Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leneage of Legends
Autor Wiadomość
Piotr
I'am Second !
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #11
RE: Leneage of Legends
Kocham dzieci NEO grające w Metina LOLa czy inne "motyla noga", w każdej z tych gier o to jak dobrym jesteś decyduje ile kasy na nią wydasz dlatego są to gry dla NEO kidów które nie umią uszanować ciężko zarobionych pieniędzy!
Jeżeli już gry mmo to WoW, CS:GO, CF, AvA, BF3 w nich liczy się skill i czas poświęcony na ulepszanie postaci.

Nie będę polemizował z osobą według której LOL to "fajna" gra, ponieważ tak jak z dzieciami NEO i tak, nawet po przytoczeniu dostatecznych argumentów, będzie szedł w zaparte,


Pozdrawiam haters gonna hate
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: e87cd4359a8f97469e5dfc6d18300c9b.gif?1338539404]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2012 01:02 przez Demolition Man.)
22-06-2012 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #12
RE: Leneage of Legends
No to zaczynamy dyskusje po 1 LOL jest całkowicie darmowy Smile po 2 jak jesteś dzieckiem które wydaje kase na gre to Twoja sprawa ja osobiście wole sie pobawić po 3 WoW jest grą płatną !!!!!!!!!! więc nie praw mi tu morałów bo sie pogrążasz dzieciaku po 4 mówisz dostatecznych argumentów ? "gra dla dzieci: czy to co napisałeś powyżej ? Radze Ci wróć do gimnazjum przestudiuj coś takiego jak rozprawka i napisz konkretne argumenty a nie szczeniackie. po 5 nazywasz mnie hejterem a hejter to osoba która krytykuje wszystko czyli Ty (nie tylko w tym temacie) po6 ja przytocze powiedzenie do Cb (pewnie dostane bana ale trudno Tongue) "nie bd konwersował z de**lem bo sprowadzi mnie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem" i na tym pragne zakończyć dyskusje z Tb chyba że zaczniesz ze mną pisać jak na inteligentną osobe przystało Smile
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
22-06-2012 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piotr
I'am Second !
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #13
RE: Leneage of Legends
Po 1wsze ale dużo łatwiej się gra w LOLa kupując przedmioty z IS.
Po 2gie nie wszystkie serwery WoWa są płatne.
Po 3cie nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia, lepiej wież, że Atlantydzi mieszkają na księżycu i żywią się kamieniami. Hater osoba która jest na nie i nie podaje argumentów.
Po 4te używaj interpunkcji.
Po 5te jaką rozprawkę ? dafaq



Temat oczyszczony ze spamu, niektóre wypowiedzi zostały pozbawione cytatów.


Demolition Man

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2012 01:04 przez Demolition Man.)
22-06-2012 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WolnyStrzelec
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Leneage of Legends
Ja grałam w LOLa, ale dziś nie wiem co mogłam w nim widzieć Smile

Moje poprzednie tematy:
23-06-2012 01:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #15
RE: Leneage of Legends
Podejrzewam że po prostu świetną grafikę, zmysł taktyczny, i nieliniową rozgrywkę, ale co ja wiem. Jestem tylko kidem, dbającym o reputację na forum.
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
23-06-2012 01:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Niesmialy
Hentai
***

Liczba postów: 164
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #16
RE: Leneage of Legends
Lol is good, co prawda dzieci neo irytuja jak sam wuj, ale co poradzisz wszedzie takich znajdziesz. Nie wiem od kogo slyszales ze w lolu mozna kupic cokolwiek co pomaga w grze za hajs, ale powiedz mu zeby zmienil dilera bo zdecydowanie go rucha xD

W lolu jestem Wual 30 lvl

Tak nawiasem jakie sa wasze ulubione champy?? Mi najbardziej do gustu przypadli Rumble, Singed i Yorick
Moje poprzednie tematy:


Cytat:» (zglos) Scelerisque - 05-09-18:31 -- hahahha i nie tylko xDDD
» (zglos) Senegha12 - 05-09-18:31 -- scrappy, ja mowilem.. Zapominam wszystko. Po jednej lekcji puff.. cos sie ucze tydzien to po kolejnym puff,
» (zglos) Niesmialy - 05-09-18:30 -- scele lubi grzebac sobie w dupie xD
27-06-2012 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #17
RE: Leneage of Legends
Jestem pro Nidalee, rozegrane nią mam jakieś 200-300 meczy, poza tym ładnie gram Jaxem i Miss Fortune, ale generalnie najbardziej Nidalka, bo jest jednym z najbardziej wszechstronnym champem, i na każdej linii spisuje się pierwszorzędnie(przede wszystkim świetnie dominuje na solo top) No i na etapie pierwszych ganków (6-8 lvl) jest nie do zdarcia, ma wspaniały mechanizm ucieczki, i świetny passive pomagający w dominacji na linii. W walkach 5v5 genialny harras (przed wbitą sprawnie rzucona włócznia potrafii zdjąć conajmniej połowę hp jakiemukolwiek carry, co daje ogromną dominację) W ogóle Nidalee jest the best i ma fajne cycki.

27-06-2012 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #18
RE: Leneage of Legends
Panowie konwersujecie z mistrzem gry Kassadinem Smile Ogólnie to każdą postacią umię grać przeważnie tankami Bliz,Voli oraz amumu jeśli chodzi o zabójców kassadni <3 LB oraz kata magowie Ahri,Malza oraz lux, Ad carry Caitlin, support Lulu,Taric,soraka,sona i janna (rankedy gram supportami) a junglerem to tylko jednym umię i jest to helacrime Tongue

A co do nidalki Vaingar jest dobrą kontrą na nią ;p

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2012 23:38 przez Misterio.)
27-06-2012 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #19
RE: Leneage of Legends
Masz na myśli Veigara? Bo Veigar jest słabiutką contrą na Nidalee (flashujesz się z klatki, doskok, i koniec z nim) No i Nidalka ma świetny zoning, a Veigara moc to przede wszystkim farma.

Co do Katarina i Le Blanc to są według mnie champy dla noskilli (chociaż Katę, pięknie kontruje Kayle)

Supportami też dobrze gram (przede wszystkim Janna i Taric [uwielbiam cc] )

27-06-2012 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #20
RE: Leneage of Legends
Tu sie mylisz bo od veingara masz stuna czyli flasza nie użyjesz chyba że że udaci sie przed końcem comba Veingara to się zgodze ale pełnego comba nie przeżyjesz Tongue A co do Lb akurat tą postacią trzeba ogarniać szczególnie przy walce z Kassadinem(praktycznie jest nie do zabicia przez Lb) Tongue Co do Taricka to najlepszy support w grze jak dla mnie stun 2 aury i leczenie nic więcej nie trzeba ;p

27-06-2012 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS