Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłucie w brzuchu
Autor Wiadomość
teletubiś
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kłucie w brzuchu
Pomocy, od jakiegoś czasu kłuje mnie w brzuchu tak bardziej po prawej stronie. Co to może być? Jak biorę nospę to przechodzi ale jak tabletka przestaje działać ból powraca. Iść do lekarza czy może próbować domowych sposobów leczenia?

Moje poprzednie tematy:
23-07-2015 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kłucie w brzuchu
Ja na Twoim miejscu bym tego nie lekceważyła. To wbrew pozorom może być poważna sprawa bo przeważnie bóle w prawym boku są objawem ciężkich dolegliwości. Idź lepiej do lekarza, niech Cię zbada. Nawet jeśli miałby Ci powiedzieć, że wszystko jest w porządku to ty będziesz mieć spokojne sumienie.

Moje poprzednie tematy:
23-07-2015 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kłucie w brzuchu
kłucie w brzuchu to czasami mozę być kolka nerkowa, albo np niestrawność trudno powiedzieć - weź coś rozkurczowego i podgrzej się troszkę może przejdzie Smile a jak nie przejdzie no to do lekarza marsz!

Moje poprzednie tematy:
02-10-2015 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kłucie w brzuchu
Ja bym się nie zastanawiała tylko do lekarza poszła. Po co się denerwować na zapas- lepiej sprawdzić. A jak trafisz w takie miejsce http://medichouse.pl/ gdzie mają dobry sprzęt i robią badania na miejscu to bardzo szybo dowiesz się co Ci jest.

Moje poprzednie tematy:
06-10-2015 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ramoneska
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kłucie w brzuchu
Może najlepiej wykonać usg jamy brzusznej oraz badania profilaktyczne. Bez badania może Tobie być ciężko określić dokładnie miejsce w którym Cię boli. Jeśli masz ból brzucha u góry po prawej stronie to jest to jeden z objawów chorej wątroby. Tutaj możesz sobie przeczytać co na ból wątroby może się przyczynić. Jest wiele czynników, które mogą uszkadzać wątrobę, najlepiej sobie o nich przeczytaj. Jeśli będziesz mieć taką wiedzę to będziesz wiedzieć czego unikać aby ten narząd był zawsze zdrowy.

Moje poprzednie tematy:
19-11-2015 04:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Kłucie w brzuchu
Powinnaś pójść do lekarza. Może nawet warto zastanowić się nad ultrasonografia warszawa. Takie bóle mogą być spowodowane różnymi przyczynami Smile

Moje poprzednie tematy:
27-12-2015 00:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Kłucie w brzuchu
Idź koniecznie na USG jeśli jeszcze nie byłaś. W gabinet USG - http://www.gabinetusg.com.pl/oferta-usg-doroslych/ wykonają ci badanie jamy brzusznej. Mają świetnych lekarzy i myślę, że mogą ci pomóc. Nie bagatelizuj objawów. Niby może to być cos błahego ale kto wie? Lepiej sprawdzić.

Moje poprzednie tematy:
23-02-2016 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AnnaMaria
Member
***

Liczba postów: 204
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Kłucie w brzuchu
Miałam podobnie i okazało się, że zespół jelita drażliwego objawy miał straszne... Ciężko było to z czymkolwiek porównać. Sprawdzali wszystko, a bolało w naprawdę nietypowy sposób...

Moje poprzednie tematy:
24-02-2016 01:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Kłucie w brzuchu
Czasem takie bóle mogą także być nerwobólami. Myślę, że wizyta u neurologia warszawa jest bardzo dobrym rozwiązaniem!

29-02-2016 05:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sandrak
Member
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Kłucie w brzuchu
A może to chora watroba ? Możesz wykonać badania krwi i są tam też parametry sprawdzające funkcje wątroby. A może po prostu coś stanęło na żołądku. Jak bierzesz nospę i średnio pomaga to może coś innego? I do lekarza.

Moje poprzednie tematy:
02-03-2016 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS