Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatna opieka medyczna
Autor Wiadomość
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #131
RE: Prywatna opieka medyczna
ja też od dawna leczę się tylko w prywatnych placówkach. Ostatnio dostałam od pracodawcy skierowanie na badania okresowe u lekarza medycyny pracy i skorzystałam z oferty przychodni Medivita w Warszawie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Szybkie terminy, rozsądne ceny, możliwość spotkania się z lekarzem medycyny pracy online.

Moje poprzednie tematy:
28-01-2022 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,069
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #132
RE: Prywatna opieka medyczna
Też wolę prywatne przychodnie. Miałam robioną sonovaginografię w szpitalu Medicover, to takie specjalne usg diagnozujące endometriozę, skierował mnie tam mój ginekolog kiedy mu opisałam moje objawy i miał dobre przeczucie bo mam to paskudztwo ale teraz przynajmniej jestem pod fachową opieką

Moje poprzednie tematy:
08-02-2022 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #133
RE: Prywatna opieka medyczna
(28-01-2022 13:55)ninjaa napisał(a):  ja też od dawna leczę się tylko w prywatnych placówkach. Ostatnio dostałam od pracodawcy skierowanie na badania okresowe u lekarza medycyny pracy i skorzystałam z oferty przychodni Medivita w Warszawie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Szybkie terminy, rozsądne ceny, możliwość spotkania się z lekarzem medycyny pracy online.

Mogę się podpisać obiema rękami pod tym co napisałaś. Sama też miałam okazję robić tu badania okresowe do pracy a w tym tygodniu wybieram się też do placówki na pobranie krwi Smile

Moje poprzednie tematy:
28-02-2022 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #134
RE: Prywatna opieka medyczna
Odnośnie poszukiwań profesjonalnej pomocy i jednocześnie jakości w zakresie wyboru odpowiedniej kliniki w której będą Wam w stanie skutecznie pomóc w powrocie do zdrowia i wykonania wszystkich badań oraz zabiegów przy tak trudnych schorzeniach jak niewydolność krążenia, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa czy zaburzenia rytmu serca https://www.citomed.pl/poradnie/kardiolo...poradni-12 z którymi bardzo dobrze nam się współpracuje. Do tej pory bardzo dobrze się mną zajmują, czuję się świetnie i mam pewność że wszystko jest okey Wink

Moje poprzednie tematy:
11-04-2022 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #135
RE: Prywatna opieka medyczna
Poszukuejsz specjalistycznego szpitala chirurgicznego, w którym zajmują się leczeniem między innymi przepukliną, żylakami, tarczycą?
Jeżeli tak, to koniecznie zobacz ofertę szpitala chirurgicznego Medfemina we Wrocławiu Smile
Ja sama skorzystałam z oferty tej placówki i jestem bardzo wdzięczna Smile
Zobacz sam na - chirurg Wrocław

Moje poprzednie tematy:
12-04-2022 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #136
RE: Prywatna opieka medyczna
Jeśli chcecie prywatnie wykonać usg to ja polecam usg układu moczowego warszawa na stroni jest pełna oferta od kliniki z Warszawy Body Move. Takie badanie wykonane przez specjalistę może ułatwić postawienie trafnej diagnozy dlatego warto się wybrać jeśli mamy jakieś dolegliwości.

Moje poprzednie tematy:
19-04-2022 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
endriu15
Member
***

Liczba postów: 175
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #137
RE: Prywatna opieka medyczna
A badanie słuchu? Wykonuje ktoś z Was profilaktycznie, jak np. badanie wzroku? Zawsze ciekawiło mnie, dlaczego w zasadzie słuch odgrywa mniejszą rolę niż wzrok w kontekście profilaktyki. Często zdarza się jednak, że ze względu na określoną np. pracę jesteśmy narażeni na ciągły hałas, a ten z całą pewnością nie pozostaje bez znaczenia dla naszego zdrowia. Jeśli przypuszczamy, że możemy mieć problemy ze słuchem - warto się badać, np. tutaj https://aparaty-sluchowe.info/badania-sluchu-krakow/

Moje poprzednie tematy:
    20-04-2022 00:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    foxi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 350
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #138
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Jak doskonale wszyscy pewnie widzą biznes związany z branżą medyczną trzyma się całkiem dobrze. Otóż nasz dobry znajomy od kilku już lat prowadzi klinikę fizjoterapeutyczną i robi to z powodzeniem. Ostatnio wprowadził następne udogodnienie w pracy firmy, polegające na wprowadzeniu w firmie specjalnego programu do obsługi pacjentów. Dzięki niemu firma prowadzi
    dokumentacja medyczna w formie elektronicznej , co w znaczący sposób poprawia jej sprawność działania.

    Moje poprzednie tematy:
    22-04-2022 15:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,218
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #139
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Jeśli chodzi o problemy związane z żylakami, to muszę wam polecić podkolanówki medyczne, które są uciskowe. zmniejsza to ból, a żylaki nie są już tak problematyczne. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem tego typu podkolanówek, to polecam wam zajrzenie do tego sklepu internetowego: https://kompresyjni.pl/pl/content/23-pod...-kompresji . znajdziecie tam szeroką gamę produktów w bardzo dobrych cenach. moim zdaniem warto coś takiego kupić.

    Moje poprzednie tematy:
    24-04-2022 14:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #140
    RE: Prywatna opieka medyczna
    Rozumiem wasze podejscie i to, ze korzystacie z takich pakietów jak https://betamed.pl/pakiety-badan/ bo szczerze to faktycznie leczenie różnych chorób na narodowy fundusz zdrowia nie jest zbyt skuteczne.... wszedzie są kolejki i trzeba dlugo czekac.

    Moje poprzednie tematy:
    25-04-2022 11:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Prywatna placówka świadcząca usługi zdrowotne. kalii 13 1,790 30-08-2023 14:43
    Ostatni post: zosienka
      Dobra opieka weterynaryjna Emma 0 250 07-02-2022 11:14
    Ostatni post: Emma

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS