Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe okna w domu
Autor Wiadomość
Folijka
Member

Liczba postów: 89
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Nowe okna w domu
Jeżeli już wstawiać nowe okna to przede wszystkim takie, które posłużą naprawdę przez wiele lat. Jakość musi być bez zarzuty, a do tego muszą przecież wyglądać elegancko i nowocześnie. Tylko pozornie takie drzwi i okna nie wpływają na wnętrze, a tak naprawdę mają bardzo istotny wpływ, bo zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz widać jak dobry mamy gust. Warto zaglądnąć na stronę http://ekspol.com.pl/, gdzie sprzedają stolarkę okienną i drzwiową samych renomowanych firm. Posiadają tym samym bardzo bogatą ofertę pięknych i pierwszej klasy produktów.

Moje poprzednie tematy:
25-09-2017 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Member

Liczba postów: 100
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Nowe okna w domu
Przy wymianie okien trzeba także wybrać odpowiedni parapet. Ja dość długo zastanawiałam się jaki parapet będzie odpowiedni. Zależało mi przede wszystkim aby był elegancki ale tez bardzo wytrzymały. Po przejrzeniu różnych ofert wybrałam parapet klinkierowy, który jest bardzo ładny i pasuje do nowoczesnego budynku. Dodatkowo zdecydowałam się na obłożenie klinkierem części elewacji co z parapetami tworzy spójną całość.

Moje poprzednie tematy:
26-05-2018 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

111 222