Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd szambo?
Autor Wiadomość
lookashek
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Skąd szambo?
Od niedawna mamy fajny domek w pobliżu jeziora. Miejscówka naprawdę idealna szczególnie latem. W domku nie było toalety tak więc był wychodek Big Grin no a taki wychodek... wiadomo ... szybko się zapełni i jest jakimś tam kłopotem Big Grin Z ojcem stwierdziliśmy, że ten patent się nie sprawdza i zdecydowaliśmy się na szambo. Kanalizę mamy już zrobioną - teraz potrzeba nam - samego szamba! Ponieważ ojciec jest typowym antytalenciem komputerowym zostałem oddelegowany do poszukiwań idealnego szamba. Na forach ciągle przewija się firma www.szambabetonowe-betonex.pl i jest ogólnie bardzo chwalona. Chciałbym i tutaj zapytać, czy rzeczywiście warto kupić tam betonowe szambo? Na stronie jest napisane, że oferują dowóz szamba na terenie całego kraju i dają gwarancję na 5 lat. To na pewno są duże atuty, ale czy ktoś ma takie szambo z tej firmy?

Moje poprzednie tematy:
12-09-2015 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Skąd szambo?
Jeżeli nie ma problemu z dowozem, to moim zdaniem warto zainwestować w produkty tej firmy. Moi rodzice jakiś czas temu znaleźli szamba betonowe Łódź i od miesiąca mamy takie u siebie. Sprawdza się doskonale i na wygląda bardzo solidnie. Nie wiem, czy istnieje coś takiego jak szambo idealne, ale te betonowe to dobry wybór.

Moje poprzednie tematy:
13-09-2015 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS