Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurier online
Autor Wiadomość
alicja930
Senior Member

Liczba postów: 416
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Kurier online
Jeśli interesuje Was kurier online, to na pewno ważne jest to, aby ceny były atrakcyjne nie tylko dla firm, ale również dla osób prywatnych, które wysyłają paczki raz na jakiś czas. W takim celu koniecznie musicie zerknąć na stronę https://www.sendit.pl/ Dowiecie się tam wszystkich szczegółów.

Moje poprzednie tematy:
09-03-2018 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Member

Liczba postów: 224
Jeśli chodzi o zamawianie kuriera wygodne online to zerknij tu: https://www.pogotowiepaczkowe.pl/przesyl...ta-polska , bo mają bardzo intuicyjną stronę, gdzie od razu sprawdzisz cenę za usługę. Już kilka razy korzystałam z usług tej firmy i naprawdę mają niskie ceny. Jakość przewozu bardzo wysoka. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Moje poprzednie tematy:
13-03-2018 21:20
finka
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Ja często sprzedaję ciuchy swoje i dzieci na allegro,ale nie mam sklepu tylko działam jako osoba prywatna. Strasznie cięzko było mi znaleźć kuriera który odbierałby ode mnie nieregularne zlecenia, a dzieci niestety nie zawsze miałam z kim zostawić. Teraz korzystam z platformy https://www.sendit.pl bo nie muszę deklarować minimalnej ilości paczek w miesiącu, ani podpisywać umowy, co sporo ułatwia mi pracę.

Moje poprzednie tematy:
    16-03-2018 15:23
    cemek
    Junior Member
    **

Liczba postów: 5
    Jaki jest koszt przesyłki międzynarodowej? Czy kosztuje dużo więcej niż przesyłka krajowa?

Moje poprzednie tematy:
      21-03-2018 21:01
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Tym
      Posting Freak

Liczba postów: 1,019
      Ja też często korzystam z firm kurierskich, dlatego już mam wypracowane pewne skuteczne rozwiązania Wink Osobiście polecam Wam, byście nie zamawiali kurierów przez ich strony, tylko najpierw weszli na Furgonetkę. Tam możecie sprawdzić dpd cennik i zestawić je z innymi kurierami, a następnie wybrać tę firmę, która ma najbardziej korzystną ofertę.

Moje poprzednie tematy:
      21-05-2018 23:34
      patisia78
      Member

Liczba postów: 168
      Dla mnie to najlepsza forma nadawania przesyłek do niemiec https://www.flypak.pl/ . Firma jest w pełni profesjonalna i zawsze, gdy wysyłam paczki, to klienci otrzymują je na czas. Nigdy się na nich nie zawiodłam. Czasem muszę nawet nadać jakąś paczkę niestandardową międzynarodową i także z tym nigdy nie ma najmniejszego problemu. Serdecznie polecam tą firmę.

Moje poprzednie tematy:
      15-06-2018 18:07
      Odpowiedz 

111 222