Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione restauracje
Autor Wiadomość
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Ulubione restauracje
W Krakowie ,a dokladnie na Podgórzu dziala taka wloska restauracja Trattoria Venezia http://www.trattoriavenezia.pl Ich kuchnia bardzo przypadla mi do gustu bo jest lekka a sycąca Smile

Moje poprzednie tematy:
23-12-2018 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arturro
Member
***

Liczba postów: 93
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: Ulubione restauracje
Moją ulubioną restauracją jest taka, która posiada czyste naczynia. Nienawidzę jeżeli ktoś mi serwuje jedzenie nawet na lekko brudnym talerzu. Choćby jeden zaciek doprowadza mnie do szału. Skoro wiem, że płacę za jedno danie około 35 zł, a idę z partnerką, do tego napoje i może deser. to oczekuję od takiego miejsca chociaż minimum jakości. Polecam każdej aspirującej restauracji, która planuje utrzymać się na rynku inwestycję w zmywarkę gastronomiczną to dzięki takiemu sprzętowi można utrzymać wszystkie naczynia w odpowiedniej czystości.

Moje poprzednie tematy:
27-12-2018 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #63
RE: Ulubione restauracje
Co do restauracji to na pewno warto będzie zainteresować się ofertą jaką przedstawia sushi łomianki to sushi łomianki to idealne miejsce na spędzenie wieczoru ze swoją drugą połówką. Ja uwielbiam kuchnie azjatycką i nie wyobrażam sobie tygodnia bez niej.

Moje poprzednie tematy:
28-12-2018 01:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gabrysia21
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: Ulubione restauracje
Ja lubię w dobrym klimacie restaurację tę tutaj http://www.sekretypiwowara.pl . Ma w sobie to coś w fajnym miejscu, możliwość noclegu i piękne widoki, a dla męża pyszne piwo i menu, które zawsze uwielbia wykwintne i nie takie jak w domu.

Moje poprzednie tematy:
    01-01-2019 16:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mamakaroliny
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 422
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #65
    RE: Ulubione restauracje
    Szczerze mówiac moja rodzina odeszła juz od jadania w restauracjach, zdecydowanie wolę zamówic sobie jedzenie do domu, nawet na małe przyjęcia. Zdecydowanie czujemy sie lepiej z dala od tłumów i tylko w rodzinnym gronie. Catering https://cateringowy.com/ to dla nas najlepsze rozwiązanie. Z powodzeniem im można polecić oprawę cateringową eleganckich bankietów i koktajli oraz mniej formalnych spotkań takich jak pikniki czy grille. Znajomi korzystali juz nie raz i są mega zadowoleni z usług tej firmy, zawsze pyszne i dobrze doprawione jedzenie. Ciekawa jestem czy serwują jedzenie na Wigilię czy Swięta, z pewnością odciązyłoby mnie to w kuchni.

    Moje poprzednie tematy:
    01-01-2019 19:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MonikaRab
    Member
    ***

    Liczba postów: 143
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #66
    RE: Ulubione restauracje
    U mnie króluje kuchnia chińska. Staram się gotować zdrowo, ale w weekendy pozwalam sobie na trochę szaleństwa. Przeprowadziłam się ostatnio do Krakowa, nie znam za dobrze okolic i szukam fajnej knajpki oferującej naprawdę smaczne jedzenie na dowóz kazimierz.

    Moje poprzednie tematy:
    10-01-2019 12:31
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Mela12
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 325
    Dołączył: Nov 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #67
    RE: Ulubione restauracje
    Moją ulubioną restauracją jest Restauracja Akademia w Warszawie. Uwielbiam tę restaurację nie tylko ze względu na smaczne dania i dobrej jakości wino, ale także dlatego, że jest to jedyny lokal jaki znam, tak przyjazny dzieciom. Na pierwszym piętrze restauracji znajduję się kącik dziecięcy. W menu także można znaleźć dużo przekąsek dla dzieciaków.

    Moje poprzednie tematy:
    14-01-2019 21:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    luca185
    Member
    ***

    Liczba postów: 193
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #68
    RE: Ulubione restauracje
    Ja lubię zaglądać do miejsc takich jak klimatyczne restauracje w warszawie . Miejsce tego typu zawsze sprawdzają się pod względem rodzinnych posiłków wraz z dziećmi i smacznymi posiłkami. Każdy znajdzie coś w menu dla Siebie. Warto czasem szukać ciekawych propozycji.

    Moje poprzednie tematy:
    16-01-2019 20:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,218
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #69
    RE: Ulubione restauracje
    Oczywiście, że mam swoją ulubioną restaurację. Jest to restauracja Bubbles Bar w Warszawie. Klimat tego miejsca jest naprawdę wyjątkowy. W dodatku oprócz rarytasów kulinarnych zawsze w zanadrzu mają dla gości niesamowite niespodzianki. Choćby takie happy hours, kiedy za jedyne 29 zł można wypić szampana bez ograniczeń (bez niedziel). Albo za rezerwację stolika przez Tripadvisor dostać kieliszek bąbli gratis.

    Moje poprzednie tematy:
    05-02-2019 17:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    atek
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 5
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #70
    RE: Ulubione restauracje
    Jakie dania serwują w tej restauracji? Czy są smaczne?

    Moje poprzednie tematy:
      05-02-2019 20:11
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Ulubione jedzenie Tapikur 179 117,019 30-12-2023 19:16
      Ostatni post: albatros
        Semola vs. inne restauracje włoskie w Warszawie - wasze porównanie kardamonka 0 337 18-04-2023 13:29
      Ostatni post: kardamonka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS