855
    Dołączył: Jul 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Za gruba na ubrania ze sklepu
    Są ubrania XXL w Internecie...

    Moje poprzednie tematy:
      13-05-2020 14:40
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Kawalka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 672
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Za gruba na ubrania ze sklepu
      Jeśli chodzi o mnie to ja wolę sobie na https://valetta.pl/collections/bielizna-wyszczuplajaca zamówić bieliznę wyszczuplającą i ukryć dodatkowe boczki w ten sposób <3 Smile a w miedzy czasie staram sie wprowadzic zdrowe odzywianie x

      Moje poprzednie tematy:
      24-01-2022 16:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Gdzie kupić modne ubrania? ragerian87 127 53,270 20-04-2024 21:22
      Ostatni post: maminka
        Ubrania elacara 14 995 15-11-2023 13:56
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS