Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ślub?
Autor Wiadomość
Madameadame2
Member
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Ślub?
Jest jak widać sporo rzeczy, które trzeba dograć. Zerknijcie sobie też na stronkę https://kadrowaniemarzen.pl Ja tu znalazłam świetnego fotografa z Wrocławia. Na pewno wybór dobrego fotografa to także bardzo ważna część na każdym weselu

Moje poprzednie tematy:
    13-12-2019 10:37
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    butyr
    Member
    ***

    Liczba postów: 96
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #22
    RE: Ślub?
    my mieliśmy ekipę speedbar na weselu i zabawa była super, goście ożyli dzięki nim na naszym weselu, do tego. Potem były koktajle, po wyczerpującym pokazie, ogólnie naprawdę było warto Smile

    Moje poprzednie tematy:
    19-12-2019 12:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    trynut
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 376
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Ślub?
    Dla mnie na ślubie kluczowe są stroje Państwa młodych - od nich w dużej mierze zależy jak będą wyglądali na zdjęciach i jaką pamiątkę będą mieć. Dlatego warto poświęcić na wybranie strojów dużo czasu i o ile wiele kobiet poświęca dużo czasu na wybór sukni ślubnej, to często Panowie podchodzą do wyboru garnituru powierzchownie. Z doświadczenia wiem, że na ślub warto zainwestować w porządny garnitur szyty na miarę, taki jaki robią w Hegg. Tylko trzeba się tym zająć wcześnie, bo takiego garnituru z dnia na dzień się nie zrobi Smile

    Moje poprzednie tematy:
      13-01-2020 11:52
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      nastoloatka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 284
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #24
      RE: Ślub?
      Ja na pewno będę chciała mieć ślub jak i wesele, oczywiście jak już znajdę tego mojego mężczyznę. Zawsze mi się marzyło wesele w plenerze i na pewno wybiorę ogród jaki oferuje http://pariselpalace.pl/ w Łukowie. Byłam w tym miejscu jako gość już kilka razy i muszę powiedzieć że byłam zachwycona i z chęcią nadal tam powrócę.

      Moje poprzednie tematy:
      05-02-2020 21:02
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      magda676
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,824
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Ślub?
      Z pewnością bierzesz pod uwagę, że do ślubu trzeba wiele rzeczy przygotować i trzeba skorzystać z wielu różnych usług. Jedną z takich usług na pewno jest sesja zdjęcia i tutaj warto wybrać dobrego fotografa, który pięknie uwieczni wszystkie te piękne chwilę i jeśli mogę coś doradzić to poleciłabym sprawdzić fotografa http://www.rafaloglaza.pl/

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2020 01:53 przez magda676.)
      10-02-2020 01:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      tola299
      Member
      ***

      Liczba postów: 170
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Ślub?
      Jeżeli szukacie profesjonalnego fotografa na Wasze wesele, to Michał Bachulski z pewności spełni Wasze oczekiwania. Kliknij tutaj , aby poznać jego ofertę i protfolio, które robi ogromne wrażenie. Co sądzicie ?

      Moje poprzednie tematy:
      10-02-2020 18:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dajuber
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 3,344
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Ślub?
      Miałam ostatnio niesamowite szczęście że trafiłam na sklep https://butik-lamiss.pl/pl/c/SUKIENKI-SLUBNE/161 W swojej ofercie posiadają zjawiskowe kreacje oraz odzież damska w bardzo przyzwoitych cenach. Jeśli planujesz ślub cywilny, kościelny czy szukasz kreacji na poprawiny to w ich asortymencie znajdziesz wiele propozycji o różnych krojach, kolorach czy długościach. Ich wykonanie jest bardzo staranne a użyte materiały przedstawiają naprawdę wysoką jakość. Jeśli ne chcesz wyrzucać ogromnych pieniędzy a jednocześnie wyglądać zjawiskowo to w ich ofercie wyszukasz wszystko czego potrzebujesz i sporo zaoszczędzisz. Sama korzystam z ich oferty i uważam że to jeden z najlepszych butików.

      Moje poprzednie tematy:
      06-06-2023 12:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jowitta41
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,467
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Ślub?
      Jak tam Wasze przygotowania do ślubu?

      Reklama : Silnik bierze olej

      Moje poprzednie tematy:
      07-06-2023 16:29
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      keszek
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,243
      Dołączył: May 2018
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Ślub?
      U nas przygotowania pełną parą, wybór obrączek na szczęście za nami, sporo czasu nam to zajęło. Zdecydowaliśmy się na obrączki od jubilera https://savicki.pl/ wiele osób nam polecało. Super, że mają stronę online i sklepy stacjonarne, my akurat kupowaliśmy stacjonarnie, ale zanim do nich poszliśmy popatrzyliśmy co mają dostępnego na stronie.

      Moje poprzednie tematy:
      28-06-2023 18:00
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      byniek
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,592
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Ślub?
      A co powiecie na temat https://annadedo.pl/fotograf-na-chrzest-warszawa/ tej oferty cena idzie w parze z jakoscia?

      Moje poprzednie tematy:
      12-07-2023 11:54
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS