Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria prawnicza
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,344
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #121
RE: Kancelaria prawnicza
Pomoc w zakresie prawa znajdziecie kontaktując się z https://kancelarialis.pl/. Pani Barbara jest osobą o ogromnym doświadczeniu i niezwykłym podejściu do każdej powierzonej sprawy. Reprezentuje klientów na etapie sporów sądowych i pozasądowych oraz przed urzędami. Współpraca z nią to pełen profesjonalizm.

Moje poprzednie tematy:
16-02-2023 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #122
RE: Kancelaria prawnicza
Witaj! Jeśli zastanawiasz się,jak napisać wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego skontaktuj się z ekspertem prawnym. Adwokat na pewno nie będzie miał z tym problemu a ty zaoszczedzisz na czasie który byś spędził nad dumaniem jak pisze się taki wniosek Smile

Moje poprzednie tematy:
31-07-2023 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #123
RE: Kancelaria prawnicza
Przyznam szczerze, że mi zależało na jakościowej kancelarii adwokackiej, która zna się prawie migracyjnym. Bardzo dobrą ofertą związaną z tym tematem znalazłem pod tym adresem internetowym https://sawickiwspolnicy.pl/prawo-migracyjne/ . Muszę przyznać, że ichniejsza oferta naprawdę przypadła mi bardzo do gustu.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2023 20:45 przez patisia78.)
31-07-2023 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gooosia
Member
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #124
RE: Kancelaria prawnicza
Trzy miesiące temu potrzebowałam pomocy w sprawie rozwodowej i w Warszawie rozglądałam się za osobami, które specjalizują się w prawie rodzinnym. Na https://www.rozwod-warszawa.pl/ zainteresowała mnie oferta mecenasa Pawła Budrewicza i zdecydowałam się na współpracę, która objęła napisanie pozwu o rozwód oraz reprezentowania mnie w trakcie rozprawy. Moim celem było uzyskanie opieki nad dziećmi i dzięki mecenasowi się to udało. W takich przypadkach warto sięgnąć po pomoc adwokata, bo rozwód to poważna sprawa. Mój mąż również miał obrońcę, ale argumenty były po mojej stronie.

Moje poprzednie tematy:
01-08-2023 03:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  KANCELARIA ADWOKACKA daniel4437878 6 567 07-06-2023 15:37
Ostatni post: Aligru
  Kancelaria dla firmy Tapikur 1 1,456 17-01-2018 09:19
Ostatni post: kajteeek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS