Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój ubiór
Autor Wiadomość
helena_trojanska
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #111
RE: Mój ubiór
Lubię chodzić w spodniach, najczęściej w jeansach, a do tego sweterki niekrępujące i niezbyt grube. Taką odzież damską wyszukują w sklepie https://loudery.pl/kobiety-odziez-damska z odzieżą z markami między innymi Loudery i Cinamoon. Widziałam, że w tej chwili mają rabat -20%, warto skorzystać.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2022 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #112
RE: Mój ubiór
Zakup ubrań w internecie jest z jednej strony bardzo prostu a z drugiej trzeba mieć na uwadze fakt czy moja sylwetka pozwala na zakup ciuchów bez przymierzania. Mam to szczęście ,że mogę bez problemu kupować prawie wszystko bez przymierzania. Warto także co jakiś czas posłuchać dobrych rad, które znajdziemy w takich poradnikach jak ten .To poradnik modowy więc znajdziecie tam mnóstwo dobrych rad, z których można skorzystać.

Moje poprzednie tematy:
10-06-2022 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #113
RE: Mój ubiór
Jak wpłynąć na 17-letnią córkę i zachęcić ją do wyboru normalnych ubrań? Już nie mogę patrzeć na czarne bluzy w kościotrupy i potargane rajtuzy...;/

Moje poprzednie tematy:
13-06-2022 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #114
RE: Mój ubiór
Fajnie, że ktoś poruszył ten temat Smile Ja ostatnio wzięłam się za porządki w swojej szafie i chciałabym stworzyć sobie nową garderobę od podstaw. Szukałam fajnych porad na temat tego jak dobrze i modnie wyglądać na co dzień, żeby wiedzieć czego szukać. Bardzo spodobał mi się artykuł na http://www.16ptd.pl/jak-modnie-wygladac-na-co-dzien/ i znalazłam tam dużo przydatnych wskazówek Smile
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
15-06-2022 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #115
RE: Mój ubiór
Na ogół nie ubieram się jakoś specjalnie, po prostu mam naprawdę fajne informacje odnośnie tego, że ubiór ma znaczenie. Dlatego myślałam o czymś takim - sukienka na jedno ramię . Dla mnie oczywistym jest, że naprawdę świetnie będzie pomyśleć o jakimś słodszym ubiorze na co dzień.

Moje poprzednie tematy:
19-06-2022 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #116
RE: Mój ubiór
Nie mamy wyraźnych preferencji gdzie kupuję ciuchy. Są to butiki, galerie ale i sklepy internetowe. Moje ostatnie zakupy ciuchów związane są ze zbliżającym się urlopem i naszym wyjazdem na wakacyjny wypoczynek. Zakup damskiej bluzy na wyjazd na Bałtyk to jest w zasadzie konieczność, nigdy bowiem nie wiadomo jaka będzie pogoda.

11-07-2022 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,192
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #117
RE: Mój ubiór
Najlepiej decydować się na ubiór, który w pełni spełni nasze oczekiwania nie innych. Ze swojej strony mogę polecić sklep https://butiklalala.pl/sukienki-na-wesele. Oferują oni niesamowicie rozbudowaną bazę sukienek o różnych krojach i kolorystyce. Na pewno każdy znajdzie w nim sukienkę dla siebie a dodatkowo w niskiej cenie.

Moje poprzednie tematy:
11-07-2022 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #118
RE: Mój ubiór
Jeśli szukacie ładne i wygodne obuwie damskie letnie to warto zerknąć na propozycje ze sklepu Karino. Czy może znacie ten sklep i robicie tam zakupy? Smile

Moje poprzednie tematy:
29-07-2022 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #119
RE: Mój ubiór
Jeśli chodzi o ubrania, to najwięcej mam chyba t-shirtów. koszulki damskie zajmują u mnie pół szafySmile)) Mam przeróżne - od takich zwykłych, do chodzenia po domu/do spania, poprzez takie z różnymi śmiesznymi nadrukami. Posiadam także eleganckie - do pracy czy na imprezę. A Wy, lubicie takie koszulki?

Moje poprzednie tematy:
30-07-2022 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #120
RE: Mój ubiór
Gdyby kogoś z Was interesowały markowe paski męskie to zerknijcie tutaj - https://messimo.pl/meskie-paski . Ja mam w swojej garderobie z pięć pasków, bo uważam, że nie każdej stylizacji pasuje ten sam pasek. Też tak macie? I czy dopasowujecie pasek kolorem do koloru butów? Czy nie zwracacie na to w ogóle uwagi?

Moje poprzednie tematy:
31-07-2022 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moj styl ;) ania_pochopien 10 8,181 25-05-2016 15:45
Ostatni post: gatta

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS