Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta
Autor Wiadomość
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #101
RE: Dieta
Nie każdy jest wytrwały w postanowieniach i ćwiczenia czy dieta to nie dla nich. Mogę polecić wtedy bardzo skuteczny zabieg kriolipolizy. To zabieg nieinwazyjny, miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Można się poddać takiemu zabiegowi w krakowskim Vici Clinic przy św. Sebastiana. Warto zaglądać na stronę internetową tego salonu, gdyż często wrzucają różne promocje. Można wtedy skorzystać.

Moje poprzednie tematy:
30-10-2016 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maturzysta
Senior Member
****

Liczba postów: 419
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #102
RE: Dieta
Ja ćwiczę i zdrowo jem. Kupuję sprzęt tu http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-s...-1039.html i robię w domu mini siłownię.

Moje poprzednie tematy:
25-11-2016 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
majka34
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #103
RE: Dieta
Bardzo ważne są też Warzywa w diecie . Wydaje mi się, że warto o nich pamiętać, zawierają one spore ilości witamin i sprawdzają pod wieloma względami pozytywnie. Ja sama lubię jeść surowe, gotowane na parze czy w zupie.

Moje poprzednie tematy:
25-11-2016 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KasiaFt
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #104
RE: Dieta
a ja polecam przewrotnie na odchudzenie dobry sen! Smile Trzeba zakupić dobrą pościel satynową https://zaira.pl/pl/c/Posciele/173 czy inną jak wolicie i się dobrze wyspać. Brak snu powoduje, że się tyje! Nie jest to takie oczywiste ale jest to prawda. Więc spokojnych snów w cieplutkiej pościeliSmile

Moje poprzednie tematy:
    28-11-2016 22:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #105
    RE: Dieta
    W przypadku diety dobrze sprawdzą się soki wyciskane. Te z kartonika zawierają bardzo dużo niepotrzebnych cukrów. Warto kupić sobie wyciskarkę do soków, duży wybór takich wyciskarek znajdziecie tutaj: http://wyciskarki.eu/. Moim zdaniem to świetna inwestycja.

    Moje poprzednie tematy:
    30-11-2016 18:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aniaola37
    Member
    ***

    Liczba postów: 116
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #106
    RE: Dieta
    Z dietami różnie to bywa. Ja osobiście polecam wprowadzać małe zmiany w sposobie żywienia.
    Niedawno zaczęłam wypiekać domowy chleb po przeczytaniu artykułu http://www.sklep.savpol.pl/blog/pieczeni...rudne.html i taka mała zmiana wystarczyła, żeby poczuć się lepiej Smile

    Moje poprzednie tematy:
    18-12-2016 11:30
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    myszkowa
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 16
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #107
    RE: Dieta
    Jeśli nie możemy schudnąć, to warto też wziąć pod uwagę to, że coś nie tak może być z naszym organizmem. Być może trzeba zastanowić się w takiej sytuacji nad jakimiś badaniami. Mam na przykład wrażenie, że coraz więcej kobiet ma problemy z tarczycą. Myślę, że każda kobieta powinna poświęcić chwilę na przeczytanie: http://poradykobiety.pl/zdrowie/usg-tarc...e-badaniu/

    Moje poprzednie tematy:
      22-02-2017 17:15
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kostusia
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,024
      Dołączył: Oct 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #108
      RE: Dieta
      Wiele osób teraz jest na diecie warto wiedzieć co wpływa na nasze DNA. Ostatnio znalazłam ciekawy serwis http://dnagda.com/kontakt/ który własni jest poświęcony temu tematowi. Uważam, że warto do niego zajrzeć Smile

      Moje poprzednie tematy:
      26-02-2017 23:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      alka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 852
      Dołączył: Sep 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #109
      RE: Dieta
      (14-10-2016 08:53)Oliwa napisał(a):  A jak się ma dieta do zaparć? Ja mam z tym problemy dlatego zaczęłam używać czopków Widzę już poprawę. Ale może to problem diety?

      Zła dieta może powodować zaparcia i wówczas należy ja zmienić i wyregulować pracę jelit przy pomocy dicopegu 10g. Czopki tylko stymulują końcowy odcinek jelita, co nie jest rozwiązaniem na dłuższą metę

      Moje poprzednie tematy:
      11-03-2017 17:42
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Anakonda
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,313
      Dołączył: Feb 2013
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #110
      RE: Dieta
      Prawidłowe odżywianie to podstawa każdej diety. Dlatego bardzo ważne jest zadbanie o zróżnicowana i pełnowartościową dietę, dzięki której zapewnimy sobie poprawne funkcjonowanie organizmu, a i sami będziemy się dobrze czuć. Skoro tematem jest zdrowe odchudzanie to dobrym rozwiązaniem byłby pobyt w medicalsensus.pl/oferta/oferta-medyczna/pakiety/pakiet-zdrowe-odchudzanie.html gdzie specjaliści od żywienia zatroszczą się o każdemu, komu zależy na własnym zdrowiu.

      Moje poprzednie tematy:
      17-03-2017 13:10
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        jaka dieta aby szybko schudnąć? Jiya 32 11,524 06-05-2021 09:09
      Ostatni post: Emil434
        Dieta z trenerem indywidualnym. gasiorek 31 24,840 21-02-2019 20:06
      Ostatni post: minniminni

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS