Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z miłością .
Autor Wiadomość
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #11
RE: Problem z miłością .
nigdy sie nie poddawaj Big Grin walcz o to co tam uwazasz za sluszne Big Grin roznica wieku jesli nie jest razaca, nie jest problemem Smile) i nie mowcie ze on z dziewczyna nie zerwie, bo sam mialem taka sytuacje ze zerwalem i z ta druga bylo mi o wieeele lepiej Smile)
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
19-06-2012 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymon199
Pszemek :D
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #12
RE: Problem z miłością .
Nigdy nie można mówić komuś "nie" i nikomu nie można się wtrącać w miłość, to prywatna sprawa i koniec kropka. A jak sytuacja wygląda tak jak wygląda to trzeba uważnie czekać, chociaż w moim skromnym zdaniu to trochę nie okej jest jeżeli chce się wykorzystać kłótnie żeby kogoś komuś odbić. Trzeba patrzeć z kim druga osoba będzie najszczęśliwsza

Moje poprzednie tematy:
19-06-2012 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #13
RE: Problem z miłością .
ale nikt sie nikomu w milosc nie wtraca Big Grin to jest ta sytuacja patowa. Człowiek jest stworzeniem WOLNYM, ale korzystajac z wolnosci narusza wolnosc innych osob, dlatego nie wolno miec pretensji do ludzi ktorzy taka wolnosc naruszaja, trzeba im grzecznie powiedziec "spie*dalaj", to ten chlopak zdecyduje z ktora lepiej mu byc Wink) i nikt mu sie nie wpierd*la do zycia ani do milosci, to on zdecyduje z ktora chce byc, a co to zwiazek to jest cos na trwałe? ok wchodzac z kims w jakas trwała relacje wiemy ze musimy przestrzegac pare spraw, no ale bez przesady Big Grin podczas trwania zwiazku trzeba sie w ciagu dalszym starac o ta druga polowe ;d wiec ona sie nie stara o faceta to czemu nasza userka nie moze do niego wystartowacTongue a noz widelec ma jakies szanse .

19-06-2012 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymon199
Pszemek :D
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #14
RE: Problem z miłością .
(19-06-2012 16:56)Gemello napisał(a):  ale nikt sie nikomu w milosc nie wtraca Big Grin to jest ta sytuacja patowa. Człowiek jest stworzeniem WOLNYM, ale korzystajac z wolnosci narusza wolnosc innych osob, dlatego nie wolno miec pretensji do ludzi ktorzy taka wolnosc naruszaja, trzeba im grzecznie powiedziec "spie*dalaj", to ten chlopak zdecyduje z ktora lepiej mu byc Wink) i nikt mu sie nie wpierd*la do zycia ani do milosci, to on zdecyduje z ktora chce byc, a co to zwiazek to jest cos na trwałe? ok wchodzac z kims w jakas trwała relacje wiemy ze musimy przestrzegac pare spraw, no ale bez przesady Big Grin podczas trwania zwiazku trzeba sie w ciagu dalszym starac o ta druga polowe ;d wiec ona sie nie stara o faceta to czemu nasza userka nie moze do niego wystartowacTongue a noz widelec ma jakies szanse .

Ja oczywiście niczego nie przesądzam, skąd miałbym to niby wiedzieć. Lepiej spróbować niż żałować ale zawsze w granicach rozsądku

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2012 17:07 przez Szymon199.)
19-06-2012 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #15
RE: Problem z miłością .
Pszemek ;d rozumiem cie Big Grin

19-06-2012 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AlexandraCatastrophe
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Problem z miłością .
Dzięki za pomysły i wsparcie. Dodaliście mi otuchy Smile
Dzisiaj rano jak szłam i się z nim mijałam, uśmiechnęłam się a on też odpowiedział mi uśmiechem ^^

Moje poprzednie tematy:
20-06-2012 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #17
RE: Problem z miłością .
to fajnie Big Grin wiesz juz ze napewno cie lubi Big Grin teraz wspinaj sie wyrzej Smile!

21-06-2012 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #18
RE: Problem z miłością .
Czy można już zamknąć ? Smile
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
21-06-2012 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AlexandraCatastrophe
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Problem z miłością .
Można zamknąć, można Smile
I jeszcze raz dzięki wszystkim, którzy mi dodali odwagi pisząc coś tutaj Big Grin

21-06-2012 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Masz problem? Szkoła się Ciebie pozbędzie. marta_narkopolacy 5 13,619 23-09-2013 11:41
Ostatni post: dzikus
  Problem z kartą sieciową. Zepsuta. 4 5,616 02-08-2012 20:08
Ostatni post: Zepsuta.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS