Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co przy budowie domu
Autor Wiadomość
marchew19
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Co przy budowie domu
Ja proponuję doradzić się znajomych w tym temacie...
Moje poprzednie tematy:


    Cały świat zachowuje się tak, jak powinien, poza ludźmi. Może właśnie dlatego tak często chcecie zabijać się nawzajem.
    06-05-2017 16:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajunta
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #72
    RE: Co przy budowie domu
    od pół roku odkładam razem z chłopakiem prawie 6 tys. Interesuje nas budowa domu Fraszka https://www.novio.pl/projekty-domow-z-poddaszem-uzytkowym/1204-fraszka-ce.html Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu to 222 427 zł. Dodam, ze mamy już działkę 20 ar. Z czego najprawdopodobniej sprzeda się 10 ar. Chciałam się dowiedzieć czy jest sens zbierać na tego typu dom? Czy ktoś go budował bez systemu gospodarczego i jakie koszty w sumie ponieśliscie?
    Dopytywaliśmy już mniej więcej wśród budowlańców i niestety prognozy nie są zbyt optymistyczne. Powiedziano nam, że zeby ten dom wybudować i moc sie do niego wprowadzić tak bez zadnego szału ot normalnie, budując firmami to trzeba byc gotowym na plus minus 550 tys. Ponoć tego typu dom jest faktycznie z tych najdroższych i najtrudniejszych do wykonania. I ponoć lepiej skupić na projekcie z dachem dwuspadowym, tradycyjnym, budynku o prostokątnym, kompaktowym rzucie i najlepiej BEZ garażu. Co myślicie?


    Załączone pliki Miniatury
       

    Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2017 00:55 przez kajunta.)
      07-05-2017 00:54
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      herreronik
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 14
      Dołączył: Jun 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #73
      RE: Co przy budowie domu
      Handtech to przedsiębiorstwo, które zajmuje się zaopatrzeniem z obszaru taśm, chemii technicznej i uszczelek. Są to przedmioty niezbędne, jeśli chodzi o branżę przemysłową. Sklep w swoim asortymencie oferuje produkty sprawdzonych producentów. Między innymi są to kleje przemysłowe, aerozole techniczne, taśmy, uszczelki, liczniki energii,a także przetwornice. Firma stara się aby obsługa klienta była na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego na stronie http://www.handtech.pl w celu zapoznania sie z ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. http://www.handtech.pl

      Moje poprzednie tematy:
      19-06-2017 12:47
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Oliwia
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 282
      Dołączył: Aug 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #74
      RE: Co przy budowie domu
      Podczas budowy domu będą potrzebne Ci też elementy do instalacji elektrycznej. Warto było by kupić wszystko w jednym miejscu więc proponuje Ci ten sklep https://mselektronik.pl/optoelektronika . Tam uda Ci się wszystko kupić.

      Moje poprzednie tematy:
      19-06-2017 19:24
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Layla16
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 885
      Dołączył: Sep 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #75
      RE: Co przy budowie domu
      Weź sobie jeszcze pod uwagę castoramę, bo mają sporo dobrych rzeczy i cenowo bardzo dobrze wychodzą na tel konkurencji. Zresztą na stronie gazetkonosz.pl jest nowa gazetka castorama to sobie zerknij w wolnej chwili.

      Moje poprzednie tematy:
      19-06-2017 23:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Yayo
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 720
      Dołączył: Apr 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #76
      RE: Co przy budowie domu
      Na pewno przy remoncie czy budowie domu przyda sie zsyp do gruzu. Nie wyobrazam sobie kursowania wiaderkami z gory na dol i w ten sposob usuwania gruzu powstalego przy kuciu np scian. Taki zsyp do gruzu, zamontowany z poszczegolnych 'kublow' jest naprawde wygodnym rozwiazaniem - szerokosc pozwala nawet na zsypywanie gruzu prosto z taczek - a to ulatwia robote jak diabli.

      Moje poprzednie tematy:
      20-06-2017 14:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      zosienka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,758
      Dołączył: Feb 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #77
      RE: Co przy budowie domu
      Przy budowie domu trzeba pamiętać o wydajnym i oszczędnym kominku. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Widziałam wiele propozycji na stronie http://sklep.kominki-vector.pl masz tam do wyboru kominki na pellet, ekogroszek, wkłady z płaszczem wodnym. Ja mam osobiście ten z płaszczem wodnym i jestem z niego bardzo zadowolona.

      Moje poprzednie tematy:
      24-06-2017 20:33
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fiona11
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 822
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #78
      RE: Co przy budowie domu
      A ja uważam , że najważniejszy jest system dociepleń domu . Polecam ten styropian fasadowy MAGNETIC-EPS-Grafitowy. Można go kupić tutaj w przystępnej cenie https://docieplajdom.pl/product-pol-6249...-3-cm.html . Mają tez więcej materiałów budowlanych , więc może coś jeszcze uda się wybrać .

      Moje poprzednie tematy:
      12-08-2017 23:10
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      nieduzy
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,022
      Dołączył: Oct 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #79
      RE: Co przy budowie domu
      Dobra firma budowlana- to chyba najważniejsze. Warto zatrudnić jedną, która się wszystkim zajmie. Na Podkarpaciu działa firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem- FACHMAN z Mielca. Godni polecenia, wybudują i wykończą Twój dom pod klucz. To bardzo wygodna opcja.

      Moje poprzednie tematy:
      14-08-2017 12:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fantastyczny
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 3
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #80
      RE: Co przy budowie domu
      Przy budowie domu warto zawrócić uwagę na to jak się zaczyna, czyli fundamenty, i na to jak się kończy, czyli dach. nowoczesne dachy świetnie podnoszą walory wizualne naszego domu, a nadążanie za nowoczesnymi trendami sprawia, że dodatkowo wzrasta też funkcjonalność. Warto wiedzieć jak najwięcej na ten temat, żeby sprostać wszystkim wyzwaniom jakie postawi przed nami budowa nowego domu Smile

      Moje poprzednie tematy:
        (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2017 12:11 przez fantastyczny.)
        14-08-2017 12:53
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Projekty domu 1979Tomek 33 21,603 13-01-2024 13:48
        Ostatni post: jowitta41
          Remont domu Mamałyga 3 1,018 12-01-2024 17:45
        Ostatni post: danosia

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS