Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowsze jedzenie?
Autor Wiadomość
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #81
RE: Zdrowsze jedzenie?
A jak dbacie o dietę waszych maluszków? Czy stosujecie gotowe dania czy sami robicie swoim pociechom posiłki? Właśnie zastanawiam się jaka opcja jest lepsza, bo są podzielne zdania na ten temat z tego co widziałam....

Moje poprzednie tematy:
02-04-2020 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #82
RE: Zdrowsze jedzenie?
By jedzenie bylo zdrowsze to warto korzystać zdrowych produktów np zobaczcie tu https://ranozebrano.pl/chrzan-tarty-z-zurawina-210g Ten chrzan jest bogaty w witaminy, sole mineralne,sód, potas, fosfor, magnez i żelazo. Jest antyrakowy, ma działanie przeciwbakteryjne. Na pewno warto go używać do swoich dań nie tylko w czasie wielkanocnym.

Moje poprzednie tematy:
14-07-2020 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #83
RE: Zdrowsze jedzenie?
Wraz z mężem też przerzuciliśmy się na zdrowsze jedzenie, unikamy smażonych potraw i dokładnie wybieramy mięso, które spożywamy. Dodatkowo odstawiliśmy słodkie soki i napoje, mąż miał pewnego dnia bolesny atak – kłucie w żołądku (mało nie zemdlał z bólu) wówczas zlecono mu wykonanie badania - USG jamy brzusznej wykonał je w przychodni Multimed https://multimed.pl/ niestety wyniki nie były za dobre… dlatego lekkostrawna dieta to jedyny ratunek, polecam i wam zmienić swoje jadłospisy póki nie jest za późno

Moje poprzednie tematy:
19-08-2020 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,467
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #84
RE: Zdrowsze jedzenie?
Jeżeli szukacie cateringu dla siebie, to polecam Wam sprawdzić indywidualny ekologiczny catering dietetyczny . Catering prowadzą Kami oraz Darek , którzy odpowiadają za dietę oraz dopasowanie posiłków. Sam korzystam i jestem bardzo zadowolony z jakości .

Moje poprzednie tematy:
19-08-2020 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #85
RE: Zdrowsze jedzenie?
To, co jemy zależy od nas. Trzeba być świadomym konsumentem i wybierać dobrze. Szeroki wybór produktów dobrej jakości znajdziecie chociażby tutaj - https://bitbio.pl/zywnosc-ekologiczna Niestety w tych dużych marketach takich dobrych produktów nie ma za dużo , ale online jest dostępne wszystko.

Moje poprzednie tematy:
22-08-2020 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tosia
Member
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #86
RE: Zdrowsze jedzenie?
W temacie weryfikacji swojej diety może przyda Ci się dobry dietetyk online wszystko załatwisz, bez wychodzenia z domu. To praktyczna opcja dla zabieganych osób.

Moje poprzednie tematy:
25-08-2020 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #87
RE: Zdrowsze jedzenie?
A jakie tłuszcze używacie w swoich potrawach? Moim zdaniem najzdrowszy jest rzepakowy olej Nie tylko do smażenia, ale też do sałatek, a nawet do wypieków. O jego zaletach przeczytacie na podanej stronie.

Moje poprzednie tematy:
23-10-2020 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #88
RE: Zdrowsze jedzenie?
Polecam odwiedzić także sklep ekologiczny https://od-natury.pl/ . Znajdziecie tam bardzo duży wybór najróżniejszych produktów ekologicznych - żywności, kosmetyków oraz suplementów diety. Warto się zainteresować bliżej.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2020 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #89
RE: Zdrowsze jedzenie?
Staram się jeść zdrowiej. Sklepy i oferty takie jak https://www.olejznatury.pl/pl/c/Oleje-zimnotloczone/22 znalazłem i porobiłem zamówienia, a od poniedziałku zaczynam dietę i biorę się za siebie. Czas pandemii chcę wykorzystać na pracę nad soba także trzymajcie za mnie kciuki i do zobaczenia na kolejne wakacje na plaży! Lepsi i silniejsi Smile

Moje poprzednie tematy:
13-11-2020 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,467
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #90
RE: Zdrowsze jedzenie?
Od pewnego czasu korzystam z catering olsztyn , poniewaz nie mam czasu na przygotowywanie posiłków zgodnie z moją dieta. Taki catering dietetyczny to świetne rozwiązanie, mają dobre ceny za wysoką jakość.

16-11-2020 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na jakich patelniach najzdrowiej się robi jedzenie? Fanta 3 424 26-01-2023 22:02
Ostatni post: bambo2
  Zdrowe jedzenie Clumok 151 142,855 25-11-2022 00:44
Ostatni post: Kotar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS