Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makijaż.
Autor Wiadomość
czarneszpilki
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #141
RE: Makijaż.
Polecam zerknąć tutaj - http://laserskincare.pl/

Moje poprzednie tematy:
19-11-2018 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #142
RE: Makijaż.
Jak szukasz dobrych ofert na kosmetyki to powinnaś sprawdzić tę tutaj http://goldenrose.pl/produkty/cera/make-...-rose.html Masz tutaj bardzo dobrą bazę pod makijaż która na pewno sprawdzi sie u ciebie. Warto sie tym zainteresować ponieważ cena jest bardzo atrakcyjna.

Moje poprzednie tematy:
20-11-2018 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mamakaroliny
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #143
RE: Makijaż.
Niejednkrotnie słyszałam że branża kosmetyczna jest bardzo dochodowa. Uważam, ze to jest świetna opcja na podwyższenie Twoich dochodów. Sztuczne rzęsy są na czasie, wiele kobiet korzysta z takich usług wiec i Ty napewno bedziesz miała wiele klientek. Wystarczy odbyć szkolenie, trochę praktyki i bedzie dobrze. Jeśli nie jesteś pewna to odwiedź sklep noblelashes w Warszawie http://www.noblelasheswarszawa.pl/ i tam zasięgnij fachowej porady. Świetni doradcy.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2018 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #144
RE: Makijaż.
ja zawsze bardzo dużą wagę przywiązywalam do wyglądu brwi. Przez długi czas korzystałam z podstawowych zabiegów stylizacji jak henna i regulacja. Az w końcu odkryłam metodę nikk mole i przepadłam Smile mega wyrazisty a jednocześnie naturalny efekt, zdecydowanie trwalszy niż przy tradycyjnej hennie. Jeśli mieszkacie w Krakowie to polecam wybrać się na taki zabieg do kliniki Belize, są najlepsi w mieście Smile

Moje poprzednie tematy:
09-01-2019 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga1101
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #145
RE: Makijaż.
Nie słyszałam jeszcze o takiej metodzie, będę musiała zainteresować się tym tematem. Sama stawiam raczej na delikatny makijaż, który podkreśla moje atuty. Wolę postawić na strój, który nada charakteru mojemu wyglądowi. Mam ulubione miejsce w siedzi, gdzie robię zakupy. Hurtownia ciuchów Sosimply.pl ma w swojej ofercie naprawdę fajne ciuchy, dobre jakościowo. Zawsze znajdę coś, co akurat będzie idealnie pasować do danego wydarzenia.

Moje poprzednie tematy:
10-01-2019 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #146
RE: Makijaż.
fiona11 to jak już się zdecydujesz na makijaż permanentny to szczerze polecam wybrac się do Warszawy do salonu Jest Pięknie w Warszawie. Przyjmuje tu Dominika Kossakowska. Moim zdaniem to najlepsza linergistka ever! Ma doświadczenie, talent i to wyczucie. Idealnie potrafi dobrać proporcje i kształt, a efekt końcowy jest naturalny a przy tym wyrazisty.

Moje poprzednie tematy:
10-03-2019 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #147
RE: Makijaż.
a używacie rozświetlaczy tak na co dzień ? bo dla mnie rozświetlacz czy bronzer to takie podstawowe wyposażenie kosmetyczki Smile od kilku dni testuje nowość z eveline - wypiekany rozświetlacz z serii glow and go. Mają dwa odcienie ale z racji tego, że mam dość ciemną karnację używam tego ciemniejszego - gentle gold. No jest super! Nie dość, że kosztuje niewiele ( rossman) to jeszcze daje taki ciepły blask.

[Obrazek: 56c461264302ec6agen.jpg?t=1557382840]

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2019 09:19 przez elenka.)
23-04-2019 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marysia_89
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #148
RE: Makijaż.
Ja kocham się malować Smile Mam tonę kosmetyków, z czego na pewno nawet połowa nie jest mi potrzebna.
Teraz zastanawiam się nad trendami 2019 w makijażu - znalazłam artykuł na ten temat na stronie http://dlakobietki.pl/ i dowiedziałam się, że w tym roku łączymy barwy. Błękitny, żółty czy zielony mają królować.
Co o tym myślicie? Przyznam, że tak odważnie jeszcze się nie malowałam Big Grin

Moje poprzednie tematy:
23-04-2019 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
persymona
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #149
RE: Makijaż.
czego używacie do demakijażu? Kupiłam sobie ten płyn miceralny https://www.doz.pl/apteka/p125550-Enilom...czu_410_ml i jestem nim zachwycona, dobrze usuwa makijaż, jest delikatny, nie podrażnia skóry i jest w niezłej cenie.

Moje poprzednie tematy:
11-05-2019 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #150
RE: Makijaż.
Sama robię płyn do demakijażu na bazie olejów. Jest równie skuteczny, a przy tym naturalny.

Moje poprzednie tematy:
17-05-2019 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Makijaż Anja 81 35,925 19-02-2024 11:29
Ostatni post: pati99
  Makijaż magda676 8 572 19-12-2023 10:43
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS