Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
Autor Wiadomość
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #11
RE: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
Pfff, jak zwykle nie napisali że 'ofiary' są ultra głupie.
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
17-06-2012 01:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #12
RE: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
Gwałt generalnie ma dwa podloza. Czytałem ksiązke w ktorej napisane było że gwałcą osoby ktore chcą ofiare skrzywdzić, ktoś inny polałby kwasem, wybiłby zęby, a tutaj jakis psychol gwałci.
No a drugie podloże to własnie wyładowanie sie seksualne, i nie ma sie co dziwić ze nastolatkowie, czy to chłopacy czy dziewczyny umawiają sie z kims przez internet.
Komputer i Internet to teraz standart w polskim domu, kiedys luksusem byl jeden komputer, teraz juz w większosci domów mamy routery i komórki w ktorych mamy funkcje WiFi, wiec jesli cała komunikacja przeszła na internet i telefon to nie obwiniajmy rodzicow za to ze nie dopilnowali dzieci, ani dzieci za to ze są mało ufne. to sie poprostu dzieje i tyle ;p, kiedys rodzic mogl jeszcze cos z tym zrobic a teraz? nie upilnuje dziecko ktore ma dostep do internetu doslownie wszedzie ;p

A takie Gadanie jak u Piotrka, ze zal mu dziewczyny ktora zagaduje do przez internet czy telefon. Glupie gadanie, kiedys gdy nie bylo internetu to myslisz ze twoj dziadek będąc wstydliwy nie wolał napisac do jakiejs dziewczyny list milosny zamiast podrywać ją na dworzu ?
Jeśli napisała by do mnie dziewczyna na gadu czy esa ze chce sie spotkac, to przeciez ze odrazu bym nie poleciał, lecz gdybym wiedział ze nie jest to oszystwo, to czemu nie ? odwazyla sie na tyle zeby napisac i zaproponowac spotkanie Tongue nie zyjemy w czasach kamienia łupanego, po cos te telefony sa ;/

a ze dzieciaki nie potrafia z tych udogodniej korzystac to to juz jest inny problem, ktory trzeba w jakis sposob rozwiazac, takie umawianie sie na gwałt, kurde to musi byc cos na psychice, ale napewno nie jest to wina internetu, komputera ani nic ;/ Gwałt to rodzaj agresji, a w kazdych czasach występowała agresja ;p podajcie mi chociaz jedna epoke w ktorej nie mozliwy byl gwałt ;p a co? w renesansie sie nie umawiali przez telefon na gwałt ? bo moze dlatego ze nie bylo tak latwo sie porozumiec ;p i mimo to nie wierze ze nie dochodzilo to podobnych rzeczy. Czlowiek nie przez internet jest zly i nie dobry, lecz ten internet moze do zlych rzeczy wykorzystac
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
17-06-2012 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #13
RE: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
(17-06-2012 21:01)Piotr napisał(a):  "gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała"

Nie ma to jak szpan na Jacka Danielsa prawda ?

Idź być fajny gdzie indziej, bo po sprowokowaniu mnie nie czeka Cię nic poza gwałtownym i bezlitosnym poniżeniem intelektualnym.

Wracając do tematu, jak już powiedziałem, tak powtórzę.

Takie wydarzenia wynikają według mnie z naiwności i głupoty 'ofiar'. A przede wszystkim głupoty. Umawiam się z osobami poznanymi przez neta, i to stosunkowo często, ale zawsze weryfikuję czy są to osoby prawdziwe. Jest to dla mnie oczywiste od dwunastego roku życia, więc wtf?

18-06-2012 01:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #14
RE: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
ja jacky mysle ze to sa osoby z niskim poczuciem wartosci, poprostu biora co sie nawinie, i wyobraz sobie ze jakas mloda nie miala nigdy faceta a wszystkie jej kolezanki z 6 klasy juz maja, wiec jesli kolo takiej delikwentki zawienie sie jakis 13latek z "zaruch*aj.pl" to ona ma mokro z majtkach i to jest jej BOY 4EVER, i taka glupio nastka leci do niego, co sie okazuje, domniemany nastolatek nie ma 13 lat, a dokladniej jest to trzynascie 20latków ktorzy maja cos na bani i zgwałcą biedną nie swiadomą ;d a widocznie my jacky bylismy na tyle normalnymi ludzmi ze nie jaralismy sie pierwsza lepsza wiadomoscia na gadu.

18-06-2012 01:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #15
RE: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
Nadal myślę że takie rzeczy wynikają z głupoty. Po prostu. Brak kreatywnego myślenia, i chłodnego logicznego podejścia...

18-06-2012 01:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bankai
╭∩╮(◣_◢)╭∩╮
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5
Status: Offline
Post: #16
RE: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
Według mnie nie ma w tym nic dziwnego. Ludzie są po prostu mają w łbach zakorzenione "zło", niby złe, niby nie fajne, ale oglądać walkę to fajnie, co nie? Oglądać film gdzie się zabijają to fajnie, co nie? Niby samemu by się tego nie zrobiło, ale jak sama Alyssa Bustamante przyznała, "na początku nie można się przełamać, ale później to nawet przyjemne". A, że "zło" sprawia ludziom przyjemność to już wiadome od dawna.
Moje poprzednie tematy:


╭∩╮(◣_◢)╭∩╮

http://www.5teens.pl/showthread.php?tid=...54#pid8454
Mój pierwszy własny *.gif ^^

\m/ = (T_T) = \m/
18-06-2012 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymon199
Pszemek :D
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #17
RE: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
Jak tak czytam albo słysze co rówieśnicy wyprawiają to się zastanawiam czy mnie mama przypadkiem w ciemnocie nie chowała że się jako tako uchowałem normalnie i nie przychodzą mi takie pomysły do głowy

Moje poprzednie tematy:
19-06-2012 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #18
RE: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
My normalni, jestesmy dziwni Big Grin na to wychodzi, taka ironia ;p

19-06-2012 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymon199
Pszemek :D
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #19
RE: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
(19-06-2012 17:15)Gemello napisał(a):  My normalni, jestesmy dziwni Big Grin na to wychodzi, taka ironia ;p

To już wolę być dziwny na nasz sposób niż być gwałconym :x

19-06-2012 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Błażejuu
Habababa?
***

Liczba postów: 131
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #20
RE: Nastolatki umawiają się na zbiorowy gwałt.
Moim zdaniem będzie coraz gorzej z tą młodzieżą. może nie teraz ale za jakieś 10 -15 lat to już będzie ogromna patologia.
Moje poprzednie tematy:


Myślą, że są lepsi nie są, Nie czuj się gorszy
Kto im dał prawo żeby móc nas osądzić ?
Dosyć ! Spójrz mi w oczy, wiesz przecież
Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze.
19-06-2012 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy opłaca się obecnie sprzedawać funty? oktan 2 2,220 12-09-2017 17:52
Ostatni post: kl3nweic
  USA jak sie tu wybiera prezydenta kowalskil 0 1,402 26-08-2015 05:42
Ostatni post: kowalskil

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS