Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria prawnicza
Autor Wiadomość
aniaola37
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Kancelaria prawnicza
kancelaria Sosnowiec ostatnio pomogła mi w odzyskaniu odszkodowania za wypadek komunikacyjny. Myślałam, że nie uda mi się wygrać sprawy, ale na szczęście w bardzo krótkim czasie uzyskałam odszkodowanie, które mi się należało.

Moje poprzednie tematy:
07-03-2017 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzony200
Member
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Kancelaria prawnicza
Dobra kancelaria w prawie cywilnym to ta, należąca do Wojciecha Rudzkiego - http://wojciechrudzki.pl/prawo-cywilne/zasiedzenie/ która ma również na swojej stronie blog prawniczy. Można sobie w nim wiele doczytać na różne zagadnienia i mieć jakąś wiedzę zanim samemu wybierzemy się do adwokata.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2017 01:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zoee8
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Kancelaria prawnicza
W każdym mieście są jakieś kancelarie, więc ze znalezieniem jakiejś nie ma problemu, ale nie warto wybierać pierwszej lepszej, tylko taką specjalizującą się w danym temacie, np. do sprawy o alimenty warto zwrócić się do adwokata mającego doświadczenie w prawie rodzinnym, a w sprawie oskarżenia o kradzież do adwokata specjalizującego się w prawie karnym, itp. W razie gdybyście szukali dobrego adwokata od prawa rodzinnego, to w woj. śląskim mogę polecić Patryka Riedela, zajrzyjcie na adwokat jastrzębie zdrój prawo rodzinne

Moje poprzednie tematy:
23-03-2017 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Kancelaria prawnicza
Myślę, że warto korzystać z kancelarii czy tez z pomocy prawników. Ja polecałabym Zaufany Prawnik . To miejsce jest polecane ze względu na duży profesjonalizm. Uważam, że warto skorzystać z ich oferty Smile

Moje poprzednie tematy:
28-05-2017 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Kancelaria prawnicza
Na pewno ci prawnicy z Poznania mają szeroki zakres usług. Obsługą zarówno firmy, jak również osoby indywidualne. Potrafią wszystko dokładnie wytłumaczyć prostym językiem, tak żeby klient zrozumiał, a to jest plus.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2017 23:13 przez kris12.)
28-05-2017 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Kancelaria prawnicza
Mogę Wam polecić Lex Kancelarię z Warszawy, ich specjalnością jest prawo medyczne warszawa. Oprócz tego zajmują się też innymi dziedzinami prawa. Poczytajcie o nich jeśli szukacie dobrej kancelarii.

Moje poprzednie tematy:
29-05-2017 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #37
RE: Kancelaria prawnicza
Też znam dobrą kancelarię z Warszawy http://kancelaria-gizinski.com/prawo-pracy/ , zajmują się między innymi prawem pracy, sama korzystałam z ich pomocy w tym zakresie

Moje poprzednie tematy:
21-06-2017 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bemos
Member
***

Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #38
RE: Kancelaria prawnicza
Nasza kancelaria Bem & Wspólnicy to poznańska kancelaria, której wspólnicy mają dużo ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego.

Dzięki temu znamy potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów, i wychodzimy im naprzeciw. W swojej codziennej działalności zwracamy uwagę na budowanie fachowej, podpartej na zaufaniu relacji.

Nie jesteśmy tylko prawnikami - jako kompetentni arbitrzy domyślamy się, że spór sądowy nie zawsze jest najlepszym wyjściem, stąd rekomendujemy Klientom szybsze, tańsze, ale równie satysfakcjonujące metody alternatywnego rozwiązywania sporu.
Postępujemy wedle konkretnych standardów pracy oraz nie tworzymy sztucznych barier, koncentrując się na wymaganiach naszych mocodawców. Jesteśmy kancelarią oddaną Klientowi – nie boimy się podejmować wymagających prób jak również w pełni oddajemy się w nadzorowane przez nas sprawy.

Doświadczenie pokazało nam, jak znacząca jest znajomość wizji Klienta i to na niej się opierając budujemy naszą firmę.
Aby nasze usługi były na najwyższym poziomie skupiamy się na wąskim zakresie specjalizacji. Nasi Klienci mogą liczyć na absolutne wsparcie ze strony wspólników, którzy bezpośrednio nadzorują obsługę w ramach prawa rodzinnego i spadkowego, prawa pracy, prawa medycznego, a także obrotu nieruchomościami.
Nasze usługi:
Prawo rodzinne i spadkowe:
alimenty;
rozwody i separacje;
uzgadnianie kontaktów z dziećmi;
sprawy z zakresu władzy rodzicielskiej;
reprezentacja klienta w fazie postępowania sądowego i przedsądowego.
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych:
dogłębna obsługa prawna pracodawców;
restrukturyzacja zatrudnienia;
dochodzenie odszkodowań / przywrócenia do pracy;
definiowanie istnienia stosunku pracy;
umowy o pracę, kontrakty menadżerskie, regulaminy i inne akty wewnątrzzakładowe;
reprezentacja pracodawców i pracowników w fazie postępowania sądowego i przedsądowego.
Prawo medyczne:
kompleksowa obsługa prawna podmiotów leczniczych;
odszkodowania i zadośćuczynienia za błędy medyczne i naruszenia dóbr osobistych (praw pacjenta);
postępowanie przed wojewódzką komisją do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych;
tworzenie umów, statutów i regulaminów;
prezentowanie podmiotów leczniczych i pacjentów na etapie postępowania sądowego i przedsądowego.
Prawo nieruchomości:
dokładna obsługa prawna zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych oraz indywidualnych właścicieli;
windykacja należności;
postępowania spadkowe;
znoszenie wspólnej własności nieruchomości;
zasiedzenia;
eksmisje.

Moje poprzednie tematy:
10-07-2017 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #39
RE: Kancelaria prawnicza
W prowadzaniu firmy na pewno pomoże nam ta kancelaria https://grzybkowskiguzek.pl/specjalizacje/podatki . Jej siedziba znajduje się w Poznaniu. Specjalizują się nie tylko w podatkach, ale również w innych dziedzinach prawa.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2017 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
clover
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #40
RE: Kancelaria prawnicza
A może zanim skorzystacie z kancelarii prawnych i wydacie mnóstwo pieniędzy, warto zajrzeć do Internetu? Całkiem dobrej jakości są np. te porady prawne online. Warto się temu bliżej przyjrzeć Smile
Moje poprzednie tematy:


    Nigdy nie próbuję zacieśniać związków z osobą, przy której nie czuję się zupełnie swobodnie.
    24-08-2017 16:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      KANCELARIA ADWOKACKA daniel4437878 6 554 07-06-2023 15:37
    Ostatni post: Aligru
      Kancelaria dla firmy Tapikur 1 1,445 17-01-2018 09:19
    Ostatni post: kajteeek

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS