Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport Banex
Autor Wiadomość
nosleep
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Transport Banex
Dowozimy ładunki „na czas i na miejsce”, a pewność i solidność dostaw gwarantują nasi kompetentni pracownicy.
Wszystkie samochody wyposażone są w polskie i greckie telefony komórkowe (dual sim)
oraz system satelitarnego monitoringu (GPS).
Stała kontrola pozwala precyzyjnie określić położenie każdego pojazdu i parametry pracy pojazdów i kierowców
Zapraszamy BANEX Transport.

Moje poprzednie tematy:
27-04-2015 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Transport Banex
Fajnie, że są takie kompetentne firmy, jednak w przedsiębiorstwie, w którym pracuje stawia się na szybszy transport lotniczy. Firma z usług której korzystamy- http://www.chg.pl/spedycja_lotnicza.php posiada własny magazyn celny, jak również agencję, a losy przesyłki można śledzić na bieżąco. Co więcej, koszty za usługi są bardzo konkurencyjne.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2015 12:53 przez Lukrecja.)
15-05-2015 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Transport Banex
Czy mając taką firmę inwestujecie w monitorowanie pojazdów?
Bo mnie zaciekawiła oferta SONDA od nich monitoring-gps.net/WiecejSklep/SondaStandard.aspx i zastanawiam się czy wiele firm w to inwestuje i sprawdza pracowników? Co myślicie o takiej kontroli? Podstawą monitoringu jest lokalizator GPS z dołączoną sondą paliwa. Dzięki takiej konfiguracji poza danymi geograficznymi pojazdu można nadzorować on-line poziom paliwa w zbiorniku. Zawiera też w sobie wszystkie koszty związane z transmisją danych na terenie Polski. Ja myślę właśnie nad nią i nie wiem co robić Smile

Moje poprzednie tematy:
16-06-2016 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Transport Banex
Szkoda, że Wasza firma nie znajduje się w tym porówananiu pięciu zaufanych firm transportowych. Za to jeśli ktoś chce, może zapoznać się z ofertą Frachtu, Van Group, Trade Trans Log, Eurotrans i Trans Dan. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak wygląda oferta innych spedytorów.

Moje poprzednie tematy:
19-07-2016 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tosia
Member
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Transport Banex
Jak tak już podrzucacie oferty spedytorów, to powiem, że my kiedyś korzystaliśmy z oferty http://www.mw-spedition.com/ bo mąż miał biznes, który wysyłał produkty za granicę i muszę przyznać, że zawsze odbywało się to bez komplikacji i w miłej atmosferze.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2017 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elizabeth88
Senior Member
****

Liczba postów: 337
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Transport Banex
Nie ulega wątpliwości, że na naszym rynku znajdziemy dzisiaj całe mnóstwo dobrych firm transportowych. Przy tym jeżeli interesuje nas przewóz czy to osób, czy np. paczek na trasie Polska-Dania, bez wątpienia na uwagę zasługuje http://www.den-tour.pl . Mamy tutaj bowiem do czynienia z profesjonalną firmą, która świadczy usługi w przystępnych cenach, a przy tym dysponuje wygodnymi busami.

Moje poprzednie tematy:
24-03-2017 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #7
RE: Transport Banex
Myślę sobie, że złoto to jedna z najbezpieczniejszych form inwestowania kapitału. Nie mniej jednak równie ciekawą opcją wydają mi się również nieruchomości. Aby jednak profesjonalnie podejść do dokonywania inwestycji w tym zakresie, niezbędna jest odpowiednia wiedza. Możemy ją zdobyć sięgając po takie książki jak te z http://www.jakzarabiacnaflipach.pl/ . Za ich sprawą bowiem poznamy tajniki inwestowania w nieruchomości, a co więcej zyskamy sporą dawkę motywacji do działaniaSmile

25-03-2017 01:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marios1234
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Transport Banex
Ja nieco działam w transporcie, ale wewnętrznym. Tutaj można co nieco zobaczyć: www.hksprojekt.com.pl. Jest to generalnie ciekawa branży, bo wymaga umiejętności projektowania i konstruowania.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2017 13:30 przez marios1234.)
30-03-2017 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Transport Banex
ciekawa sprawa z tymi flipami, nie znałam tej formy inwestowania Smile ja póki co zastanawiam soię nad tą formą https://www.tms.pl/praktyczne-wskazowki/...z-internet mam środki i czas i chciałabym nauczyć się być traderem Smile

Moje poprzednie tematy:
25-05-2017 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  transport niskopodwoziowy dajuber 0 28 26-03-2024 15:52
Ostatni post: dajuber
  transport dajuber 19 774 07-03-2024 15:29
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS