Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odszkodowania po wypadku
Autor Wiadomość
viola
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
odszkodowania po wypadku
A ja mam pytanie, jak załatwialiście sobie odszkodowania po wypadku nie z waszej winy? Dużo jest chodzenia po instytucjach i załatwiania dokumentów? Dużo można dostać pieniędzy z ubezpieczenia winowajcy? Słyszałam, że są takie firmy, które w naszym imieniu załatwiają odszkodowania komunikacyjne i również pomagają gdy pojawiają się z tym różne kłopoty. Co ciekawe, nawet zajmują się tym, gdy nie minęło 3 lata od wypadku. Co myślicie o takiej formie pomocy? Korzystaliście?

Moje poprzednie tematy:
21-10-2015 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: odszkodowania po wypadku
Poczytaj sobie opinie o EuCO. Jest to znana i ceniona firma odszkodowawcza, która na rynku działa od wielu lat.

Moje poprzednie tematy:
17-03-2017 01:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kazikdobry
Posting Freak
*****

Liczba postów: 871
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: odszkodowania po wypadku
Każdy posiadacz auta powinien obowiązkowo ubezpieczony - w tym temacie warto zaufać polecanej agencji do której namiar znajdziecie czytając polecany artykuł https://www.fg-polska.pl/ocp-przewoznika/

Moje poprzednie tematy:
06-04-2022 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: odszkodowania po wypadku
W każdym kraju trzeba udowodnić winę drugiej osoby, żeby ubiegać się o odszkodowanie. W Stanach Zjednoczonych wygląda to podobnie, a proces zbierana dowodów jest czasochłonny. Takimi sprawami zajmuje się https://odszkodowaniausa.pl/ . Pomogą przy odszkodowaniach po wypadku drogowym czy w pracy. Analiza jest darmowa, a rozliczenie zależy od wyniku sukcesu.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2023 21:14 przez marysia8383.)
22-02-2023 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,200
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: odszkodowania po wypadku
Firmą która pomoże Wam dochodzić swoich praw jeśli chodzi o odszkodowanie jest http://jwc-kancelaria.pl/specjalizacje/odszkodowania. Ich kancelaria od lat pomaga poszkodowanym w wyniku wypadków komunikacyjnych, kradzieży, zniszczenia mienia, naruszenia dóbr osobistych czy opóźnionego lotu. Adwokaci jak i radcy prawni wchodzący w skład tego zespołu od lat specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań i uzyskiwaniu dla swoich klientów najbardziej satysfakcjonujących kwot. Współpraca z nimi jest niezwykle owocna.

Moje poprzednie tematy:
27-03-2023 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kardamonka
Senior Member
****

Liczba postów: 541
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: odszkodowania po wypadku
Dzięki firmie Casus udało mi się uzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia, które wydawało się niemożliwe do zdobycia. Pracownicy Casus są profesjonalni i w pełni angażują się w rozwiązanie problemów swoich klientów. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje pomocy w dochodzeniu swoich roszczeń ubezpieczeniowych. https://www.casus.biz/

Moje poprzednie tematy:
11-04-2023 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odszkodowanie z OC sprawcy wypadku? kris12 3 2,039 21-11-2022 19:41
Ostatni post: Kawalka
  Uzyskiwanie odszkodowań po wypadku drogowym Elizabeth88 5 9,455 15-09-2019 10:56
Ostatni post: bluem

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS