Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory 2015
Autor Wiadomość
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #1
Wybory 2015
Witam, jako że dawno mnie tu nie było postanowiłem na dzień dobry poruszyć temat wyborów. Tak więc na kogo zagłosujecie w nadchodzących wyborach do sejmu ? No i oczywiście dlaczego na wybrane ugrupowanie ?

Ja osobiście jeszcze nie mam swoje lidera bo czekam na listy partii lecz na dzień dzisiejszy głosował bym na partię KORWiN. Aczkolwiek jest to partia wolnościowa jak i bardzo ciekawym planem gospodarczym i antysocjalistyczna. Jestem również prawicowcem oraz narodowcem ale że Ruch Narodowy się rozpada to zostaje Korwin i Stonoga ale tu wole człowieka który przez lata mówi to samo niż chłopa który co dziennie mówi co innego. Co prawda z poglądami OSOBISTYMI JKM się nie zgadzam.
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
06-09-2015 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sandrak
Member
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wybory 2015
Po obejrzeniu wczorajszych konwencji i wystąpień moim faworytem jest PO i na nich oddam głos. W sumie wszystko rozgrywa się między tymi dwoma partiami. Na PiS zagłosują emeryci na PO osoby młode.

Moje poprzednie tematy:
13-09-2015 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #3
RE: Wybory 2015
Podejrzewam że na PO zagłosują osoby ślepe, likwidacja składek ZUS i NFZ to pomysł wzięty od prawicy. Co ważniejsze PO jest na przegranej pozycji, dlatego się łapią wszystkiego co mogą. Z dnia na dzień sytuacja się zmienia moim zdaniem wygra ta partia która najgłośniej będzie się sprzeciwiać przyjęciu uchodźców bo tu ogromna ilość ludzi się zgadza Smile

14-09-2015 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lookashek
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wybory 2015
Uchodźcy jest to niewątpliwie ważny temat, ale myślę że z tym największy problem mają Niemcy.
Myślę, że trzeba skupić się na sprawach bieżących naszego kraju, bo znów uciekną nam ważne sprawy. Decydując się na oddanie głosu podczas wyborów do Sejmu, może warto pomyśleć i zatroszczyć się o naszą przyszłość, o nasze dzieci? Podoba wam się życie w kraju kościelnym, gdzie religia jest obowiązkowa w szkole? Kto pamięta czasy, gdy religia była dobrowolna i kto chciał chodził do parafii na zajęcia? Nie podoba mi się opcja wciskania religii do szkoły. Zamiast tego o wiele lepszy byłby lekarz, stomatolog w szkole i obowiązkowe np: przeglądy zębów co jakiś czas. A ZUS? Myślę, że pracodawcy powinni mieć spore zniżki na swoich pracowników, bo niestety dużo osób pracuje na czarno, albo nie chcą przyjmować już pracowników. Będę głosował za tymi postulatami i myślę, że Zjednoczona Lewica jest tu tego odpowiednikiem. Wiem, że mają też swoje za uszami, ale w której partii są same niewinne owieczki? Zawsze trafi się jakiś wilk w owczej skórze, natomiast mój kandydat nie jest medialną osobą, ale ma wiele doświadczenia w pracy na rzecz mieszkańców swojego miasta.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2015 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Niepokorny
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Wybory 2015
ciężkie wybory w tym roku, ale ZL jako trzecia może studzić wojnę polsko-polską.
Brak ZUS i NFZ to fikcja, niektórzy zyskają, a niektórzy do tego dołożą.

Moje poprzednie tematy:
09-10-2015 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
prze6slo2ni4c
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Wybory 2015
Jeśli Twoje przesiębiorstwo jest w potrzebie sprawdzonego programu komputerowego w zakresie systemu obsługi debat i głosowań, to możesz liczyć na naszą firmę. Firma Help Desk oferuje dla Twojej spółki sprawdzony program, który będzie Twojemu zakładowi służył jak najdłużej. Po szczegóły odwiedź naszą stronę http://www.hdsystem.pl.

Moje poprzednie tematy:
19-07-2017 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aden10
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Wybory 2015
Popieram poprzednika w 100% Smile Nic dodać, nic ująć Smile
Moje poprzednie tematy:


    Człowiek nie wie, czym jest pragnienie, dopóki się nie napije.[/align]
    14-08-2017 21:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Wybory na prezydenta Ruda Śląska miki789 0 37 27-03-2024 15:47
    Ostatni post: miki789
      Wybory samorządowe 2018 DoradcaOnlinePaweł 3 2,230 25-10-2018 14:50
    Ostatni post: piotrkaczmarek01

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS