Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciąża
Autor Wiadomość
ewelinka01
Member
***

Liczba postów: 109
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Ciąża
Na pewno warto wiedzieć czy dziecko nie jest obciążone żadnymi chorobami genetycznymi, dlatego warto tutaj wykonać badania prenatalne podczas ciąży. W tym temacie wiem ze mnóstwo kobiet zaufało dr Wioletcie Rozmus Warcholińskiej.

Moje poprzednie tematy:
15-03-2023 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #72
RE: Ciąża
pierwsze buty dla dziecka są bardzo ważne. Nie moga uciskac, powinny mieć usztywnioną piętkę i być dobrze dobrane. Inaczej dziecko może nie nauczyć się chodzić poprawnie co będzie wpływać na jego postawę i wady kręgosłupa.

Moje poprzednie tematy:
16-03-2023 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #73
RE: Ciąża
Przy alergiach u malucha możesz pomyśleć o zakupie mleka modyfikowanego Bebilon AR ProExpert albo kaszki zbożowej Bebilon Alerlac. Poczytaj sobie koniecznie o tych produktach. Moim zdaniem jest to naprawdę świetne rozwiązanie. Znajdziesz je w każdej aptece DOZ.

Moje poprzednie tematy:
05-04-2023 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #74
RE: Ciąża
W ciąży trzeba oczywiście znaleźć czas na kompletowanie wyprawki. Najwięcej trudności przysporzył mi wybór wózka. Riko Nano Pro okazał się w moim przypadku najbardziej dopasowany do moich potrzeb, a do tego nie jest szczególnie drogi.

Moje poprzednie tematy:
12-07-2023 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #75
RE: Ciąża
Dobrze przyłóż się do wyboru wózka. Jeśli wybierzesz dobrze, nie będziesz musiała go wymieniać. Ja o tym nie pomyślałam i teraz po niespełna roku szukam zastępstwa. Wydaje mi się, że godnym zastępcą będzie Cavoe Ideo, który jest wózkiem lekkim, zgrabnym, dobrym do samolotu i ogólnie w podróż.

Moje poprzednie tematy:
18-08-2023 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #76
RE: Ciąża
(15-03-2023 15:24)ewelinka01 napisał(a):  Na pewno warto wiedzieć czy dziecko nie jest obciążone żadnymi chorobami genetycznymi, dlatego warto tutaj wykonać badania prenatalne podczas ciąży. W tym temacie wiem ze mnóstwo kobiet zaufało dr Wioletcie Rozmus Warcholińskiej.

Badania prenatalne w ciąży pozwalają wykryć wady genetyczne. Wiele kobiet decyduje się na testy Nifty - są bezpieczne i wiarygodne.
Test NIFTY można wykonać między 10, a 25 tygodniem ciąży i mają bardzo wiarygodne wyniki aż 99,9%
Sprawdźcie szczegóły tutaj - https://testnifty.eu/

Moje poprzednie tematy:
12-09-2023 07:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ciaza Maturzysta 113 59,925 17-08-2023 00:09
Ostatni post: alicja930
  Ciąża - wszystko co powinnyśmy o tym stanie wiedzieć. Myszka 52 21,485 24-05-2022 23:44
Ostatni post: alka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS