Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki w promocjach
Autor Wiadomość
ignorantka
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Książki w promocjach
Wiadomo, że jeżeli poszukuje się tanie książki to warto zajrzeć na https://livro.pl/. Mają całkiem sporo pozycji, jest więc w czym wybierać. Warto również wspomnieć o tym, iż posiadają bardzo sprawnie działającą obsługę, dzięki czemu na wysyłkę nie czeka się nie wiadomo ile czasu. Koszty wysyłki są niemalże wszędzie takie same, nie ma więc tego wątku poruszać. Jednakże w kwestii wysyłki warto wspomnieć też o tym, iż książki są dobrze zabezpieczone na czas pakowania, dzięki czemu maleje ryzyko ich uszkodzenia.

Moje poprzednie tematy:
26-01-2020 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Książki w promocjach
Oj, czasem się zdarza książki na promocjach kupić, albo być na promocji książki. Ja miałam być na spotkaniu En Arche, która wydała książkę "Ikony ewolucji..." J. Wellsa, w polskim wydaniu. Niestety, nie udało się. Na szczęście ze strony będę mogła dokupić to dzieło, prawie 2 tygodnie już znane światu. Ciekawa jestm jego treści.

Moje poprzednie tematy:
13-02-2020 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Książki w promocjach
Pewnie, że czasem można wyhaczyć dobrą książkę na promocji, ale to trzeba wiedzieć, po którą sięgać. Na szczęście w sieci jest mnóstwo podpowiedzi tego rodzaju https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/dan-br...-kolejnosc , traktujących albo o kolejności serii, albo o najlepszych książkach danego miesiąca, półrocza czy roku.

Moje poprzednie tematy:
14-02-2020 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bierendaa
Member
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Książki w promocjach
W internecie oczywiście najłatwiej znaleźć dobre promocje na książki. Myślę, że powinniście poszukać w księgarniach internetowych. Tu biblioteka LitRes to na pewno bardzo dobra opcja dla osób lubiących czytać książki w formie ebooka, albo też posłuchać czytania książki. Ja coraz częściej wybieram audiobooki, super opcja na spacery z dzieckiem, lub też do autobusu.

Moje poprzednie tematy:
    19-02-2020 18:36
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bambo2
    Member
    ***

    Liczba postów: 189
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #45
    RE: Książki w promocjach
    Jeżeli szukasz jakiś ciekawych książek to na pewno warto zajrzeć do nich https://ksiazkimarzen.pl mają sporo tego u siebie, na pewno znajdziesz to czego szukasz.

    Moje poprzednie tematy:
    05-03-2020 15:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MacieX822
    Member
    ***

    Liczba postów: 83
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #46
    RE: Książki w promocjach
    Korzystacie może z antykwariatów? Według mnie warto przekonać się do takich miejsc. Również tu oczywiście możecie sprzedać swoje książki. Sprawdźcie sobie ten antykwariat we Wrocławiu https://tezeusz.pl/info/skup-ksiazek-we-wroclawiu Tu można liczyć na wygodną opcje, pracownik przyjeżdża do was, wycenia książki i kupuje.

    Moje poprzednie tematy:
    12-03-2020 11:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tapikur
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,217
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #47
    RE: Książki w promocjach
    Uwielbiam książkowe promocje. Staram się raz na jakiś czas wybrać na takie ciekawe polowania dotyczące książek. Teraz czytam "Ikony ewolucji. Nauka czy mit" J. Wellsa, jaką En Arche wydało i tematyka bardzo zaczeła mi odpowiadać. Ich polemizowanie z teorią darwina jest bardzo ciekawa.

    Moje poprzednie tematy:
    23-03-2020 16:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    damias
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 34
    Dołączył: Feb 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #48
    RE: Książki w promocjach
    Na mnie dość duże wrażenie zrobiła książka Marka Kotońskiego Kobietopedia. W bardzo ciekawy sposób obnaża kulisy i mechanizmy funkcjonowania ludzkiej natury. Wykorzystując psychologię ewolucyjną autor omawia wiele spraw bardzo szczerze, bez poprawności politycznej. Czytałem książkę kobietopedia ebook i szukam teraz wersji papierowej. To pozycja warta do przczytania dla każdego mężczyzny.

    Moje poprzednie tematy:
    27-06-2020 01:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Olaprima
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 286
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #49
    RE: Książki w promocjach
    Wkrótce zostanie wydana książka, która nawet może być droga, a i tak ją kupię. Tytuł jej to „Granica ewolucji”, a autorem jest amerykański biochemik Michael J. Behe. Najbardziej cieszy mnie fakt, że odbędzie się również Webinarium - Teoria Inteligentnego Projektu 2020: Granica ewolucji https://granicaewolucji.pl/ , w którym każdy może uczestniczyć. Będzie na nim gościem sam autor. Może ktoś z Was jest zainteresowany?

    Moje poprzednie tematy:
    28-10-2020 17:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bambo2
    Member
    ***

    Liczba postów: 189
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #50
    RE: Książki w promocjach
    W temacie książek warto zajrzeć do nich https://capitalbook.com.pl Sam upolowałem u nich już kilka tytułów na świąteczne prezenty dla bliskich. Książka to bardzo praktyczny i mile widziany prezent.

    12-11-2020 16:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Ksiazki pawelpruski 5 618 28-03-2021 00:49
    Ostatni post: monikabert90
      Ksiazki elacara 1 392 15-02-2021 10:21
    Ostatni post: pawelpruski

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS