Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciąża
Autor Wiadomość
magda1990
Member
***

Liczba postów: 150
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Ciąża
Jako, że jesteś młoda i niedoświadczona tak jak kiedyś byłam ja to polecam Ci zapisać się do szkoły rodzenia. Ja co prawda nie mogłam chodzić stacjonarnie ze względu na problemy z ciążą ale za to zapisałam się do internetowej szkoły rodzenia Prenalenu https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ . Jest to bardzo fajna alternatywa a w dodatku całkowicie darmowa, zajęcia odbywają się w formie e-learningu i przygotowane są przez specjalistów.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2017 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AnnaMaria
Member
***

Liczba postów: 204
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Ciąża
Jeśli chodzi o ciążę, to warto też zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry, ponieważ w trakcie porodu i tak będzie ona cierpieć. Moim zdaniem, najfajniejsze są produkty takie jak http://www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-...%C5%82-2w1 - można bezproblemowo pielęgnować skórę Smile Ma to też inne zastosowania, jest to dobre dla naszego malucha, dużo inaczej będzie przychodziło na świat przez gładką skórę, a zupełnie inaczej przez szorstką Smile Warto o to dbać, bo niewiele to kosztuje, a dla większości kobiet jest bardzo przyjemne Smile

Moje poprzednie tematy:
22-03-2017 01:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka12
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Ciąża
Jest dużo ciekawych książek w księgarni które Cię przeprowadzą od jej pierwszych dni do końca ciąży, a nawet porodu czy pierwszych dni życia maluszka.
Moje poprzednie tematy:


    kursy świdnica
    27-03-2017 13:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anakonda
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,313
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #34
    RE: Ciąża
    Największym problemem każdej ciężarnej kobiety jest głównie utrzymanie wagi i formy. Ciąża to jednak takie okres, kiedy wiele kobiet tyje i potem ciężko to zrzucić. Ale są sposoby na to, aby utrzymać prawidłową wagę w okresie ciąży. Wystarczy wejść na stronę http://www.cafe-mama.pl/jak-utrzymac-for...sie-ciazy/ i poznać szczegóły, dotyczące utrzymania szczupłej sylwetki i zahamowania wzrostu wagi.

    Moje poprzednie tematy:
    30-03-2017 09:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Łucja
    Member
    ***

    Liczba postów: 95
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: Ciąża
    W ciąży koniecznie trzeba brać dobry suplement diety, bo niestety ciężko jest ułożyć dietę tak, żeby zapewniała wszystkie niezbędne składniki. Ostatnio widziałam ulotkę Composita Mama DHA i myślę, że warto się zainteresować tymi tabletkami. Mają w składzie podwójne źródło folianów, żelazo w formie łatwo przyswajalnego chelatu, magnez, jod, witaminę D, kwas DHA, cholinę, witaminy z grupy B, czyli wszystko, co potrzebne dla mamy i dziecka.

    Moje poprzednie tematy:
    08-06-2017 10:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mich325
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 14
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: Ciąża
    Ciąża to dobry czas, żeby skompletować wyprawkę dla maluszka. Trzeba pomyśleć o bezpiecznym foteliku samochodowym oraz wózku. My zdecydowaliśmy się na model wielofunkcyjny Vicco na żelowych kołach i uważam, że to był dobry wybór. Jakbyście planowali zakup wózka to przejrzyjcie sobie asortyment adamexu, to polska marka, mają przystępne ceny.

    Moje poprzednie tematy:
    06-07-2017 21:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kercoty
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: Ciąża
    Witam! A macie może coś do polecenia jeśli chodzi o ubrania ciążowe? Co powiecie na taki sklep: sukienki ciążowe - myślicie, że produkty tam proponowane są dobrej jakości i będą wygodna dla mojej żony, która jest w szóstym miesiącu ciąży?

    Moje poprzednie tematy:
      11-07-2017 17:25
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kostusia
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,024
      Dołączył: Oct 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #38
      RE: Ciąża
      Ciąża jest pięknym czasem dla kobiety. Jednak w tym stanie trzeba o siebie szczególnie dbać Smile Warto brać jakieś witaminki. Mnie podczas ciąży lekarz polecił Composita Mama DHA ze względu na zawartość folianów, żelaza w postaci chelatu oraz dużej dawki DHA

      Moje poprzednie tematy:
      17-07-2017 20:37
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      zwykłyJan
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Jul 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #39
      RE: Ciąża
      Hmm z artykułów to zdecydowanie mogę Ci polecić tą stronkę http://bierzwitaminy.pl/. Też z niej korzystałam, kiedy byłam w ciąży. Strasznie mało kobiet wie o tym, że to naprawdę ważne aby w ciąży zażywać odpowiedni witaminy... W końcu każdej z nas zależy na tym, żeby bobas był zdrowy i pełny sił Smile

      Moje poprzednie tematy:
        18-07-2017 23:33
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        zosienka
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 1,758
        Dołączył: Feb 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #40
        RE: Ciąża
        A co myślicie o szkołach rodzenia? Trafiłam ostatnio na ofertę szkoły rodzenia Milk: http://milk.edu.pl/. Bardzo spodobało mi się to, że mają w ofercie też zajęcia fitness dla ciężarnych. Korzystałybyście?

        Moje poprzednie tematy:
        02-08-2017 20:07
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Ciąża a zakrzepica klara 7 3,604 19-06-2022 23:42
        Ostatni post: orzeszkowa

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS