Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kredyt gotówkowy
Autor Wiadomość
jabe39
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
kredyt gotówkowy
Szukacie bardzo dobrej opcji na swoje wydatki ? Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją w dzisiejszych czasach są pożyczki szybkie chwilówki chwilowkiok.pl która udziela szybkich kredytów, decyzje nawet do 15 min ! Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start !

Moje poprzednie tematy:
07-11-2017 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
micho
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: kredyt gotówkowy
Moim zdaniem warto skorzystać z pożyczki bankowej, aby nie ponosić zbyt wysokich kosztów zobowiązania finansowego. W produktach pozabankowych mogą pojawić się wyskie odsetki i inne opłaty. Tymczasem wystarczy otworzyć rachunek bankowy w ing aby po pewnym czasie dostać ofertę debetu w koncie osobistym. Oczywiście ING Bank Śląski to tylko przykład takiego banku, który chętnie udziela kredytów gotówkowych. Jest wiele innych podmiotów, które działają w podobny sposób. Ważne aby posiadać już jakąś pozytywną historię w banku. Wtedy można dostać o wiele lepsze propozycje kredytów gotówkowych. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o wysokość pożyczki, czas spłaty i wysokość prowizji. Big Grin

Oczywiście, aby uzyskać lepsze warunki warto po założeniu konta Direct w ING Banku Śląskim regularnie otrzymywać na ROR wynagrodzenie, stypendium albo emeryturę, ewentualnie rentę. Oczywiście otwierając rachunek zawsze warto robić to z odpowiednią, niezależną instrukcją. Przykładowo korzystając ze strony internetowej, umożliwiającej uniknięcie opłat za konto, które nie były by dość jasno i precyzyjnie wyjaśnione gdzie indziej.

Co więcej z perspektywy czasu nadal jestem zadowolony.

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2018 19:40 przez micho.)
    02-04-2018 13:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kalinowska
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: kredyt gotówkowy
    Kredyty gotówkowe obliczane są na zasadzie zdolności kredytowej i często są zaciągane przez gospodarstwa domowe na finansowanie różnorodnych przedsięwzięć
    http://www.michal-mazur.pl/kredyty-gotow...estochowa/

    Moje poprzednie tematy:
    25-07-2018 11:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ikanika
    Member
    ***

    Liczba postów: 103
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: kredyt gotówkowy
    Jeśli potrzebujecie pieniędzy, zanim wpakujecie się w chwilówki postarajcie się o kredyt w banku. Jest bezpieczniejszym rozwiązaniem. Jeśli sami się na tym nie znacie polecam https://habzafinanse.com.pl/kredyt-gotowkowy/, którzy znajdą dla was najlepszy kredyt.

    Moje poprzednie tematy:
      25-07-2018 15:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      danosia
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 681
      Dołączył: May 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: kredyt gotówkowy
      Rzecz jasna pieniądze pożycza wiele osób, ale trzeba wiedzieć, że wszystko trzeba kiedyś zwrócić. Trzeba pamiętać, że w razie problemów w takiej sytuacji pomocna będziekonsolidacja kredytów Chorzów . Bardzo pomocne rozwiązanie, wiele osób z niego korzysta

      Moje poprzednie tematy:
      29-08-2022 16:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Kredyt elacara 9 644 04-04-2024 20:08
      Ostatni post: marcela
        Pierwszy kredyt portatosto 22 11,951 03-04-2024 20:36
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS