Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc przy uzależnieniach
Autor Wiadomość
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Pomoc przy uzależnieniach
Jeśli chodzi o problemy z alkoholem to najlepszy jest odwyk i psychoterapia. W pozbyciu się kaca może pomóc kroplówka na kaca dostępna tutaj http://instytut-kroplowkowy.pl/ Ja na szczęście nigdy nie miałam problemu z alkoholem, ale znam osoby uzależnione.

Moje poprzednie tematy:
10-02-2020 02:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #12
RE: Pomoc przy uzależnieniach
Taka pomoc jak odtrucie narkotykowe warszawa to kluczowa kwestia przy walce z uzależnieniami. W tym konkretnym przypadku mówimy o ośrodku, który to cieszy się dobrą renomą. Leczy się tam pacjentów przez cały tydzień, aż do uzyskania wymiernych efektów kuracji. Poza tym nie trzeba się obawiać ani o dyskrecję, ani też o wysoki komfort.

Moje poprzednie tematy:
06-03-2020 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Pomoc przy uzależnieniach
Ośrodek terapii Forest może pomóc, jeśli ktoś się uzależnił na przykład od alkoholu czy narkotyków. Nie jestem subiektywna, ale wiem, że powstał niedawno i są w nim już pierwsze zadowolone z obsługi rodziny. Tak, rodziny, bo odwiedzający mogą nocować w tym ośrodku i wspierać bliskich w walce z chorobą.

Moje poprzednie tematy:
06-03-2020 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Pomoc przy uzależnieniach
Mysle ze u kazdego moze to przebiegac jednak troche inaczej . W kazdym razie warto w takiej sytuacji wybrac sie do dobrego osrodka. W Nowym Modlinie dziala prywatny osrodek Medox - skupiaja dobyrch psychologow

Moje poprzednie tematy:
19-04-2020 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 677
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Pomoc przy uzależnieniach
Sporym kłopotem w przypadku uzależnień jest to, że osoby, których to dotyczy, potrafią przez długi czas nie zdawać sobie sprawy z tego, że faktycznie mają problem. Jeśli tylko dostrzeżemy, że coś jest nie tak, powinniśmy czym prędzej udać się do odpowiedniego ośrodka. Od siebie polecić mogę ośrodek Oaza zlokalizowany mniej więcej między Katowicami a Krakowem. Na https://oaza.sos.pl/leczenie-uzaleznien/...soholizmu/ znajdziecie więcej informacji.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
19-05-2020 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 473
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Pomoc przy uzależnieniach
Z pomocnych metod przy leczeniu alkoholizmu muszę wymienić wszywkę alkoholową http://www.dlazdrowia24.pl/esperal-wszywka-alkoholowa/ . Znam panów którzy po jej wszczepieniu zupełnie przestali pić, wrócili do pracy, zaczęli chodzić na terapie. Początki są najgorsze ale powoli można wyjść na prostą. Tylko trzeba chcieć. I mieć kogoś kto taką osobą chorą dobrze pokieruje.

Moje poprzednie tematy:
01-06-2020 02:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Pomoc przy uzależnieniach
Niestety wszywka nie zawsze jest skuteczna. Alkoholicy potrafią ją zapić - znam takie przypadki. Moim zdaniem jedynym ratunkiem jest leczenie uzależnień chęciny lub silny wstrząs. Mój teść przestał pić gdy uświadomił sobie, że umrze jeśli nie zerwie z nałogiem. Nie pije już dwa lata.

15-07-2020 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Pomoc przy uzależnieniach
Ja osobiście chodziłem na terapię uzależnień do ośrodka https://www.osrodek-empatia.org/ i mi pomogła, a dodam, że piłem kilkanaście lat i już rodzina nie widziała cienia nadziei. Pamiętajcie nie przestawajcie w siebie wierzyć i miejcie wsparcie od rodziny, a wszystko się uda.

Moje poprzednie tematy:
16-04-2021 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Pomoc przy uzależnieniach
Zdecydowanie, leczenie uzależnienia od alkoholu, oprócz metod takich jak wspomniana wszywka alkoholowa, powinno wesprzeć się również leczeniem psychologicznym. Jest to trudny, długotrwały proces. Czytając informację na ten temat, natknąłem się na gabinet, który świadczy usługi w zakresie odtrucia alkoholowego w Łodzi. Nałogowe spożywanie alkoholu wyniszcza organizm, natomiast detoks pomaga usunąć toksyny i przywraca równowagę. W celu pozbycia się szkodliwych substancji z organizmu podaje się kroplówkę z glukozą i solą fizjologiczną.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2021 19:36 przez blaack.)
22-04-2021 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Pomoc przy uzależnieniach
Nikt osoby uzależnionej nie przekona do walki o swoje życie, jeśli ona nie będzie chciała go zmienić. Warto jednak zapewnić takiej osobie wsparcie. Co do uzależnienia, jakim jest alkoholizm, to najlepiej leczyć je na kilku płaszczyznach, opierając się na farmakologii oraz na psychologii. Moim zdaniem wartą rozważenia opcją jest bez wątpienia wszywka alkoholowa. Na ten temat znalazłam wiele interesujących informacji na https://esperalbydgoszcz.pl/esperal-wloc...nowroclaw/. Polecam każdemu kto zastanawia się jak pomóc bliskiej osobie która również boryka się z tym nałogiem.

Moje poprzednie tematy:
23-08-2021 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co przy budowie domu Kalamaro 375 151,108 15-02-2024 10:12
Ostatni post: Melka
  Pomoc w znalezieniu odpowiedniego stoiska targowego Meggem 0 50 30-01-2024 21:52
Ostatni post: Meggem

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS