Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makijaż.
Autor Wiadomość
ignorantka
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #81
RE: Makijaż.
Każdy stosuje co innego. Ja się ostatnio wkręciłam w szybkie zmiany swojej twarzy poprzez draping. Nie, to nie polega na drapaniu swojej twarzy. Pierwszy raz o istnieniu drapingu dowiedziałam się z http://kobieco.pl/draping-czyli-konturowanie-twarzy/ - myślałam jednak, że u mnie nie będzie widocznego efektu. Myliłam się i to bardzo, eksperymentując z różem mogę znacząco się zmienić.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2016 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
5ways
Member
***

Liczba postów: 58
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #82
RE: Makijaż.
Ja sobie na twitterze śledze konta z 30 sekundowymi filmikami z makijażem i potem próbuje coś sama zrobić. Ale normalnie to tylko podkład, puder, tusz i kreska pisakiem i w 5 minut mam makijaż gotowy.

Moje poprzednie tematy:
01-09-2016 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gatta
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,124
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #83
RE: Makijaż.
A jak się to konto nazywa? Też bym chciała zobaczyć.

Moje poprzednie tematy:
    01-09-2016 16:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 852
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #84
    RE: Makijaż.
    Mnie cechuje typowo wiosenna uroda dlatego szukam porad makijażowych stricte z nią związanych. Wiele cennych uwag znalazłam w artykule http://tagomago.pl/artykuly/typ-urody-wiosna . Jeśli macie gładką, czystą cerę i ciepłe włosy to wasz typ Wink Zerknijcie sobie do poradnika, to będziecie wiedziały jak robić makijaż

    Moje poprzednie tematy:
    20-09-2016 22:42
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Waright
    Member
    ***

    Liczba postów: 205
    Dołączył: Apr 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #85
    RE: Makijaż.
    Ja korzystam, makijaż permanentny to duże ułatwienie dla nas Smile Ze swojej strony mogę polecić Gabinet Makijażu AKolor w Warszawie. Dla mnie najbardziej profesjonalne podejście do człowieka Smile

    Moje poprzednie tematy:
    30-09-2016 11:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    inex1997
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Oct 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #86
    RE: Makijaż.
    Używam wiele produktów do makijażu, czy maskara, czy cienie do powiek...wiele innych rzeczy ale za każdym razem ten makijaż mi schodził. Nie wiedziałam dlaczego a okazało się, że nakladanie produktów na inna kolejność i inne zastosowanie. Dowiedziałam się o tym na stronce gdzie był opisany makijaż na wesele. Ciekawie zostało opisane co zrobić, aby makijaz nam nie spłynął. Równiez się dowiedziałam jak prawidłowo konturować twarz. http://wizaz-i-zdrowie.pl/ Polecam wszystkim Smile

    Moje poprzednie tematy:
      20-10-2016 12:54
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      viola
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 48
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #87
      RE: Makijaż.
      (30-09-2016 11:33)Waright napisał(a):  Ja korzystam, makijaż permanentny to duże ułatwienie dla nas Smile Ze swojej strony mogę polecić Gabinet Makijażu AKolor w Warszawie. Dla mnie najbardziej profesjonalne podejście do człowieka Smile

      Ja także zastanawiam się nad makijażem permanentym, a dokładniej nad makijażem brwi. Chodzi mi o metodę piórkową z dobrymi barwnikami Long Time Liner. Widzę że byłaś w AKolor, więc może orientujesz się jaka jest tam cena takich brewek i jakich barwników używają? Z tego co się dowiedziałam, np w Salonie Tivore na Ostrobramskiej https://tivore.pl/, promocyjny koszt takiej usługi wynosi 600 zł. Szukam w miarę tanio, ale też żeby było dobrze wykonane, a kolor był trwały.

      Moje poprzednie tematy:
      21-10-2016 00:19
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      tralinka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 497
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #88
      RE: Makijaż.
      W moim makijażu miałam zawsze największy problem z nakładaniem pudru, kupowałam brązujący bo jestem naturalnym bledziochem a jak go nałożyłam wyglądałam po prostu śmiesznie Sad a kosmetyczka jak mnie malowała to dawała radę nałożyć go porządnie. Wyczytałam tutaj https://avangarda-magazine.blogspot.com/...ujacy.html że raz zły kupowałam a dwa źle nakładałam. Teraz już daję radę.

      Moje poprzednie tematy:
      24-10-2016 13:10
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      gatta
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,124
      Dołączył: May 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #89
      RE: Makijaż.
      Tak to już jest, że się uczymy na błędach. Z czasem się dojdzie do wprawy.

      24-10-2016 23:06
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      anita1234
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Oct 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #90
      RE: Makijaż.
      Fajne są makijaże, które wykonuje ta kosmetyczka http://goldeneye.com.pl/makijaz-fotograficzny-lodz/ Ja miałam robiony makijaż fotograficzny, właśnie do sesji zdjęciowej, by dobrze wyjść, nie widziałam nigdy większej profesjonalistki, a do kosmetyczek się nachodziłam Smile

      Moje poprzednie tematy:
        26-10-2016 21:18
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Makijaż Anja 81 35,650 19-02-2024 11:29
        Ostatni post: pati99
          Makijaż magda676 8 552 19-12-2023 10:43
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS