Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupujecie przez internet?
Autor Wiadomość
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #651
RE: Kupujecie przez internet?
Jeżeli piękna i dobrze wykonana bielizna to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep Valetta - konkurencyjne ceny, dobre wykonanie i profesjonalne podejście do klienta. Udanych zakupów życzę Smile

Moje poprzednie tematy:
14-12-2020 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Alinkaa
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #652
RE: Kupujecie przez internet?
Ostatnimi czasy kupuję cały czas przez internet. W internecie można naprawdę fajne rzeczy kupić i to za mniejsza kasę niż w sklepach stacjonarnych. Kupiłam sobie ostatnio kawę ziarnistą https://czaskawy.pl/product-pol-1043-Rip...ista.html. Główny atut tej kawy to wypalanie jej w polskich, rzemieślniczych kawiarniach oraz kupując je wspierasz polski biznes.

Moje poprzednie tematy:
14-12-2020 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
katarzynakow
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #653
RE: Kupujecie przez internet?
Ja polecam obecnie zakupy przez Internet bo teraz w sklepach to jest totalna porażka. Internet daje możliwość zwrotu, a teraz wielu sprzedawców nie dopuszcza zwrotu w sklepach wyłącznie wymiany, na zwrot można liczyć jeśli sprzedawca się nad nami zlituje. Osobiście miałam już nie raz taką sytuacje i zdecydowanie polecam zakupy z głową w Internecie. Albo zamówienie towaru z odbiorem w sklepie. Teraz moim celem po świętach stała się złota celebrytka z literką K, którą znalazłam na https://www.leksusgold.pl/bizuteria/zloto/celebrytki i byłam zmuszona nią wymienić, ale z tego co widzę już do mnie wraca mimo że musiałam chwilę poczekać przez święta ponieważ nikt nie pracował. I teraz widzę że praktycznie z samego rana widzę, że już wraca do mnie nowa paczka. Ale jeszcze raz odradzam sama po sowich doświadczeniach i znajomych zakupy stacjonarnie, albo przed zakupem zapytanie czy jest możliwość zwrotu. Jeżeli nie ma takiej opcji wówczas polecam przemyśleć czy nie lepiej gdzieś indziej zrobić zakupy. Tak żebyśmy mogli się cieszyć trafionym prezentem i nie mieć z nim problemu.

Moje poprzednie tematy:
28-12-2020 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #654
RE: Kupujecie przez internet?
Tak, ja bardzo często robię zakupy w sieci, zresztą mój mąż podobnie Smile on od dawna pasjonuje się myślistwem i jak planuje coś kupić to zawsze zagląda do sklepu https://lowiec.com.pl/optyka. znajdziecie tu nie tylko profesjonalną broń myśliwską jak sztucery ale też odzież czy akcesoria, które przydadzą się podczas polowań Smile

Moje poprzednie tematy:
30-12-2020 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xaviero
Member
***

Liczba postów: 195
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #655
RE: Kupujecie przez internet?
Poszukuję trafnych promocji na bieliznę damską, macie jakieś obowiązujące oferty? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Będę wdzięczna za wszelkie polecenia oraz linki do przetestowanych miejscówek online (naturalnie z bogatą propozycją oraz w miarę szybką przesyłką). Mam jeden ulubiony sklep z bielizną https://ekskluzywna.pl ale szukam jeszcze innych.

Moje poprzednie tematy:
    06-01-2021 13:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    perystka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 290
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #656
    RE: Kupujecie przez internet?
    jak najbardziej i iglądam filmy Tongue niby taka normalna rzecz ale ja to tam lubię i dla mnie to jest superowa rozrywka i sporo radości mi sprawa. No i śmigam też po necie ale to jest połączone bo filmy głownie online. Jak się ma szybki internet od pan wybierak... to super idzie

    Moje poprzednie tematy:
    26-01-2021 00:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Areni
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,038
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #657
    RE: Kupujecie przez internet?
    Wiecie co, ja sama też kupuję przez internet, ale wiadomo, że np. starsze osoby sobie z tym nie poradzą. Tym bardziej, że np w DOZie wyszli im naprzeciw i seniorzy +60 mogą u nich kupić swoje leki ze zniżką, 20% - w godzinach od 8 do 12.

    Moje poprzednie tematy:
    26-01-2021 22:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #658
    RE: Kupujecie przez internet?
    Często zamawiam różne produkty w sieci, ostatnio natknąłem się na sklep https://edibazzar.pl/ i postanowiłem sobie w nim kupić zegarek, jest świetny. Myślę, że na jednym zakupie w tym sklepie to się nie skończy.

    Moje poprzednie tematy:
    08-02-2021 15:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lirk
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,362
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #659
    RE: Kupujecie przez internet?
    Ostatnio zamówiłem bardzo fajne prześcieradła na gumce w sklepie https://przescieradlo.com/13-przescieradlo-160x200 jestem zadowolony, że trafiłem na tą stronę. Każde z prześcieradeł jest bawełniane i co najważniejsze dobrej jakości.

    Moje poprzednie tematy:
    17-02-2021 14:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mamakaroliny
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 422
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #660
    RE: Kupujecie przez internet?
    Oczywiście, że tak, zazwyczaj kupuje tutaj zabawki dla mojego malucha. Lubie zabawki minimalistyczne, ale takie które na długo zabawią dziecko. Fajne są serie, do których można dokupywac kolejne elementy i rozwijać wyobraźnie dziecka.

    Moje poprzednie tematy:
    17-02-2021 15:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      internet stacjonarny klara 8 2,249 04-05-2023 15:28
    Ostatni post: byniek
      udane zakupy przez internet karumas 3 335 18-04-2023 17:49
    Ostatni post: Konstancja99

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS