Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a gdyby tak inna szkola??
Autor Wiadomość
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #11
RE: a gdyby tak inna szkola??
Cóż tak naprawdę dzisiaj mamy sporo możliwości jeżeli chodzi o kierunek kształcenia i powiem szczerze, że chociażby studiowania na wybranej pierwotnie uczelni może okazać się złą decyzją. Sama zaczęłam studiować lotnictwo i to nie był najlepszy pomysł, bo do ścisłych przedmiotów nigdy nie pałałam sympatią. Dzisiaj raczej wybrałabym http://www.polski-biznes.com/ i np. studia MBA. Z tego co wiem, uczelnia ta cieszy się bardzo dobrą renomą, a co więcej kandydaci mają tam sporo ciekawych specjalności do wyboruSmile.

Moje poprzednie tematy:
25-03-2020 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: a gdyby tak inna szkola??
Według mnie warto się najpierw dobrze zastanowić zanim zdecydujemy się na jakiś konkretny kierunek studiów. Wydaje mi sie, że trzeba myśleć przyszłosciowo. Możesz popatrzeć na ten https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio...0,54,17845 , kierunek wydaje mi sie, że warto brać go pod uwagę wybierając kierunek studiów.

Moje poprzednie tematy:
06-04-2020 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: a gdyby tak inna szkola??
A co myślicie o temacie i tym, aby rewalidacja w szkole była na stałe i dzieci miały możliwość dodatkowych zajęć na najnowszych technologicznych narzędziach. U nas w szkole jest magiczny dywan, który dzieci uwielbiają.

Moje poprzednie tematy:
15-04-2020 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: a gdyby tak inna szkola??
Jeżeli szukasz dobrej i sprawdzonej szkoły policealnej to zdecydowanie mogę polecić Ci tą stronę https://asedukacja.pl/ . Sam korzystam z ich oferty i muszę wam powiedzieć, że nie zawiodłem się na nich. Płaci się niewielkie pieniądze, a otrzymujesz naprawdę rzetelną wiedzę. Gorąco polecam każdemu zainteresowanemu!
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
18-04-2020 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: a gdyby tak inna szkola??
Solidne wykształcenie to podstawa, dlatego warto się uczyć. Jednak w wielu przypadkach taką barierą są finanse. Dlatego warto wiedzieć, że są uczelnie takie jak https://www.ssw-sopot.pl/studia-dofinansowane-z-ue/ gdzie można się starać o dofinansowanie z UE. Myślę, że dla wielu to będzie dobra informacja.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2020 12:22 przez Iryss.)
23-04-2020 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: a gdyby tak inna szkola??
Jeśli już zmieniacie szkołę dziecka, to koniecznie powinniście sprawdzić całą możliwą ofertę, aby jak najlepiej wybrać, no i aby zmienić szkołę na lepszą. Jeśli szukasz czegoś w Warszawie to ja polecam Te Vizję. W ofercie mają przedszkole, szkołę podstawową, liceum ogólnokształcące i liceum z maturą zagraniczną.

Moje poprzednie tematy:
26-08-2020 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: a gdyby tak inna szkola??
Niekiedy trzeba zmienić dziecku szkołę. Może nawet teraz ktoś zmieniał na nowy rok szkolny. Prywatne szkoły takie jak Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie mają dobre opinie i placówka zapewnia nauczanie w małych klasach, doświadczonych nauczycieli, co pozwala dziecku robić szybkie postępy w nauce.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2020 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: a gdyby tak inna szkola??
W przypadku szkoły policealnej zdecydowałem się postawić na kierunek - Opiekun Medyczny. Jeśli chcesz mieć szeroką możliwość wyboru to przygotowali naprawdę różne kierunki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Po roku przystąpiłam do egzaminu kwalifikacyjnego i zdobyłam potrzebne kwalifikacje. Teraz pracuję w zawodzie (w ośrodku leczniczym) i mogę cieszyć się dobrymi zarobkami, warunkami pracy i możliwością rozwoju Smile

Moje poprzednie tematy:
03-12-2020 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS